reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

reklama
śliczne te koce z drewexu są.ja właśnie chciałam kupić od nich okrycie kąpielowe, bo duże mają 100x100
 
Julitko - dzięki za tak dobre wieści :tak:
Ewcia - błagam jedź ostrożnie :tak:

U nas dzisiaj mega słoneczko, chyba nagroda za wczorajsze śniegi całodniowe ;-)

Ola** - Agata jest u Mamy i biega za Alicją, bo dziewczyna się rozraczkowała na maksa :laugh2:
Kaira - po Twoim wczorajszym linku z wózkiem weszłam na allegro i jestem w szoku, w zyciu nie spodziewałam się, że zabawki dla dzieci są już tak "dorosłe", dla lalek jest praktycznie wszystko co dla dziecka, od wózków, przez matę do grzechotek :szok: Ach wróci mi dzieciństwo, już widzę jak z Adrianną pichcę i idę do Córki na kafffkę :-D

Kaira - a jakieś fajne puzzle?

Takie zabawki mają swoje plusy, wczoraj wymyśliliśmy z A., że jak będzie druga dzidzia się rodzić to kupimy Adriannie taki zestaw, wózek, łóżeczko, mata i te inne duperele koszt łączny to ok. 200 zł i może nie poczuje się odrzucona jak będziemy robić te same czynności, ja na dziecku, Ona na swojej lalce. Idą spać to idą razem, razem karmimy, wiecie ja mama, Ada też mamusia dla swojej lalki. Oczywiście nie zapominając, że Ada też potrzebuje czułości, przytulenia i w ogóle.


Aaaaa dzisiaj ja mam w suwaczku 33 :)
 
A ja oglądam ciuszki dla niemowląt na allegro i po prostu łezki w oczach mam...jakie to wszystko cudniste i takie maciupkie....ale jeszcze za wcześnie, by Kruszkowi zacząć kupować, choć Tatuś to jeszcze przed testem kupił Bodziaki Super Tata :-D
 
no Ewelinko, z zakupami to faktycznie lepiej trochę poczekać, żeby wiedzieć chociaż w jakim kierunku podążać;)ja zaczęłam ostrożne zakupy, jak już wiedziałam, że chłopak/chociaż i tak staram się wybierać raczej uniwersalne rzeczy z myślą może o jakimś rodzeństwie;)/, bo tak to nie raz bym się skusiła na coś bardziej "dziewczyńskiego".też właśnie siedzę na allegro i już nawet udało mi się 2 aukcje wygrać:)w zasadzie, to ubranek mam już dużo, ale jak to takie przyjemne.pomyślałam, że teraz zacznę zbierać już na 68, bo kiedy później będę się zakupami zajmować
 
no Ewelinko, z zakupami to faktycznie lepiej trochę poczekać, żeby wiedzieć chociaż w jakim kierunku podążać;)ja zaczęłam ostrożne zakupy, jak już wiedziałam, że chłopak/chociaż i tak staram się wybierać raczej uniwersalne rzeczy z myślą może o jakimś rodzeństwie;)/, bo tak to nie raz bym się skusiła na coś bardziej "dziewczyńskiego".też właśnie siedzę na allegro i już nawet udało mi się 2 aukcje wygrać:)w zasadzie, to ubranek mam już dużo, ale jak to takie przyjemne.pomyślałam, że teraz zacznę zbierać już na 68, bo kiedy później będę się zakupami zajmować

Julitka, ja póki co się powstrzymuję, conajmniej do połówkowego, czyli po nowym roku zacznę szaleć :-D I również będę wybierała bardziej kolory uniwersalne, żeby wykorzystać na "zaś", bo Kruszek rodzeństwo na pewno będzie miał ;-)
 
Kaira moja koleżanka kupiła swojej córeczce która w styczniu skończy 7 lat coś takiego córeczka zadowolona:

MINEEZ ZESTAW PODSTAWOWY 90427 BINDEEZ #ELCIK (1337576493) - Aukcje internetowe Allegro

Julitko
jedziemy do hurtowni kupić resztę rzeczy potrzebnych min. chcę zobaczyć lóżeczko może mi taniej wyjdzie niż na allegro i czyli materac i pościel bo jeden komplet mam ale to na zmianę, pieluch tetrowe podkłady chcę kupić przewijak, smoczki i oczywiscie pooglądac wózki dużo tych pierdułek, ubranek nie kupuje bo czekam na paczkę od Mamy siostry i się doczekać nie mogę bo ostatnio trochę mi zdradziła co tam wsadziła wiec zobaczymy , musze tez poszukać sobie koszul do karmienia majtki poporodowe i staniki do karmienia... dużo jeszcze przedemną ...
idę odpoczać
 
ale sie rozpisałyście ja wrocilam ze spacero-zakupow bo kupilam mezowi az czapke ciekawe czy w gust trafilam;-) wczoraj u tesciow na lazanie bylismy i ja jak zwykle biore na wynos :-D takze juz w piekarniku sie piecze i za 20min bede jesc:-) swoja droga buty ktore kupilam miesiac temu mi sie rozpadly dziwie sie ze podeszwy nie zgubilam po drodze ale juz do sklepu wstapilam pokazalam i bede reklamowac lepiej teraz niz jak sniegu po kostki bedzie:angry:po wczorjaszym "ujsciu" czy zachowane czy nie jakas schize mam:-( wiec na polowkowym chyba zejde jak cos nie tak bedzie
Dziekuje dziewczyny za kciuki i troske :tak:
ewcia czekamy na powrot i konkretniejsze wiesci nie wiadomo kogo teraz sluchac:dry::tak:
ja trzymam kciukasy jeszcze nic straconego dacie rade



Kurcze jakos mi weny brak co mam odpisac
za wczoraj to az mi glupio bo siedzialam w tej poczekalni synus kopal a matka sie nawet nie skapla ze to on teraz juz wiem ze to to i czekamy z niecierpliwoscia na jeszcze, tyle ze jak teraz pleckami okrecony to pewnie tam wieżga :happy:
 
wózek sprzedałam, bo wkurzała mnie ta spacerówka kubełkowa. Mam zamiar zakupic Xlandera XA z 2010, brazowy. Ma ktoras z was ten wozek?
 
reklama
Kaira,Gosia my po prostu jeszcze nie zabraliśmy się za kupno wózka:p tzn wiemy dokładnie jaki chcemy.nasza koleżanka zna dobrze właściciela hurtowni x-landera i on winny jest jej przysługę można rzec.wiec liczymy na to,ze zejdzie z cen sklepowych:) tyle,ze wyjechał do chin:)więc plan jest taki,ze jesli nie kolezanka nie zalatwi go to jak tylko Julek urodzi się M kupi w sklepie(czeka się podobno tydzień, bo już pytaliśmy wiec luz)
Ola81 upominam się bo jakoś pewniej się czuję jak widzę twój suwaczek :)
Ewcia dobre wieści:) czkeamy na bliższe relacje:)
Ewelinko to dobrze,ze dizś nie boli:)
Kaira ja mam 7letnią siostrę która tez właściwie ma wszytsko,nie mam pojęcia co kupić.w zeszłym roku misi apo którym można malowac kupiłam,fajny,ale z 90zł kosztowal z tego co pamiętam
Ewela ja mialam zamiar XA ale ze będę biegać to xrun kupimy w koncu.ale znajomi co mają xlandery chwalą
lili hehe no to ma co robić:)

a ja wpadłam w wir sprzątania:)kuchnia,lazienki i wogole:) odkurzanie zostalo. pewnie opieprz dostanę jak M zauwazy okna umyte bo mialam zakaz:)bał się,ze się przeziebie:)
 
Do góry