reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

reklama
kasikz jak mojemu adamowi sie praktycznei caly złamał to była taka panika ze mysłałam ze mu wałkiem przyłoże.... i to na dodatek było przed dlugim weekendem miałam na szybko szukac dentysty choc go nic nie bolało... i wyszło i tak ze dentystka nic zrobic nie umiała bo trzebabylo chirurga na wyjecie korzeni bo tylko tyle z zeba zostało... kurcze jak chlop chory to sie czuje w domu jakbym miala małego upierdliwca a nie meżczyzne.. trzymam kciuki za twoj zabek ;-) no i dobrze byloby jakbys dzis do jakiegos sie umiala wybrac bo jakby jutro zaczelo bolec to tylko ci izba przyjec zostaje... zawsze takie cyrki sa przed jakims swietem lub weekendem....
 
mnie nie boli, ale lepiej to dzisiaj załatwić bo jak rozboli to co ja zrobię. Nic mam koleżankę dentystkę już dzwoniłam do jej kliniki mam nadzieje że oddzwoni i mnie przyjmie
 
Witam dziewczyny:-) Dołączam się do wątku:-) U mnie dopiero początek ciąży, ale mam nadzieję, że wszystko dobrze się ułoży i będę tu już do końca. Co do kremów na rozstępy, to od kiedy zaczęłyście smarować się? Gdzieś czytałam, że od początku powinno się smarować kremami na rozstępy. Ja mam jeszcze nowe opakowanie z poprzedniej ciąży, krem firmy Palmers.
 
pewnie ze najlepiej dzis, niech cie obejrzy i chociaz da ci cos przeciwbolowego w razie czego chyba ze nic procz apapu nie mozesz brac bo nie wiem jak to jest.... no nic trzymam kciuki zeby nie bolało ;-)

witam jeżynka :-) a tutaj mogłas zawsze pisac bez wzgledu na to czy w ciazy bylas czy nie, kazdy moze ;-)
ja smaruje sie oliwka dziecieca narazie bo mi szkoda kasiorki na te kremy przeciw rozstepa dla ciezarnych... za drogie i tyle. ps jak chcesz to sie dopisz do listy naszych skarbów-jest nas coraz wiecej czyli coraz wiecej cudów :-)
 
Ostatnia edycja:
Agatko u nas 11st i mgła. Poduszkę sobie odpuszczam. Gdyby była potrzeba jej użycia, to M poleci do sklepu z art. dziecięcymi i kupi. Po prostu byłam ciekawa czy któraś używała i jakie ma wrażenia. Jak na nowym mieszkanku?

Rozpacz z powodu rocznej przerwy u gina? Powalasz mnie na łopatki :-)

Kasikz to niefajnie z tym zębem. Przyznaj się tylko, czy nie jadłaś tego loda specjalnie tak, by mieć pretekst do wyjścia z domu? ;-)

Jeżynka witaj :-) Ja te kremy, które dostałam miałam z adnotacją na tubce: powyżej 4 m-ca ciąży. I tego się trzymałam. W końcu na poczatku brzuszka wcale nie ma :-)



A ja siedziałam przed chwilą i macałam się po brzuszku i chyba przy pępku wyczułam główkę mojej Córci. Taka okrągła kulka, która się przesunęła pod wpływem dotyku :-) Ale to maleństwo jest... Och... :-)


A z mniej przyjemnych rzeczy: już zaczął się koszmar telefonów od ex na temat wakacji. W myśl ustaleń M ma miesiąc dziecko, miesiąc ma ona. Wiadomo, że miesiąc kiedy M ma syna to musi go utrzymać plus i tak wysłać ex alimenty. A ona dodatkowo rząda by dołożył się do wyjazdu jaki mu organizuje na 2 tygodnie swojego miesiąca. O tym, że jest to wyjazd dofinansowywany z mops nawet nie wspomnę. Ona nie dołoży się do naszego miesiąca. Ale oburza się, że M nie chce dołożyć się do jej. I tak rok w rok. I przy każdych innych okazjach... Co najmniej jakbyśmy spali na kasie. A tymczasem pensji M nie starcza na codzienne życie po opłatach alimentów i rachunków za jego mieszkanie. Ech... Nie umiem się do tego przyzwyczaić i zawsze te telefony strasznie mnie stresują.
 
Ostatnia edycja:
She, no to macie problem z tą ex...
Ja tez się smaruje oliwką bo tania i dobra dla skóry w każdym wieku. Z kremem poczekam na później.
 
ja się melduje :-):-) z kolejną 5 w indeksie ;-);-)

no i spadam dalej do nauki... mam zamiar się spiąć i zaliczyć wszystko do końca przyszłego tyg :sorry2::sorry2: nie wiem czy się uda, ale spróbuję :sorry2::sorry2:

17 czerwca mam usg i będziemy oczywiście sprawdzać szyjkę, mam nadzieję, ze nadal jest ok... ostatnio była zamknięta, ale jednak jest bardzo delikatna i miała w 17 tyg 33mm, więc też jakoś niespecjalnie dużo... najwyższy czas się zacząć oszczędzać, a nie latać i przed kompem siedzieć całymi nocami :sorry2::sorry2:

Buziaki dla wszystkich :-):-)

P.S. Dzidzia właśnie przesłała Wam trzy kopniaczki ;-);-)
 
reklama
Do góry