reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

aniunnia - to na pewno sa juz ruchy maluszka, trzymam kciuki zebys spokojnie dotrwala do nastepnej wizyty :tak:
Lili - to widze, ze teraz sie czesto zdarza rodzenstwo tej samej plci :-D, bo wsrod moich znajomych z dwojgiem dzieci to tylko jedna kolezanka spodziewa sie wlasnie za ok 2 tyg dziewczynki a ma juz chlopca (chyba, ze sie jeszcze co innego okaze bo lekarz nie byl na 100%pewny) . Gratuluje drugiej corci, a imie juz wybrane?
kahaka - dziekuje :-), mam nadzieje, ze damy rade z dwojka takich maluszkow. A jak sie Twoja Agatka miewa?

Zalaczam zdjecia Eli. DSCN4152.jpgDSCN4163.jpg
 
reklama
Cati - Ela śliczniutka, słodziaki te nasze dzieciaki. Co do imienia to nie mamy ustalone, jest kilka propozycji, ale nie ma kompletnie zgodności. Też zauważyłam, że mieć parkę teraz to jak los na loterii, my w każdym razie nie kończymy przygody z dziećmi. ;-)

Aniunnia - ruchy trwają?

Ja mam dziś wizytę na 15 i proszę o trzymanie kciuków, dorwę się do kompa dopiero chyba wieczorem, ale zawitam na pewno.
 
Lilijanna - &&&&&&&&&&&&&&&&&&& za wizytę... ależ suwaczek mknie do przodu - super!!!

Dawno mnie nie było i nie wiem, czy mnie jeszcze pamiętacie:zawstydzona/y: co u mnie: dołączyłam do grona brzuchatek - dziś dokładnie 16tc na liczniku:-) Mam nadzieję, że tym razem będzie ok. termin na listopad. Obawy oczywiście są każdego dnia, a przed wizytą sięgają zenitu; a zwłaszcza zanim zobaczę bijące serduszko i fikające rączki i nóżki na usg... czekam na pierwsze ruchy i już cierpliwość sięga zenitu....
pozdrawiam :-)
 
Lili - kciuki zacisniete, ale masz fajnie, ze dzis malutka podejrzysz. Daj znac pozniej jak bylo na wizycie. To super, ze macie dalsze plany poszerzania rodzinki, my jeszcze nie wiemy, ale moze za 3-4 lata bedziemy 'celowac' w synusia, kto wie :-D
agamati1 - pamietam jak najbardziej i gratuluje dzidziusia w brzuszku. Spokojnej dalszej ciazy Ci zycze i zagladaj tu czesciej. Kiedy masz nastepne usg?

U nas niestety wszyscy chorzy mimo, ze wlasnie zrobila sie piekna pogoda:dry:. Ela bierze antybiotyk na okropny kaszel, ktory nie przechodzi jej juz od polowy marca (mimo, ze robilismy wszystko zeby antybiotyku uniknac), mojego B zlozylo cos grypowego i ma kwarantanne w osobnej sypialni a mnie tak boli gardlo, ze chce juz zwariowac(dzis zaaplikowalam sobie lody, bo ktos stwierdzil, ze moga pomoc - oby). We wtorek lecimy z Ela do Polski w odwiedziny do dziadkow i mam nadzieje, ze wydobrzejemy do tego czasu. Eli wyszedl wlasnie drugi zabek wiec jest troszke marudna znowu ale jakos dajemy rade.

Pozdrawiam i zycze milego weekendu!
 
Cati - zdrówka dla Eli; pogłaszcz brzusio od e-ciotki:-) Następne usg mam 12.06; będzie to 18t+3dni i zastanawiam się czy zrobi mi połówkowe, czy każe przyjść później.... cały czas myślę, czy z maluszkiem ok. może jak już poczuję ruchy to się trochę uspokoję....
 
Hej,
Cati, fajniutka Ela :tak: zdrówka dla niej! A moja Agatka bardzo dobrze - rośnie szyyyyyyybkoooo, waży już prawie 6 kilo :szok: a oto ona:
LaoO58BrWZBxno7CCB.jpgjlKgcrAE3ZJoBxZSaX.jpg
agamati, serdecznie gratuluję! Obawy są zawsze i my - kobiety po poronieniach - jesteśmy na nie skazane niestety...Ale trzeba wierzyć, że wszystko będzie pięknie ;-) życzę dużo spokoju!
Lili, &&&&&&&&&& za wizytę!
 
Lilijanna - &&&&&&&&&&&&&&&&&&& za wizytę... ależ suwaczek mknie do przodu - super!!!

Dawno mnie nie było i nie wiem, czy mnie jeszcze pamiętacie:zawstydzona/y: co u mnie: dołączyłam do grona brzuchatek - dziś dokładnie 16tc na liczniku:-) Mam nadzieję, że tym razem będzie ok. termin na listopad. Obawy oczywiście są każdego dnia, a przed wizytą sięgają zenitu; a zwłaszcza zanim zobaczę bijące serduszko i fikające rączki i nóżki na usg... czekam na pierwsze ruchy i już cierpliwość sięga zenitu....
pozdrawiam :-)
Agnieszka siedzę i ryczę ze szczęścia, jak ja się cieszę, nawet w słowa tego ubrać nie potrafię. Będzie dobrze, bo musi być dobrze i tak trzeba myśleć! :tak: Mati wie? Jaka reakcja brata? O połówkowym w 18tc chyba możesz zapomnieć, bo ono jest najbardziej prawidłowe między 20 a 24tc.
No i w ogóle chyba focha strzelę, jak tak długo mogłaś się ukrywać? :-p

Cati - zdrówka dla rodzinki! :tak:
Kahaka - Agata to już kawał słodkiego bobasa, ślicznie rośnie, a jak ładnie samolotuje ;-)

Relacja z wczorajszej wizyty tutaj, tylko muszę ją jeszcze szybciochem skrobnąć ;-) https://www.babyboom.pl/forum/poron...-bez-komentarza-47835/index6.html#post8522017
 
Agamati - to trzymam kciuki zebys spokojnie wytrzymala do 12 czerwca! Bede o Tobie mysla a data mi nie umknie bo to urodziny mojego B akurat:tak:. A co do polowkowego to juz bedziesz wlasciwie w 19tc wiec moze lekarz zrobi. Tu w Irlandii polwkowe robi sie miedzy 18 a 22 tc na przyklad.
Lili - super, ze wizyta udana! Ja mam swoja we wtorek rano, nie bedzie usg tylko mamy sprawdzic jak sie ma moja szyjka bo po poprzedniej ciazy trzeba ja miec na oku. Juz ma skubana tylko 3cm wiec sie kurcze martwie.
Kahaka- sliczna ta Twoja Agatka i juz duza z niej dziewczynka. Moja Ela wazy dopiero 8,5kg ale tez nie jest bardzo wysoka - 72cm. Je wszystko chetnie ale chyba teraz duzo spala bo wszedzie jej pelno :-p


Pozdrawiam brzuchatki!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Agnieszka siedzę i ryczę ze szczęścia, jak ja się cieszę, nawet w słowa tego ubrać nie potrafię. Będzie dobrze, bo musi być dobrze i tak trzeba myśleć! :tak: Mati wie? Jaka reakcja brata? O połówkowym w 18tc chyba możesz zapomnieć, bo ono jest najbardziej prawidłowe między 20 a 24tc.
No i w ogóle chyba focha strzelę, jak tak długo mogłaś się ukrywać? :-p

Aniu - Matiemu jeszcze nie mówiliśmy, ale skubany sam zaczyna się domyślać i postanowiliśmy, ze powiemy mu w najbliższy piątek - będzie miał prezent na Dzień Dziecka:-)
Gratuluję udanej wizyty:-) Ucałuj Adusię od e-ciotki:tak:
 
Do góry