reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

Witam:happy2:

Taj jak mój gin powiedział, że może się udać może za 5-tym, może za 6-tym razem.

Zjola bardzo ci współczuję:-( chciałam Ci dodać troszkę otuchy swoim przykładem, bo ja też miałam w 9tc puste jajo płodowe, ale nie poddaliśmy się z Mężusiem i 3 miesiące po zabiegu zaś byliśmy w ciąży i teraz mamy takie słodkiego Łobuzka, który już zaczyna Nam chodzić:tak: kochana nigdy się nie poddawaj, bo NADZIEJA UMIERA OSTATNIA:-)

Czekam z niecierpliwością na wieści od ciężarówek z porodówek:-)


Przepraszam chciałam jeszcze więcej napisać, ale zapomniałam, co której chciałam odpisać:-(
 
reklama
Cześć dziewczyny:)
Mysza i Daa oraz Ola 81- co u Was????
Gosiu trzymam kciuki a pozytywne wyniki.
lili-wyspana???
Ja już od paru godzin siedzę na tym kompie i robię sobie zakupy a co mi tam:p kupiłam, podkłady, pieluchy,i te najpotrzebniejsze rzeczy. Wczoraj byłam na chrzcinach odważyłam się i ponosiłam malutką.MA już prawie 2 miesiace,Pomyśleć że jeszcze troszkę i moja będzie na świecie:).
Byłam wczoraj w sklepie dziecięcym kupiłam sobie gruby kocyk i chyba przepłaciłam bo 75 zł ale raz się żyje, 3 czapeczki, i pieluchy flanelowe. Pooglądałam sobie wózki i jak podobały mi się wózki z Impastu tak już odpadają. Mała chyba się przekręciła bo kopie mnie już najczęściej w wątroby i żoładka i na dole, a zawsze po bokach ją czułam.Pojadłam wczoraj sobie chyba za dużo bo była bardzo ospała:p Ale dziś znów się odzywa.
Życze miłego dnia zmykam na śnadanko
 
hejka!

Lili, gratuluję pamięci i dzięki za wierszyk :-)
My już po chrzcinach, myślę, że uroczystość się udała, Szymonek był dzielny, choć tyle ludzi w domu było dla niego wyzwaniem, i trochę nerwów go to kosztowało.

Mysza, mam nadzieję, że dziś Twój lekarz coś mądrego wykombinuje.

Zjola, bardzo mi przykro! Trzymam kciuki, żeby wola walki w Was trwała!

Agnieszka, mam nadzieję, że teściowa choć trochę rozumu ma i ta ostra wymiana zdań da jej coś do myślenia, i że uda się poprawić stosunki.

Daaa, no naprawdę mogłąbyś się odezwać ;-)

Agatko , nie przepracuj się ;-)

Asiu, szybkiego wygojenia skórki!

Kaira, masz rację raz się żyje :-) a kocyk na pewno się przyda :-)


Teściowie pojechali, sama z małym w domu zostałam, i po wczorajszym zamieszaniu i harmidrze to aż dziwnie, że tak cicho :-)
 
Witam poniedziałkowo:tak:


Zjola- bardzo mi przykro...:-(
Nie wiem dlaczego Bóg Cię tak doświadcza...
Tulam mocno...



No właśnie a co z Daa, Myszą i Olą81?



A my z Maluszkiem mamy dziś wizytę...
Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze:tak:
 
Ostatnia edycja:
Zjola - :-( a skąd ten lekarz wie, że to na pewno to, skoro nie ma wyników badań. Przecież to mógło być tyle innych spraw. Zróbcie te badania i zobaczysz, co i jak. Ech :-(

Mysza - dzielnie się trzymasz czy rodzisz?

Ola81 - czemu się nie odzywasz?

Wszystkie pozdrawiam serdecznie
 
Witam
Ewcia trzymam kciuki i za As też.
Ja od rana tak średnio się czuję, nawet nospę wzięłam, mam taki dziwny ból nad spojeniem łonowy, coś mnie złapie i puści. Nie boli to bardzo, ale nie wiem, czy to nie skurcze. Jak już pisałam mam fobię dotyczacą skracania sie szyjki:szok: Chyba zadzwonię do lekarza, bo bez sensu tak się zastanawiać, a wizyta dopiero 3 listopada.
Jankesowa jak tam u Ciebie? Mam nadzieję, że mąż "wycierpiał" za swoje:-)
Ilonko widzę wiadomości uzupełniasz, mam nadzieję, ze za chwilę do nas dołączysz.
Mysza, oby dzisiaj spotkanie z lekarzem było owocne.
Agnieszka, ale masz teściową, oj gorsza niz z kawałów:-)
Pozdrawiam ciepło, maluszki całuję.
 
hej ciężarowki i mamuśki
pisałam wczoraj do OLI81 a ona mi napisała że
czują się dobrze i powinni ja dziś wypuścić do domku
póki co dziś jeszcze nie pisała a ja tez nie chcę jej męczyć więc czekam jak się odezwie dam Wam znać
Agatko jak w pracy? no i jaki kolor w kuchni?
 
reklama
Do góry