reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

reklama
Karollcia w sumie to gin sam przedzwonił około 20, kazał mi wziąć 4 luteiny od razu plus nospę i leżeć, i jak do rana nie przejdzie mamy zgłosić się do szpitala, bo bóle krzyża w 12 tc nie są normalne tym bardziej takie które nie przechodzą po lekach
na razie, odpukać czuję się nieźle, ale leżę sobie i odpoczywam, staram się nie stresować, ale różnie z tym bywa, bo boję się trochę o tego naszego króliczka

jankesowa ja też słyszałam, że czop może schodzić kilka dni, więc to nie jest ostateczna oznaka porodu, ale chyba zaczniemy tego twojego bobasa wywoływać, bo już chyba się zasiedział :)
 
Jankesowa trzymaj się :-) i jak gdzieś wychodzisz to pamiętaj o naładowanej komórce, bo znacz prawo Murphy'ego ;-)
karollcia33 ja też dobrze się czuję :-) a będziesz rodziła w Warszawie? ja prawdopodobnie tak, ale nie wiem w którym szpitalu bym ewentualnie chciała, może św. Zofia.
MagdoMr pamiętamy Cię, fajnie, że wszystko w porządku!
ilonko uważaj na siebie, będzie dobrze, ale nie przemęczaj się przy takich bólach :tak:
a u mnie oki, we wtorek do lekarza, może znowu usłyszę dzidzię... bardzo bym chciała :-)
 
Dziewczyny dzis zaczelo dziac sie cos dziwnego.za kazdym razem jak mnie moja malenka kopnie to czuje jak by mi sie siusiu chcialo,czy to cos normalnego czy moze lepiej isc do lekarza?USG połowkowe mam w poniedzialek
 
no to jestem. U mojego maluszka wsio ok, przezierność w normie, serducho wali, piękny nosek itd. Ale pan doktor zasugerował nam, że gdybymy byli u niego na nfz to od razu wypisałby skierowanie na badanie z krwi z racji pierwsze obumarłej ciązy. Nie nalegał na nas, dał czas na zastanowienie, wsio wytłumaczył. Konsultowałam się ze swoim ginem i zrobiłam te szalone badania, nie był to aż jakiś taki straszny koszt, więc zrobiłam. Ale nie czekam na wyniki jakoś szczególnie. Uspokoiłam się już. I tyle. No i znam juz płeć. Tydzień temu mój gin wskazał że coś rośnie między nogami, ale wsio jeszcze może zdarzyć. A dziś mam piękne zdjęcie rozkroku z zaznaczonym strzałką siusiakiem :D mi było wszystko jedno, ale mąż stał taki dumny :)

silentenigma a może dzidzia kopie w pęcherz co?

jankesowa trzymam kciuki mocno, kiedy masz wizytę albo jakieś ktg?
 
jankesowa Ty jeszcze tutaj?! :szok::baffled: a moze juz sie wkoncu wybraliscie na porodowke :confused:
silentenigma Mala pewnie upodobala sobie twoj pecherz :dry: nie raz zdarzylo mi sie popuscic w gacie :baffled::zawstydzona/y: jak Mlody kopnol-wg mnie wszystko ok :tak: wazne ze czujesz ruchy :-) ja bym poczekala do poniedzialku...ale to moje zdanie ;-) zrob to co uwazasz za sluszne :tak: &&& za polowkowe
ewcia za twoja wizyte tez trzymam kciuki-pewnie ze uslyszysz serducho-nie moze byc inaczej :tak:
pisalyscie o czopach...mnie odchodzil ok 2 tyg przed porodem...najpierw bialo-zolty glut :baffled::zawstydzona/y: a potem lekko podbarwiony na brazowo :dry:
magnusik super ze wsio ok :tak: ja tez mam ostrzalkowanego siusiaka na foto usg ;-)
 
silentenigma - normalne, dzidzia kopie po pęcherzu, poczekaj jak sobie z żeber zrobi drabinki :-D
Magda_Mr - super, że wsio ok no i oczywiście, że pamiętamy :happy:
Cati - gratulacje Córci :-)
Jankesowa - nie mam już sił na Ciebie :happy2::-D Uparte stworzenie ten Twój Szkrab - typowy baran, a jak wyjdzie byk to z doświadczenia wiem, że też potrafi zaprzeć się jak cho*era :-D
Ewcia, Jankesowa, Ilonka26 - czop = glut :-D:-D:-D I może wychodzić spokojnie już 2-3 tygodnie przed porodem i wcale nie oznacza, że poród już zaraz.

Bez wyjątku pogłaskać swoje brzuszki i powiem szczerze, że suwaki Wam się rozpędziły :szok:
 
reklama
Cati ja staram się cały czas was czytać tylko nie zawsze mam siłę coś pisać lub o czym pisać mam nadzieję że się nie pogniewacie

Jankesowa trzymam kciuki mocno może już niedługo

magnusik super że wszystko dobrze

ilonko uważaj na siebie, będzie dobrze,tylko odpoczywaj

Niestety mama została na weekend w szpitalu wyjdzie dopiero w poniedziałek tak poza tym lepiej, tylko pozostanie czekać na wyniki czy guzek który jej wycieli z piersi i węzły były złośliwe
 
Ostatnia edycja:
Do góry