reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

reklama
O kurcze, o kurcze!!!! To teraz na mnie bęc???? Uch...

Lill gratulacje!

Carri a nie wiesz czy cc czy sn? I jak się czują? Pozwoliłam sobie skopiować Twojego posta do wrześniówek tak jak prosiła Lill.


3620!!! Duża Pannica :-)



EDIT: już wiem. Lill urodziła SN. Normalnie biję Jej pokłony, bo mi oczy wychodziły na wierzch przy 3170, a tu niemal pół kg więcej!!!
 
Ostatnia edycja:
Ot i Cari mnie wyprzedziła:-)

Weronisiu Witaj!!!!!Aniu jesteś strasznie dzielna!!!!
Gratuluje!!

Dużo zdrowia i uśmiechów,
pisków, wrzasków i zabawy moc!
Wiele radości z tupotu malutkich nóżek,
łez szczęścia z pierwszego uśmiechu, ząbka, słowa i kroku,
porozrzucanych wszędzie klocków,
przytulenia okrągłej główki i uścisków małych rączek.

Dziewczyny nasza Ania rodziła sama:szok: 8.43 , waga 3620 i 57 długości!!!
 
Lili - wielkie gratulacje i wszystkiego najlepszego dla Was obu! Dzielna kobieta z Ciebie,dalas rade SN, a waga Weroniki pokazuje, ze lekarze nie sa w stanie stwierdzic wagi maluszka zbyt precyzyjnie i moga niepotrzebnie zestresowac:dry:

My z Asia bylysmy w piatek na wizycie. Krazek trzyma poki co, dawke fenoterolu mam zmniejszona z 4 do 3 razydziennie i mam go brac razem ze spasmolina do przyszelego poniedzialku jesli dotrwamy. Jutro mam wizyte kwalifikacyjna w szpitalu gdzie chce rodzic wiec mam nadzieje, ze dotrwamy w dwupaku i juz bede mogla sie przestac martwic gdzie mam w razie czego jechac.
 
e8tou8.jpg
Dziewczyny przedstawiam Wam piękną córcię naszej Lili - Weronikę!!!
 
reklama
Do góry