reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

klaczek naklejka superowa:-)
Ja juz chyba na ostatnich nogach, lekarka w środe powiedziala ze szyjka sie skraca ale rozwarcia i skurczy nie ma wiec ok. jak tylko mnie troche brzuch za boli to juz sie trzese ze to już. i strasznie boli mnie krocze:szok:
mam lezec odpoczywac jak najwiecej i sie oszczedzac. moj M. robi zakupy, wiesza pranie wszystko teraz na jego głowie a mnie wkurza takie nic nie robienie tylko gapienie sie w tv. dobrze ze wszystko wczesniej wypralam i wyprasowalam. jeszcze tylko pieluszek nie kupilam.
Pozdrawiam Was Babeczki.
 
reklama
Asia, krocze to mnie juz od dobrego tygodnia boli jak chodze - przemeblowanko w miednicy sie musi zrobic zawczasu przeciez. A TY lez i nie kombinuj, pasuje jeszcze troche wytrzymac w jednym kawalku.
 
klaczek mnie od dobrego miesiaca boli ale jak caly dzien leze i chodze tylko do vc to jest oki. no wypada jeszcze troche pobyc w pakiecie ale to jest coraz trudniejsze i bolesne, juz sie nie moge doczekac tego mojego Kajtusia:-) czuje sie jak wieloryb uwieziony w ciele płotki :-D ale jeszcze troche damy rade.
Juz masz wszystko gotowe dla Karolka??
 
Jak leze to mnie dla odmiany d... boli - na wznak nijak, a 2 boki to za malo zeby jeden odpoczal gdy drugi jest miazdzony.:-D
Pewnie ze nie mam wszystkiego. Wczoraj kupilismy pampki i chusteczki do pupy, mialam zabawe jak rzadko zostawiajac Rajmunda przed regalem z pieluchami, ale wybrnal z tego genialnie wprost. Kosmetykow nie mam wcale, ubranka sa, posciel w polowie grudnia "przyjdzie" z PL, zaslonki do dziecinnego tez, pieluszki tetrowe i flanelowe tez (na samym poczatku chcialabym zeby maly mial pampki, potem przechodzimy na bawelne), ale zasadniczo chce dla malego pieluch wielorazowych i te musze dopiero kupic. Na ebay'u wiec spokojnie. Te kilka tetrowek to bardziej kwestia rzygulca obetrzec niz pod pupe wsadzic. Ciuszki oczywiscie trzeba bedzie jeszcze poprac, ale czekam az mi sie chlopisko zmuzdzy na pomoc w urzadzeniu pokoiku, zeby spokojnie ubranka poukladac po praniu juz w komodkach, a nie kombinowac tam i z powrotem na czas malowania scian.

Oficjalnie protestuje przeciwko wywaleniu "Wiesci" poza Kacik Zadumy - tam byly na swoim miejscu, jako naturalna wypadkowa "Ciazy po Poronieniu".
 
Ostatnia edycja:
cześć ciężaróweczki:)

Ma ktos wieści od jujki???

Dzisiaj moje dzieci się sprzeciwiły Szymon od rana cicho siedzi w nocy poszalał i to nieźle ale juz jest późno a on leciutko puka wzięłam detektor żeby skubańca sprawdzić tam szum jak w ulu a ja nic nie czuję dzisiaj. Kacper w nocy obudził się z płaczem że go boli pytam co cię boli gdzie cie boli a on do mnie spadaj :szok: i nagle w tym płaczu zaczął rękai do mnie wymachwiać uspokoiłam go i usnął odrazu nie pamięta nic dzisiaj ale jak wstał to szok przezyłam spuchła mu szyja pod uchem jakies jajo się zrobiło uszy, zęby, gardło nic go nie boli a spuchł pojechałam z nim na izbe przyjęć bo mój Kacperek ZAWSZE!!!! chorobe na wekend sobie wybiera nie wiedziałam czy to świnka czy co gorączki też nie miał lekarz mówi że wydaje mu się że to więzadła dał duomox co 8h ale w poniedziałek pędzę do jego lekarza Kacperek czuje sie ok boli go tylko to "jajo"
Ciężko mi jakoś dzisiaj i oddychać i wogóle jakoś tak źle się czuję i Szymon mnie denerwuje że nie zaczepia że nie puka:wściekła/y: nawet zjadłam cukierka a on nic.
 
Oficjalnie protestuje przeciwko wywaleniu "Wiesci" poza Kacik Zadumy - tam byly na swoim miejscu, jako naturalna wypadkowa "Ciazy po Poronieniu".

Jestem za! W ogole nie moglam znalezc tematu :-( po nickach musialam szukac.

Powiem Wam pewna anegdote. Wczoraj bylam u GP z pytaniem czy aby na pewno hydrocortison jest bezpieczny dla dziecka, bo to przeciez steryd (a zrobila mi sie paskudna wysypka na nadgarstku). Powiedzial, ze spoko, na pewno nie zaszkodzi, a jeszcze 2 dni i powinno ustapic. Poprosilam go o zwolnienie, bo ostatnio zle sie czuje psychicznie, mam okropne snytypu: przygotowuja mnie do cc, badaja tetno dziecka i slysze: bardzo mi przykro. No i poza tym jest to praca w hotu,procz ktorej mam tez college i mam zajete 7 dni w tygodniu. I ze boje sie o moje dziecko, ze je strace, a nie moge i mam tylko jeden jajnik. i wiecie co mi powiedzial? Na tym etapie ciazy on nic mi nie moze dac, a ruch jest dobry na moje miesnie. No usmialam sie jak norka.

Za tydzien mam usg, poskarze sie mojej lekarce. Poza tym rwa mi sie nasila wiec i tak pojde do lekarza, tym razem do kobiety

Jutro doczytam co tam u Was, bo teraz przeczytalam ostatnia strone i ide doogladac mam talent na gore, bo eMek ma jakis serial do obejzenia.
 
EwelinaK, a Kacperkowi nie poszlo cos po wezlach chlonnych aby? Co lekarz na to?
Aga_cina, bierz wolne, przysluguje jak psu buda, albo niech Ci pracodawca zmieni prace na dostosowana do stanu.

Rownie oficjalnie i z domieszka wdziecznosci, dziekuje za przywrocenie "Wiesci" w ich dotychczasowe miejsce. Juz mi lepiej.:tak:
 
Babeczki ja mam subskrypcję na interesujące mnie tematy i nie muszę niczego szukać. Po przeniesieniu wieści u mnie wyświetlają się one po staremu. Ja nawet żadnej zmiany nie zauważyłam. Spróbujcie :)
 
reklama
Do góry