reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

Witam.
Lili odpoczelam dopiero w nocy, nadgonilam spanie spalam od 22 do 11:-D;-)

kaira no brzusio sliczny i calkiem spory:tak:

Wrocvilam z zakup[ow i musze zalegnac szlaM PIESZO tak jak wczoraj (jednak zrezygnowalam z auta) i jestem kaput, odebralam paczke z poczty i myslalam ze ze zlosci nie wiem co zrobie zamowilam spodnie i leginsy, spodnie przyszly super jak za te cene 25zl -spodnie dresowe, ale getry tragedia, niby z pasem ciazowym, a mnie ten pas sie przed pępkiem konczy a z tylu to rowek widac a tak mi na nich zalezalo:angry::szok: juz lepsze sa zwykle getry nie ciazowe bo siegaja duzo duzo dalej:tak:, ogolnie material calkiem inny niezgiodny z opisem.

LEGGINSY getry spodnie CIĄŻOWE 7/8 - XL (1263182896) moda.allegro - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy

tu ma babka dlugie i fajne a mnie takie miniatury przyslalai jak na dziecko chyba.

zjola moze masz racje czasem lepiej byc pozytywnie zaskoczonym... ja 3 listopada mam wizyte i juz mna telepie pomalu:angry::baffled:
 
reklama
Witam się
Zjola trzymam kciuki i czekam na wieści.
Mnie wczoraj bolal brzuch i dziś też, więc mam nadprogramową wizytę u lekarza. rano zrobiam badania, więc chyba mi zaliczy już tę środową. kazał na wszelki wypadek przyjechać, chociaż mówił, ze to moze nic takiego. Trzymajcie prosze kciuki, bo jak zwykle się martwię. mam nadzieję, ze mój synek żyje i szyjka ok. Miłego dnia:-)
 
a ja dzisiaj rano wymiotowałam i to sporo! szok! :szok:
po herbacie/ ale potem zjadłam śniadanie i już ok.

Daaa oby bylo jak dz mówią i kolejne badania wyszły dobre!muszą !

Gosiu ,kairko takei są te nasze maluchy.ja cieszylam się ze dwa dni bardziej go czuję. to wczoraj odmówił nawet wieczornych harców.dziś coś ta, brzuszek falował na szczęście.

Niucha ,Julitka nie wpadłam na to by pójść na bazar! a mam pod nosem:)

Annas kciuki trzymam!
Zjola za Ciebie nieustannie zaciśniete
karolciu ja duphaston tylko brałam

a ja jutro posiewy jadę zrobić ,krew i mocz
 
hey kochane...

z moją psychiką już lepiej... muszę wierzyć, że jest wszystko ok... dziękuję za słowa otuchy...
póki co nie mam czasu na forum, bo mała dokazuje :sorry::sorry:
dzisiaj była u nas pierwszy raz położna, ja byłam na zdjęciu szwów, no i w końcu kupiliśmy wózek :sorry::sorry: bartatinę :tak::tak: dzień pełen wrażeń ;-);-)
chciałam wstawić zdjęcie Darii, ale nie wgrywa się... no nic, spróbuję potem...

póki co spadam :sorry::sorry:

karolcia u mnie wszystkie wyniki były ok, a mimo to byłam od 5tyg ciąży do 1 dnia po porodzie na clexane 40.
 
ola** Kiedy tobie słońce tak ten suwak poleciał. Pamiętam jak dziewczyny mówiły że do 30 się ciągnie a potem leci.W sumie za 2 tyg to ty już możesz rodzić kochana już nie mogę sie doczekać fotki Twojego Julusia:) Czyżby pomału organizm się oczyszczał przed porodem:D
Zjola-będe oczekiwała na Twoje wieści.I całą sobą jestem z Tobą
Ananas - kciuki zaciśnięte.
co do brzucha to jestem kobitką z nadwagą ale nie miałam brzucha jestem strasznie ubita a od może 3 tygodni mnie tak wywaliło ze nie widzę już pępka.Ale tak mi położna i reszta mówi przy moich mega cycach nie jest duży ale pewnie je dogonie :p
A ja się pochwalę zjadłam rybę na obiad.Jestem z siebie dumna bo ja nie jadam takich rzeczy. Nawet A nie umiał się nadziwić przemiany. Co się nie robi dla dziecka. Zmykam na jaiś spacerek choć zimno to słonko świeci.
 
Daaa czekamy na zdjątko ,ucałuj malutką!!! 4dni:)ale to super brzmi

Kairko właśnie tak sobie pomyślałam z tym oczyszczaniem i przestraszyłam się powiem szczerze.
no w sumie oby ze dwa tyg jeszcze posiedział:)muszę badania porobić przeciez i dokupic pare rzeczy. a suwak Twój tez leci!!! 29tydzien? a dopiero dwie krechy,ale fakt,ze mój jakoś przyspieszył .odliczanie do 25go a potem bach.
a co do jedzenia mi m z pracy przyniósł...i rybę i pierogi ze szpinakiem,bylam w szoku,z eprzewidzial moje niezdecydowanie:)i na wszelki wypadek wzial troszkę tego i tamtego.rybę uwielbiam,ale zjadlam trzy pierogi sie najadlam.

wiecie co śpiworki dla dzieci nie podobają mi się.mialam zamiar kupic ,ale jakos nie przekonuje mnie ich wygląd:)takie bańki wstańki:) nei wyobrazam sobie w czyms takim dzidziusia:) chyba wolę czuwać nad kołderką:p

piekę chleb z przepisu As
 
Ostatnia edycja:
reklama
ja tylko się witam...


Jestem dziś padnięta...


Od 5:30 na nogach i w tym przejechane ponad 300 km....

ale było warto :))



z rana byłam przerażona, gdyż śniły mi się zęby...
za każdym razem w poprzedniej gdy mi się śniły, to lądowałam w szpitalu... :(

modlę się, że jeżeli ma stać się coś złego, to, tylko żeby nie Maleństwu i nie nam...
 
Ostatnia edycja:
Do góry