reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

Mój małzon am wolne tylko jutro, w piatek niestety do pracy ale zawsze coś. Masakra tak siedzieć ale nic. Włąsnie siedze na cefarmie i zapisuje sobie co musze kupić. A w przyszłym tygodniu może zamowie
 
reklama
Lili, Dopiero teraz przeczytałam :-) no tak teraz to już blokada psychiczna, że coś się stanie poszła w siną dal, więc można szaleć, na ile wielorybie kształty i kondycja staruszki pozwolą :-D

Miłej integracji z rodzinką :-) to ta szwagierka od dywanów (czy innego elementu majątku, który narażasz na zatracenie)? ;-)

Kasikz, ja zamawiałam na doz.pl (sporo aptek mają gdzie można osobiście odebrać).
Dobrze, że jutro wolne, piątek szybko przeleci a potem weekendzik :-)

Agatko, a co tam u Was?
 
Ostatnia edycja:
smaruje Gerber "krem przeciw rozstepom" ,ale ja w tamtej ciazy t5ez nic rozstepow nie miałam.Pewnie dlatego,ze brzuszek zawsze miałam mały.
 
Mnie mój M smaruje balsamem przeciw rozstępom Pharmaceris. Dostałam od niego na Boże Narodzenie 2 tubki. A ponieważ już się kończy druga, to zaopatrzyłam się teraz w Ziajkę też przeciw rozstępom. Póki co smarowanie pomaga. A na SR mówiła nam kobitka, że najlepsza do smarowania zwłaszcza na finishu ciąży jest zwykła oliwa z oliwek :-)

Odebraliśmy bok łóżeczka. Może jutro będziemy skręcać :-)
 
Lili jak będę zamawiać to dam znac:) Co i jak
Ja smaruje się Ziajka i na razie nie ma rozstępów, minus ziajki że dla mnie dość długo sie wchłania i sporo jej idzie. Mam za to małe rozstępy na piersiach ale to po poprzedniej ciaży
Asiu - jak złożycie zrób fotkę
A ja myślałam że przyjdzie dywanik dzisiaj ale nikogo nie bylo.:(
 
Też używam tej Ziajki i w sumie jak dla mnie całkiem szybko się wchłania, zwłaszcza w porównaniu z kremem Rossmanna Babydream, tamten to dopiero solidnie trzeba było wcierać ;-)
 
Witam się u nas ok
29,5 stopni
deszczyk po którym już śladu nie ma
Alicja po spacerku
goście pojechali
mieszka się suuuuper

Asiu ja nie miałam -bo po co -nie byłam nacinana a miałam 3 szwy -nawet ich nie zauważyłam

No i wczoraj gin zbadał podwozie...
następna wizyta... za rok buuuuuu
 
reklama
oj agatko to kolej na drugie :-) i będzie znowu ekscytacja przed kazda wizytą i kolejnym usg :-)

cieplutko macie u nas jest jakies 15 stopni brrr zimno a mój małz niedlugo 30stke kończy a chciałam mu ognisko zrobic u babci (u nas nie ma miejsca a babcia sie zgodziła)

czekamy na kolejne zdjecia Alicji
 
Do góry