reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

Emy moze potrzeba wam "samotnosci" zeby zatesknic.....zeby "wrocic" i miec komu wyplakac sie na ramieniu....kazde z Was przezywa zalobe...dla siebie....czy bedziecie razem???to juz czzas pokarze...zycie wystawilo was na straszna probe....zycze abyscie wyszli z tego zwyciesko..abyscie przetrwali jakos ten czas....

As super ze wszystko ok....gratuluje Dziewczynki :tak:
 
reklama
To ja tylko tak dopiszę wrażenia z wizyty ,bo wcześniej czasu nie miałam.
O tym ,że to dziewczynka wiedziałam na ostatnim USG ,ale tylko na 70 % ,więc jeszcze nic nie mówiłam.;-)
Ja już wiedziałam wcześniej ,ale dziś potwierdziło się na 100% .
W kartę już mam wpisane :
płeć płodu -żeńska :-):-)
Akurat mała siusiała i mam nagrane na filmie :-D:-D:-D:-D:-D,więc o pomyłce mowy nie ma.
Gin powiedział sama pani widzi ,pęcherz był pełen ,a jest pusty ,przy okazji wiemy ,że nereczki zdrowe i wszystko super pracuje !!! :-):-)
Do tego jeszcze uciekała ,zasłaniała buźkę rączkami,ziewała,ssała kciuka ,no nie nudzi się małej :-D:-D:-D:-D
Fotki wrzucę jutro ,jak zeskanuję ;-):-):-)
 
As gratuluje córeczki:)
Emy przytulam Cię cieplutko.
Kłaczek Karolek to niesamowity słodziak. Nie mogę się napatrzeć, zrób mu "urok", bo jeśli na zdjęcia też działa, to ... a nie ma czerwonej kokardki :)
Faktycznie u Was tempo ekspresowe, jak zobaczyłam Twój post to byłam w szoku, w domku najlepiej
 
Ostatnia edycja:
Kłaczek, Karolek jest cudowny :-) Niech Wam zdrowo rośnie! Gratulacje!

As, super, że wszystko ok :-) Gratuluję dziewczynki :-)

Emy, tulam... Trzymam kciuki, żebyście odnaleźli drogę do siebie nawzajem...
 
kasiuleczka w kolejce proszę czekać:-D;-) to teraz my we trójkę hmmm zobaczymy niedługo znowu gorąco tu będzie hehehe[]

Ewelinka spokojnie spokojnie grzecznie czekam - do 17 na pewno nie urodzę wtedy mam wizytę i co prawda mam się już z torbą spakowana pokazać ale może wyrok pozostania w szpitalu zostanie odroczony;). Przyznam szczerze że ja już jak na szpilkach, mój organizm zaczyna szwankować, chyba moje hasi się odzywać zaczęło. Dzisiaj w nocy doapdł mnie kaszel i okazało się że złapałam niewiadomo kiedy i gdzie zapalenie tchawicy i krtani, puki co idą wziewne sterydy :confused:. Niedługo ginka przestanie odemnie odbierać telefony....jak za trzy dni nie przejdzie to mam się po antybiotyk zgłosić do rodzinnego i do niej zadzwonić - MASAKRA.

As gratuluję córci.
 
Kłaczku - Karolek jest prześliczny!!!!:-Di jaki fotogeniczny:-DAleż będzie miał powodzenie u dziewczyn;-)
As - gratuluję Córeczki!!!
Emy - przytulam mocno... i mam nadzieję, że w tym bólu jednak nie pogubicie drogi do siebie...

Dziewczyny, proszę dziś o kciuki... Musiałam przyspieszyć o tydzień wizytę u gin, bo źle się czuję. Od 3 dni dokucza mi ból - taka kolka z prawej strony pod żebrami. Myślałam na początku, że to może Mała tam się rozpycha, ale kłucie jest coraz silniejsze:( Dziś w nocy nie widziałam, jak się położyć:( Zrobiłam wczoraj badania - leukocyty i crp wyszły podwyższone, więc chyba to jakiś stan zapalny...Boję się się bardzo, bo już raz ponosiłam konsekwencje podniesionych wyników... Wiem, że nie wolno porównywać, ale strach mi się włączył...
 
Kłaczku - Karolek jest prześliczny!!!!:-Di jaki fotogeniczny:-DAleż będzie miał powodzenie u dziewczyn;-)
As - gratuluję Córeczki!!!
Emy - przytulam mocno... i mam nadzieję, że w tym bólu jednak nie pogubicie drogi do siebie...

Dziewczyny, proszę dziś o kciuki... Musiałam przyspieszyć o tydzień wizytę u gin, bo źle się czuję. Od 3 dni dokucza mi ból - taka kolka z prawej strony pod żebrami. Myślałam na początku, że to może Mała tam się rozpycha, ale kłucie jest coraz silniejsze:( Dziś w nocy nie widziałam, jak się położyć:( Zrobiłam wczoraj badania - leukocyty i crp wyszły podwyższone, więc chyba to jakiś stan zapalny...Boję się się bardzo, bo już raz ponosiłam konsekwencje podniesionych wyników... Wiem, że nie wolno porównywać, ale strach mi się włączył...
Będzie dobrze.
Kciuki trzymam &&&

Witam się kochane .
A u nas prawie bitwa na imiona .:szok::eek:
Klaudia chce Karolinkę ,a Kuba Julię .:-p:-p
Dla świętego spokoju najprawdopodobniej będzie Karolina,Julia :-D:-)
No chyba ,że jakieś inne w ramach kompromisu wymyślą .:-D:-D:-D
 
Hej,
As, a jednak baba :-D super, baby górą :-) a imię Karolinka bardzo mi się podoba :tak:
miskam, spokojnie, wiesz już, że cos sie dzieje, lekarz zaradzi na pewno.
Emy, przytulam...

Dziewczyny, doradźcie...Na te meble, które wybrałam trzeba czekać ok 5 tygodni...Czy to nie za długo? Szukać czegoś innego?
 
As gratuluje pipeczki ;-)

kahaka, chyba 5 tyg to nie dlugo, jeszcze masz troszke czasu do rozpakowania,chyba, ze znajdziesz cos innego, co Ci sie spodoba :-)

My dzis mielismy scan :-) rosnie maly przystojniak. Poki co, wszystko jest perfect :-D
 
reklama
Do góry