reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

reklama
Wchodzę po długim czasie i widzę, że czarna się doczekała :-) męża namówiłaś w końcu? Heheh Gratuluję Ci serdecznie i trzymam kciuki za lekką ciążę :)
Lili, oby gin pozwolił :-p
U IZW też już blisko do końca. Moja Agatka też pośladkowo była ułożona już od ok. 29 tyg. no i się nie obróciła niestety...

A u mnie czas pędzi jak szalony. Nocy jeszcze ani jednej nie przespałam od marca, teraz to w ogóle tragedia, bo idzie kolejny ząb :dry: poza tym mała szaleje - siada, próbuje raczkować, ściąga mi gazety, wchodzi pod stół i krzesła...Wesoło mam.
Pozdrawiam Was dziewczyny serdecznie!
 
Witam
Kochana hop hop może wsadzisz swój suwaczek ciążowy skryta nasza koleżanko J :p
Brzuchatki ale lecicie do przodu martyna ty już po połowie kiedy to przeleciało.
CZarna jak sie czujesz
 
kahaka , dziękuje ...sam się zdecydował :)
martyna , naprawde u Was tak strasznie jak pokazują w TV , z tą Sandy ?
Niestety tak! Miasto jest zrujnowane przez wode. Nie dziala metro czyli
jestesmy odcieci od swiata. Mosty
pomalu otwieraja,ale zeby przejechac
trzeba miec trzy osoby w samochodzie. Autobusy lokalne pomalu zaczynaja jezdzic. Wlasnie zastanawiam sie jak donade jutro do lekarza na zastrzyk. Manhattan zalany i cala dolna czesc jest bez swiatla noe dzialaja windy ect. NJ juz kilka dni nie ma pradu
 
Lili Wacek prace w Austrii ma skończyć gdzieś pod koniec listopada, więc myślę, że akurat na końcówkę ciąży będzie w domu:tak: teraz w środę zjedzie na długie weekend, więc się cieszę, bo troszkę mi już ciężko, a poza tym Bartuś strasznie tęskni:sorry2: a tak poza tym to prawie na 10000% Bartuś idzie do przedszkola od stycznia:tak: a jak tam u Was???
No to super, że będziecie razem. Kurczę u nas Ada też mogłaby iść do przedszkola, ale ja póki co się boję, że mogłaby mi te wszystkie choróbska do domu poznosić.

Martyynaa81 - trzymaj się tam.
 
reklama
Do góry