reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

KOBIETKI - wszystkiego najlepszego w dniu naszego święta!!!!! Mam nasdzieję, że każda z Was będzie dziś miała dobry dzień:)
Ewelinko - trzymam kciuki za Szymonka. Mam nadzieję, że inny lekarz nie potwierdzi tej diagnozy i wszystko będzie dobrze!!!
PAti.b, She - gratuluję Wam Fasolek pod sercem, bo jeszcze nie miałam okazji...
Patka - ja zamierzam rodzić na Kopernika. Ludzie raczej odradzają to miejsce, ale spędziłam tam już teraz tyle czasu i byłam zadowolona... Przynajmniej wiem, że utrzymali mi ciążę i że mają dobry sprzęt do ratowania dzieci. Poza tym z wadą macicy i cukrzycą ciążową nie będę szukać innego szpitala, który mnie zechce...

My niestrudzenie leżakujemy z przerwami jedynie na wc, a jutro prosimy o kciuki, bo idziemy do gin sprawdzić stan pozamykania. Oby było dobrze...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witajcie drogie ciężaróweczki znowu wpadłam Was podczytać :)
Patib- suwaczek piękny , jeszcze raz gratuluję:)
Malinkaizi- to fajnie ,że As będzie miała laptopa brak jej tutaj:)pozdrowionka dla niej
Miśkam - będę trzymała kciuki&&&&&&&&&&

Witam serdecznie Was wszystkie z tego miejsca chcę Wam złożyć życzonka

Dużo dużo zdrówka dla Was i waszych bąbelków tych na świecie i tych w brzuszkach, dużo radości , miłości i spełnienia najskrytszych marzeń:)


Ewelinko -dopiero doczytałam , kochana nie martw się skonsultujesz to z innym lekarzem i może okazać się ,że to nie jest nic aż tak poważnego , takie czytanie w necie różnych informacji czasem się przydaje ,ale czasem może wpędzić człowieka w jakiś obłęd, nie denerwuj się kochana trzymam za Was kciuki&&&&&&&&
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Wszystkim Kobietom duzym i malutkim Kobietkom, w dniu Waszego Swieta, duzo usmiechow, spelnienia marzen, jak najwiecej radosci i jak najmniej smutkow, zyczymy serdecznie.

 
Witajcie kochane .My nadal w dwupaku :-):-)
Na razie udało się powstrzymać wszystko.
Jestem już na patologii ciąży i od dziś mam tu laptopa,więc będę zaglądać codziennie do Was .

Aha ,Karolinka przy przyjęciu ważyła już pawie 1600 g ,dostała już 2 dawki sterydów na rozwój płucek .
Inwazyjne leczenie już zakończone.
Wróciłam na leki tylko doustne ,te które dostawałam w domu.
W razie silniejszych skurczy dostaję czapki rozkurczowe ,więc już spokojnie.
mamy sobie leżakować i rosnąć :-):-):-)
DZIĘKI WSZYSTKIM ZA KCIUKI !!!!!:tak::-):-):-)
Poryczałam się jak zobaczyłam ile osób kciuki kciuki trzyma na nas.!!!!!
To dzięki Wam się udało :tak::tak::tak:
jesteście niesamowite
 
Kłaczek- Karolek jest prześliczny no napatrzeć się nie mogę:)jeszcze rok i też sobie zrobimy dzidziusia :-) tak po cichu pani dr powiedziała ,że jak za rok będzie ok to może da radę się postarać wcześniej bo miało być w maju dopiero zielone światełko 2013 oczywiście.
As- witaj miło Cię widzieć:)a raczej Was:)
 
As, super, ze trzymacie sie razem z coreczka :-)
A powiedz mi, w jakiej formie podaje te sterydy na plucka? My tez bedziemy miec :sorry2:

Klaczek, a dajesz Mlodemu mleko dla glodniejszych dzieci? Bo tu takowe maja :tak:

Malinkaizi, jak sie czujesz? Ktory to juz tydzien?

My za 5 tygodni bedziemy juz rozpakowani :sorry2:
 
Kobietko, dzieki - on jest bajkowy, a ja subiektywna.;-)
As, to teraz tylko do przodu...
Aga_cina, nie - nadal walczymy z laktoza, a po probie zmiany mleka skonczonej dzika sraczka nie chce eksperymentowac.
 
Witajcie Ciężarówki :-)
Ale suwaki wam poszły do przodu, aż się normalnie wierzyć nie chce ;-)
Wpadam na chwilkę troszkę się przypomnieć :-)
U nas wszystko w porządku, pomalutku zaczyna się nam wszystko układać, tzn. karmienia i spanie. Moja Niunia już je średnio co 2 godz. w ciągu dnia (karmię piersią) co jak na nią, to na prawdę jest sukces, bo do tej pory domagała się jedzenia co 1h, a nocki mamy na prawdę udane (odpukać 5 razy w niemalowane ;-)) od paru tyg. zasypianie jest około 20, jedna pobudka między 2 a 4 na jedzonko i dalej spanie, zazwyczaj do około 8, choć zdarzyła się pobudka i o 6....
Kłaczku nie mogę wyjść z podziwu, że Twój Karolek tyle już waży, moja ma teraz około 5 300g i do tego jest dość długa...
As - trzymam kciuki za Was
Aga_cina, ale super, jeszcze chwilka i utulisz swoje maleństwo :-)
Ewelinka - będzie dobrze, musi być i koniec kropka.
Pati.B GRATULUJĘ fasolki :-)
Miśkam - kciuki &&&&&&&&&&&&&&&

I na koniec trochę NAS
DSCN2057.jpgDSCN2056.jpgDSCN2022.jpgDSCN2027.jpg
 
reklama
Do góry