reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wieści od cieżarówek

reklama
Lilianko termin miałam na wczoraj. Dzisiaj byłam w szpitalu na wizycie kontrolnej. Szyjka narazie zamknięta. Nic się nie dzieje. Jutro mam pierwsze KTG. Także pewnie jeszcze chwilę zanim zalegnę na porodówce :-(
 
Seksiku nie ma, nie jesteśmy już w stanie się przełamać (główka w kanale rodnym :-), schodów nie mam, spacery są, prace domowe są, herbatka z liści malin i masaż sutków jest. I czekanie czekanie czekanie :-)
 
Mart81 - trzymam kciuki za szybki i bezbolesny porod! Musi sie wreszcie Twoj Maluszek zdecydowac na opuszczenie brzuszka :tak:
Lili
- kurcze, Ty juz prawie na wylocie, pozdrawiam!

Ja powyciagalam wczoraj z pudla rzeczy dla Asi, dzis niektore sie juz wypraly i schna, reszta jest ok. W sumie nie tak dawno uzywana. Musze wreszcie spakowac ta torbe ale cos mi srednio idzie. Kupilismy w weekend Pampersy 1 (nie wiem czemu tak trudno ten najmniejszy rozmiar bylo dostac), ale na razie tylko jedno opakowanie i chusteczki nawilzajace bezzapachowe. Kosmetykow przy Eli nie uzywalismy zadnych przez pierwszy miesiac bo polozna odradzala wiec teraz pewnie zrobimy podobnie. Ja nadal nie mam zadnej koszuli czy stanika do karmienia spakowanych bo ich jeszcze w pudlach nie odnalazlam :baffled:. Eli wlasnie wychodzi 4-ty zabek wiec jest troche marudna, ale dalam jej Calpol i zasnela. Czy u nas tez mozna ten lek kupic albo jaki podobny lekki przeciwbolowy byscie polecaly? Mam Nurofen, ale ten to podaje Eli tylko jak ja bardzo boli i ma goraczke.

Pozdrawiam brzuchatki :-D
 
reklama
Do góry