reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

Kasiaa24 - to super, że powolutku macie wszystko, a remont robicie jakiś mocno generalny czy malowanie? My remont (szpachlowanie, malowanie) skończyliśmy jakoś 10 dni przed porodem Ady, jak leżałam w szpitalu, A. meble kończył ustawiać ;-)


No i faktycznie po połowie ciąży czas mi zaczął tak jakoś się dłużyć na suwaku. Dzisiaj pracowity dzień w pracy, życzę miłego dzionka. Ha! Dzisiaj się weekend zaczyna, jak dobrze.
 
reklama
Lilijanna taki bardziej generalny i mam nadzieje ze do porodu zdążymy, napewno w pierwszej kolejności remontujemy przyszły pokoik malego, a później reszta. Pocieszam sie tym że zostały jeszcze 2 miesiace. :-):-):-)
 
Dziewczyny super sie podczytuje wasze posty o waszych brzuszkach i o waszych odczuciach.
aniunnia Gratuluje siusiaka !!!! i ciesz sie ciesz kazda sekunda z tym brzusiem ten czas tak szybko leci ;-):-)
Lili a u Ciebie to juz polowa za Toba :szok: ale ten czas zlecial.Mi tez sie dluzylo po 20 tc okropnie.

Zdrowka dla wszystkich ciezaroweczek ;-):-) Poglaskajcie brzusie dla mnie ;-)
 
Dziewczyny powiedzcie mi proszę od kiedy czułyscie ruchy.. Ja jakis czas mialam bulkotanie w brzuchu i myslalam,ze to to...a od kilku dni tego nioe mam.. Juz sie boje , bo i chyba te ruchy powinny juz byc? Tydzien temu buylam na wizycie i bylo ok..Ale teraz zaczynam sie martwic i snia mi sie koszmary po nocach, bo wiele dziewczyn te ruchy juz odczuwa w tym tygodniiu.. Do wizyty jeszcze 2 tygodnie... Chyba umre do tego czasu..
 
aniunnia- na poczatku serdecznie ci gratuluję fasolki! co do ruchów to nie martw sie, na poczatku ruchy sa tak delikatne a dziecko maleńkie ze mozna ich jeszcze nie czuć dobrze. Ja bulgotanie w drugiej ciazy czułam gdzieś koło 18 tygodnia ale to nie było tak, ze czułam już non stop ruchy, jednego dnia były innego nie było nic. cisza trwała nawet parę dni. Po prostu dziecko może się obrócić pleckami do brzuszka i kopać po wnętrznościach a tego już nie będziesz czuła. Jeśli uspokoi cie tylko widok kopających nóżek to warto przyśpieszyć wizytę - rozumiem twoje zdenerwowanie po tylu przejściach. Tymczasem zachowaj spokój, napij się ciepłego mleka, zjedz coś słodkiego i połóż się, może kruszynka obróci się i zacznie kopać tak, żebmy mamusia czuła :-)
 
Witajcie kochane.:-):-):-):-)
Mam dziś chwilkę ,więc zaglądam pochwalić się swoim małym -wielkim CUDEM.
Przypominam ...
Karolinka Julia - ur.w moje 36 urodziny 28.04 2012 3700 g szczęścia i 56 cm miłości :-D:-D:-D
 
As - ja też miałam takie kudełki jak się urodziłam :tak:. Siostry w szpitalu mi czubek na głowie czesały :) A moja młodzież była łysa, jak kolano :-D
A powiedz, jak Kubuś się miewa. Zadowolony z siostrzyczki?
 
Ostatnia edycja:
reklama
As gratuluje małego szczęscia, słodka Karolinka. Mała Ci super prezent na urodziny zrobiła :-):-):-)

A ja dziś byłam na USG i strasznie sie zmartwilam lekarz stwierdził że mały ma owinięta pępowine wokól szyji, no może nie do końca owinięto poprostu założoną tak jak korale, kazał sie denerwować a ja jakoś nie umiem. Poza tym wszystko o.k, no i potwierdził chłopaka. Teraz kolejne USG za 4 tyg. i co tydzień KTG i obserwować ruchy. dziweczyny boję sie :-:)-(
 
Do góry