reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

Witam
Ja zaraz uciekam do lekarza, mam na 12 ale przez to ,ze na trasie są remonty muszę wyjść wcześniej. Mój P. wracał wczoraj z pracy godzinę dłużej.

Ola** rozumiem już co czujesz jak dziecko słabo sie rusza, moje wczoraj jakieś leniwe było przez cały dzień było, słabo je czułam, w nocy dopiero lekko się ruszył a jeszcze cały dzień mi brzuch twardniał. Normalnie panika mi się już włączyła. Dobrze, że do lekarza idę zaraz.

Just Szymonek po prostu ruchliwy jest już bardzo :-) Moja siostra mówi, że jej syn to budzi się za każdym razem w innym miejscu w łóżeczku a jak go wzięła raz do siebie, bo płakał to rano go znaleźć nie mogła i okazało się, że wywędrował w nogi.:tak:

Lili to ja zdaję sobie sprawę, że taka lista to nie ostateczność, reszta wyjdzie w praniu jak już dziecko będzie.

Mysza no to dobrze, że już wychodzicie, czekamy na zdjęcia.
 
reklama
Witam!
Wytrzymałam bez sikania do 5 rano:sorry: ale chyba wystarczy, trochę jakaś słaba jestem dzisiaj i boli mi brzuch ale może zaraz nospa zacznie działać. No i jestem dziś mega senna...chyba temu ze taka pogoda.
Całą noc praktycznie myślałam co zrobiłam swojej bratowej że mnie tak nienawidzi... i jest mi żal i bardzo przykro, bo wczoraj wieczorem przyszła mam o się rozpłakała ,że ona ona robi jej wyrzuty, że u mamy bardziej ważniejsza jestem ja a mego brat ona nie uważa... mama zawsze starła się nas traktować równo, ale wiadomo ja jestem córką, jestem młodsza jestem po stracie , teraz też nie jest lekko i po prostu jak matka martwi się o mnie bo sama przeżyła stratę i wie co to znaczy....

Julitka
a jak tam bigosik?

Gosiu a Ty kiedy masz wizytę, z tymi wynikami z cukrem?

Daa a może jeszcze będzie dobrze, może to jakaś pomyłka, trzymam kciuk za powtórne badania!!!

Mysza to czekamy na fotki małego przystojniaka, jak pokazałam swojemu M Twojego Szymulka co na Lucy wstawiła to się śmiał ,że jest taki uśmiechnięty i zadowolony na zdjęciu:-)

Zjola odezwij się? O której masz wizytę?
Pozdrawiam was serdecznie
 
Karolcia ja brałam clexane cała ciaze. Teraz gin powiedzaiała ze kolejna ciaza tak samo. Prof. Ktory badał mnie w ciazy potwierdził zalecenie. Powiedział że to jedyne co można zrobić przy takich nie wyjaśnionych stratach
 
Hej babeczki!

Ja tak z doskoku. Jestem przed wizytą. Będę coś wiedziała po 17-tej. Raczej nie nastawiam się na żadne cuda. Myślę, że dzisiaj to już tylko pro forma, żeby potwierdzić wcześniejszą diagnozę.
Zaczynam się już raczej rozglądać za jakimś lekarzem z przychodni, który może mi wypisać skierowanie na badania genetyczne.
Pozdrawiam was serdecznie i proszę ode mnie uściskać wszystkie fasolki i dzieciaczki, niech rosną zdrowo!
 
zjola moj lekarz by ci wypisal wiec jakby co to pisz na pw chociaz juz ci chyba namiary dawalam, mi chcial dac skierowanie ale trzebabylo dlugo czekac na zapisy a wolałam miec to jak najszybciej zrobione wiec poszlismy prywatnie do genomu w rudzie sląskiej z tego co wiem to teraz 800zl kosztuja te badania od pary i jak dobrze kojarze to zapisy maja byc w styczniu bo gdzies czytalam

just kup sobie tezn spiworek co ja http://allegro.pl/spiworek-pizamka-do-spania-do-lozeczka-i1292783389.html jest cieplutki a zawsze mozesz na niego narzucic kocyk jakis tylko ten w kropki ja niepolecam mam go i wiem ze te kropki sie spiora bo to jakby korektorem zrobione :/ no ale grubosc jak kołderka wiec w sam raz do spania
 
Ostatnia edycja:
Pati do stycznia, to chyba akurat zdążę. To już niedługo, ale na tyle daleko, żeby zdobyć skierowanie. jak mi się nie uda u siebie, to się do Ciebie zgłoszę. Pozdrowionka
 
Zdjęcie0007.jpgZdjęcie0002.jpg
A to domek moje córeczki:)Co tydzień 2 cm więcej.I w końcu się obudziła śpiąca królewna.:-)
Gosiu widzę że Twoje maleństwo tez się leniło od wczoraj, daj znać co na wizycie.
Zjola powodzenia:)
Martusionek nie przejmuj się nią.Wiadomo że ty jesteś w ciąży i jej bardzo potrzebujesz, i wogole poco porównuje kto kogo bardziej kocha.Twój bart z brzuchem nie chodzi! Mamę masz jedną i niech sobie myślą co chcą.Moja mam też teraz jest za mną bardzo a bywało kiedyś różnie,moim bratowym też sie to nie podoba:)
 
Hej dziewczynki nie stety nie dam rady odpisac wszytskim tyle tu postow :-)
sliczne macie dzieciaczki jak ja bym, juz chciala marzec :-)
juz nawet mam pierwsze zakupy dzidziusiowe :-) i moja mama tez nie mgola sie powstrzymac heheh
zycz ewszysykim milego dnia :-)
 
reklama
Kaira ale brzusio, no, no! Dla mnie to zjawisko, bo ja w ciąży (tej pierwszej, udanej :)) w ogóle prawie brzucha nie miałam! Jak przyjechałam na porodówkę (w terminie) to myśleli, że to poronienie, zanim im nie wytłumaczyłam, że to najzwyklejszy poród o czasie ha, ha
 
Do góry