reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

reklama
Witajcie,

Dawno do Was nie zagladalam bo odkad wrocilam do pracy ciagle brak mi czasua kazda wolna chwile spedzam z Ela.

Miskam, EwelinaK26, As76, kahaka, Karolcia81 i wszystkie dziewczynki, ktore czekaly na maluszki kiedy tu jeszcze regularnie bywalam - serdecznie gratuluje dzieciatek i niech zdrowo i szczesliwie rosna!

Annunia, Lili - gratuluje Wam bardzo malenstw w brzuszkach!

Pozdrawiam tez wszystkie pozostale oczekujace Mamusie. Niech dzieciaczki zdrowo i spokojnie rosna w Waszych brzuszkach :-)

Nasza Ela jest cudownym maluchem. Jest bardzo pogodnym dzieckiem i cala rodzina jest w niej zakochana. Obecnie jest na etapie prob raczkowania, ktore jeszcze srednio jej wychodza i koncza sie zwykle pelzaniem do tylu:-D. Wczoraj pokazal jej sie pierwszy zabek i troche sie biedaczka przy tym nacierpiala ale radzi sobie dzielnie i zazwyczaj humor jej dopisuje.
Pisze do Was na tym watku bo Ela niedlugo bedzie miala mlodsza siostrzyczke. Jestem w 21tc i ostatnio wlasnie dowiedzielismy sie, ze czekamy na druga dziewczynke. Bardzo sie cieszymy, mam nadzieje, ze dziewczynki beda dobrymi przyjaciolkami bo roznica wieku miedzy nimi bedzie wynosic niecale 14 miesiecy.

Postaram sie do Was czesciej zagladac i byc bardziej na biezaco z tym co sie u Was dzieje.
 
miskam gratulacje !!!
Cati noż kurdek no tyle się nie odzywałaś a tu takie wieści :D ależ mi sie buzia usmiechnęła :) gratuluję!!! odważna jesteś kobieto, taka mała przerwa, ja ciągle myślę kiedy tu by się zdecydować na kolejne dziecko
 
Wiolka_1982, magnusik- dzieki. No to, ze mnie tak dlugo nie bylo to czesciowo wlasnie dlatego, ze z powodu ciazy i malego szkraba w domu wieczorami padam z nog i nie mam juz na nic sily :tak:. A czy ja jestem odwazna- hihi dzidzius nas wzial z zaskoczenia, nie bylo czasu na debaty :szok:
 
Cześć dziewczyny, tak rzadko się się odzywam że pewnie nawet mnie nie pamietacie... Fajnie że u was ok ;)
Pamiętacie! Jak się czujesz prawie na wylocie? ;-)

Dziewczyny powiedzcie mi proszę od kiedy czułyscie ruchy..
Skończony 22tc. Cierpliwości, jeszcze będziesz błagać by Cię dzieć oszczędził :-p

A ja dziś byłam na USG i strasznie sie zmartwilam lekarz stwierdził że mały ma owinięta pępowine wokól szyji, no może nie do końca owinięto poprostu założoną tak jak korale, kazał sie denerwować a ja jakoś nie umiem.
Ada miała pępowinę owiniętą wokół szyi 2 razy. Ważne jest by lekarz sprawdził przed SN jak jest z tą pępowiną, bo wtedy odpowiednio muszę działać położne podczas porodu. Innym wyjściem jest też CC jeśli są większe obawy. No i należy trzymac kciuki, że jak jest Synek to jednak te korale za chwilę mu się znudzą. ;-)
Marzyłam, żeby móc to napisać... W niedzielę 13 maja przyszła na świat moja Marysia:-) Urodzona sn, 3120gram i 56cm. Obie czujemy się dobrze. Mama jest obolala, ale przeszczęśliwa:-):-):-)
Wielkie gratulacje kochana, hip hip hurra! :tak: Witaj Marysiu.

Annunia, Lili - gratuluje Wam bardzo malenstw w brzuszkach!

Pisze do Was na tym watku bo Ela niedlugo bedzie miala mlodsza siostrzyczke. Jestem w 21tc i ostatnio wlasnie dowiedzielismy sie, ze czekamy na druga dziewczynke. Bardzo sie cieszymy, mam nadzieje, ze dziewczynki beda dobrymi przyjaciolkami bo roznica wieku miedzy nimi bedzie wynosic niecale 14 miesiecy.

Postaram sie do Was czesciej zagladac i byc bardziej na biezaco z tym co sie u Was dzieje.
No nie mogę, co za piękny suwak. :tak: Gratulacje Cati! I my będziemy miec Córeczkę i również mam nadzieję, że będe obserwatorem pięknej siostrzanej przyjaźni.

W wolnej chwili pochwal się fotkami Elki.


Boziu jak strasznie mi żyły/żylaki wyskoczyły. Jeden na udzie wygląda jakby mi pękł, więc chyba przejście na to L4 to będzie strzałem w dziesiątkę.
 
Lilijanna co tam? Pusto tu się coś zrobiło... Bywa ,że i parę dni się nikt tu nie odzywa.. A ja wreszcie zaczęłam znowu coś czuć.. Chyba ruchy... Tak się boję tej wizyty.. Mam ją za tydzień...
 
reklama
Cati, ale wieści! :-) aż się gęba cieszy :-D
aniunnia, to pewnie ruchy :tak: Trzymam mocno kciuki za wizytę, ale jestem pewna, że wieści będą dobre ;-)
 
Do góry