reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

reklama
FAT (akronim z ang. File Allocation Table) – system plików powstały pod koniec lat 70. Zastosowany w systemach operacyjnych, m.in. DOS i Windows.
Podobnie jak sam DOS, wywodzi się z systemów CP/M. Określa on rozmieszczenie plików, katalogów i wolnej przestrzeni na takich nośnikach danych jak dyskietki i twarde dyski. Najważniejszym elementem systemu jest tablica informująca o rozmieszczeniu plików na partycji (FAT) – od nazwy tej tablicy pochodzi nazwa systemu.

:-D:-D:-D:-D:-D
 
Czesc dziewczyny !
czytam Was regularnie, super fotki brzuszków ! może mi sie uda i swój dołaczę ale wole poczekac do czwartkowej wizyty u ginia. Bardziej doswiadczone kobitki wyjasnijcie jak sie odczuwa pierwsze ruchy dzieciatka? i czy odrazu sa one czeste/regularne ? w jakich miejscach ich szukac? bo ja kurcze jestem
na etapie ciazy bez objawow (poza drobnymi kluciami w dole brzucha) i czekam na jakies sygnal od maluszka
 
Zjola, bo ja nie wiem o czym Ty do nas rozmawiasz...:-D
Rozumiem, nie wiesz o co szlo Rajmundowi, wiec wyjasniam: Pytajac czy juz rozpuszczalam fata, chcial sie dowiedziec czy juz sobie zrobilam zastrzyk z Clexane. :szok:
 
Kłaczku to chyba chodziło o fet :)

Monisiowata - jak ja czułam pierwsze ruchy to wygladało to jak delikatne trzepotanie się motyla w brzuchu :)
 
Witajcie po weekendzie
Ewelinko - i jak tam? Byłaś u lekarza? Jak się czuje Kacper?
Monisiowata - ja mam wrażenie jakby coś mi się w brzuchu lekko szamotało. Na początku to były takie delikatne muśnięcia, teraz właśnie szamotanie.

A mi się należy chyba kopniak:( Bo siedzę i myślę. Problem taki, jaki niejednokrotnie się tutaj na forum przewijał. Od początku ciąży biegam z wkładką, bo mam odczucie, że mi mokro. Nie widzę żadnego śluzu, po prostu jakaś bezbarwna wydzielina. Do tej pory się tym nie martwiłam, bo po pierwsze czułam to od początku ciąży, a po drugie na genetycznym wyszło mi, że wody mam w normie. Ale od 2 dni niepokoi mnie to, że o ile do tej pory chodziłam z mokrą wkładką w dzień, to teraz budzę się rano i mam mokro:( Zastanawiam się, czy może mieć na to wpływ fakt, że od kilku dni biorę na noc czopki przeciwgrzybiczne Gyno pevaryl. Boję się tego, bo w pierwszej ciąży przegapiłam sączenie się wód, bo ciągle krwawiłam i już sama nie wiedziałam w końcu, co mi leci.
Poza tym wskoczyła mi dziś na suwaczku 15. Poprzednio przy 15-tce trafiłam po raz pierwszy do szpitala z krwawieniem. Wiem, że to inna ciąża, wszystko inne... Ale chciałabym czasem, aby ktoś wymazał mi z pamięci to wszystko, co wtedy się działo:( Trochę zazdroszczę tym z Was, które przeszły już swój najgorszy okres i są spokojniejsze. Mój dopiero się zaczyna:(
Przepraszam, że ja tak o sobie, ale musiałam się "wypłakać", bo już chwilami nie wyrabiam:(:(:(
 
cześć kochane:)

Tak byłam u lekarza i to ŚWINKA:wściekła/y: troszkę sie jej obawiam ze względu na Szymona napewno przechodziłam świnkę ale nie jestem pewna czy obustronnie mój Kacper też jest spuchnięty po jednej stronie ale tylko troszkę spuchnięty w piatek mam z nim iść na kontrolę. Lekarka powiedziała że nie pamięta kiedy u nas panowała świnka już dobrych kilka lat mój Kacper rozprzestrzenia wirus:szok: powiedziała że musza powiadomić szkoły o wirusie:-p

miśkam kochana nasza zobacz ja jestem w 30 tyg a boję sie o moje dziecko jak bym była w 6 niema reguły naprawdę nie ma modlę się codziennie o zdrowie moich dzieci żeby Szymon się zdrowy urodził fazy łapię śnią mi sie głupoty spac nie mogę. I ja się budze w nodzy z mokrymi majtkami nie mówiąc o wkładce około 3 lub 4 rano idę do wc się umyć i zmienić majty:zawstydzona/y: potem rano powtórka z rozrywki i tak około 10 rano kończy mi się ten etap mokrości ale wczoraj wzięłam ost tabletkę i mam nadzieję że to po nich tak miałam mokro ja też mam bezbarwna wydzielinę woda poprostu gdy nie brałam tabletek nie miałam aż tak ehhh wszystko musi być ok z naszymi dziećmi ja chyba przez te 8 tyg dostanę świra:sorry:


lili dziękuje za radę ale mój Kacperos napewno nie da sobie przyłożyć słoniny i szalikiem sie owiązać:szok: poprostu przebywa w ciepłym nie lubi mieć nic pod szyją jest w gorącej wodzie kąpany i w łóżku nie usiedzi napewno...

zjola :-D dobre ależ wymyśliła hehehe fajny opis :)

monisiowata napewno nie będziesz napoczątku często odczuwała ruchów ale tak jak dziewuszki piszą takie gilgotanie w dole brzuszka pod pępkiem to to. Ja na detektor wydałam 100zł i to były najlepiej wydane przezemnie pieniądze;-) jest ogromna ulga jak posłuchasz sobie dzieciątko ja nawet wczoraj Szymka słuchalam ost coś mi mało kopie nie wiem sama w środe wizyta już nie mogę się doczekać.

Jutro idę zrobić wyniki narazie uciekam bo do apteki musze pojechać po pojemniczek na mocz:-p Do wieczora kochane:)
 
reklama
Zjola, fat to tluszcz w tutejszym narzeczu - tego jestem pewna.
Miskam, spokojnie, nie panikuj - tez mam mokro w majtach, a skoro bierzesz cokolwiek "dowcipnego" to zjawisko to moze sie nasilac. Jest ok.
EwelinaK, nie panikuj - Szymon jest bezpieczny.
 
Do góry