reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

A_gala - bo z tego wszystkiego nie napisałam, Córcia słodzizna na maksa :tak:
quennie - ale Ty już jesteś daleko, nie mogę się nadziwić liczb na suwaku :shocked2:

Na wizytowo wieści o As76.
 
reklama
As, blisko myślami jestem! Modlę się za dobre decyzje lekarzy w Waszej sprawie!

(własny poród mi się po głowie kołacze, bo pewnie leżysz na tej trzyosobowej salce, na którą się załapałam w trakcie mojego porodu, chyba że luzy są i załapałaś się na jednoosobową)
 
witam
As trzymam kciuki bedzie dobrze musi byc
lili ale ci ten suwak naparza do przodu
miskam u ciebie juz tez nie daleko do konca zleci ci jak nic tylko lez duzo
klaczku ja juz mojej od tygodnia dodaje kleik ryzowy do mleka moglam juz wczesniej ale troche dygalam bo wzdecia moja meczyly i nie chcialam ich nasilac zageszczaczem a teraz jest super stopniowo jej zwiekszam ilosc kleiku i dziecie mi sie juz najada
maly jest boski i trzymam kciuki za staranka
agacina jak to zlecialo 5 tygodni to juz pikus zaraz bedziesz tylic swojego szkraba :-)
agala mala jest przeslodka
queeni u ciebie tez juz koncoweczka super:tak:
pati gratulacje fasolki nudnych tych 7 miesiecy
ilonko ja tez bym wybrala ten pierwszy ,a jak tam po zalozeniu passera ?i jak sie czujesz?
Ewelinko bedzie dobrze nam tez grozila wada ale naszczescie wykluczyli a szmery na serduszku bedzie miec do konca zycia bo ma taki uklad serduszka taka budowa i nic nie poradzimy Szymonek jest super chlopak i silny poradzi sobie:tak:
czy ktos wie co jest z EMY martwie sie bo dawno nie pisala:-(

a u nas wszystko ok mala lekko przeziebiona ale juz jej przechodzi mamy syropek przepisany po ktorym widac poprawe
wazy juz prawie 7 kg dokladnie bede wiedziec 13.03 bo mamy katrole ale jak ja wazylam tydzien temu w przychodni to wazyla 6700 kg klocus maly
buziaki dla wszystkich
a to moja mala kluseczka DSC00185.jpgDSC00157.jpgDSC00169.jpgDSC00179.jpg
 
dziewczyny...w jakiej temp. mam prać ubranka dla dzidzi?
niby piszą, ze w 60 stopniach, ale na niektórych metkach pisze 40 stopni...to co osobno mam je prać czy jak?
 
As &&&&&

Karolcia, z tego co pamietam to w 40 prałam. A potem prasowałam.
Tylko pieluchy tetrowe Mama mi gotowała, ale temu że to pieluchy archaiczne ;-)

Lili, dzięki za przekazywanie wieści!
 
Karolcia jak to 100% bawełny to i w 100 stopniach można prać. Ja prałam pieluchy w 90 stopniach, nie gotowałam, a ciuchy pierwsze pranie w 60 stopniach, kolejne w 40 stopniach, mocno zabrudzone to znowu 60 stopni.
 
reklama
Dzięki dziewczyny.....bo się powoli za to zabieram...popiorę teraz a za jakieś dwa tygodnie poprasuje....na razie tylko ciuszki...potem pójdą w ruch pieluchy i kocyki i pościel...nie mam gdzie za bardzo suszyć....więc pewnie trochę to potrwa....


LILI - dzieki za wieści o AS - bardzo się o nią martwię...jak bedziesz z nią rozmawiać to powiedz, ze jest małpka...bo miała po mnie iść na porodówkę tak się nie robi....!!!! i że ją mocno ściskam....
 
Do góry