reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

As, pomodlę się za twoją Karolinkę, aby miała dużo sił!!!!!!!!!! To już prawie 30 tygodni, 7-miesięcy, oby była silną dziewczynką zachłanną na życie!

Pati gratulacje, niech fasolka zdrowo rośnie!
Kłaczku, agala, ale słodkie te wasze dwumiesięczniaki, rosną jak szalone :-)
A co do antybiotyków na zapalenie oskrzeli, tchawicy, ucha w łagodnym stanie, coraz więcej jest lekarzy, którzy leczą bez antybiotyków (w przypadku uszu krople antybiotykowe), ale niestety większość się asekuruje i daje tzw osłonowo, bo przedłużające się infekcje wirusowe są podłożem do wykształcenia się bakterii. My uciekamy od pediatrów kochajacych antybiotyki. Moja lekarka zazwyczaj daje kilka dni na zwalczenie infekcji przez organizm, jak się nie pogarsza to kontynuujemy leczenie. Na szczęście podejście lekarzy pediatrów do antybiotyków zmieniło się w stosunku do naszego dzieciństwa, kiedy to nawet na trzydniówke lekarze przepisywali antybiotyk "osłonowo" :szok:
N:szok:iestety, w przypadku naszych lekarzy już tak słodko nie jest, ile razy szłam do lekarza z zapaleniem gardła i receptę na antybiotyk wyrzucałam do smieci, bo wyleczyłam się domowymi sposobami, a potrzebowałam L4.
Moja siostra teraz choruje na zapalenie płuc, wyobraźcie sobie, ze najpierw dostała dwa rózne antybiotyki, a po drugiej wizycie jeszcze trzeci. Jakby nie mogła dac jej jakiś wziewów tylko antybiotyki.
 
Ostatnia edycja:
reklama
As - kciuki &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&. Trzymajcie się kochane. Na pocieszenie dodam, że moja znajoma parę lat temu urodziła bliźnięta w 6-tym miesiącu ciąży i obydwa dzieciaczki ważyły po niecałym kilogramie. Odwiedzałam je z nią w szpitalu, jak leżały w inkubatorach. Przeżyły i mają się dobrze. Twoja pannica, to przy nich wielkolud, jak by co na pewno da radę. Wierzę w to bardzo mocno
yes2.gif


A_gala - śliczną masz córunię :)
 
reklama
Do góry