reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

She - 5 posiłków dziennie, ostatni przed 19 i potem już nic. Ale teraz tydzień w domu to jak weszłam dziś na wagę to zobaczyłem +1kg, ale pozbędę się drania :-p
 
reklama
Cholipka, ja dużo nie jem (w granicach zdrowego rozsądku), a kg lecą... Masakra. A tak liczyłam, że tym razem nie przybiorę 25 jak z Emką...
 
Karolciu - Szymonek cudny jak marzenie. Musisz mu zawiązać czerwoną kokardkę od uroków :-D. On się nadaje na jakąś reklamę :tak:. No słowo daję! Zresztą mama ładna, tata przystojny, to synuś też musi być ładny :tak:

Lili - no nareszcie brzuszek widzę :-) A malutka rzeczywiście do Ady podobna :tak:. To teraz imię na literkę B a potem C i D?
 
KArolcia śliczny synek.. Mam nadzieje sie doczekać równie piękniutkiego:)

Lilijanna ja to się boję ,że mam za mały brzuszek.. A Ty na wieloryba narzekasz:-p

As dobrze, że wszytsko dobrze sie skończyło.. Oby teraz nastały same radosne dni...

She ja nie wiedziałam ,ze Ty tez się spodziewasz... Gratuluję:-)
 
Dziadkowie Jadwiga i Jozef nazwisko na J. i ich dzieci Jolanta, Jaroslaw, Jacek i JUstyna :))

slicznosci , slodkosci :***************
 
She , fajnie ujrzeć twój suwaczek :)
Aniunia , nie skusisz się na suwaczek ?:cool2:

Lilijanna , taka mała kalka Ady będzie - ALA !!!!
:-p
 
Cześć kochane!!! Buzia moja sie usmiecha jak czytam tak wspaniałe wiadomości:):):) LILI śliczny brzusio:):) Miśkam myslalam ost o tobie już niedługo pochwalisz się zdjęciem ślicznego zdrowego bobaska:):) nie moge się doczekać KAROLCIU Szymonki tak juz mają że to śliczne chłopaki są :):) Wiadomo po mamusiach :) AS KOCHANA WRACAJ DO ZDROWIA DUŻO SIŁY KOCHANA I WYCAŁUJ SWÓJ SKARB OD NÓŻEK PO USZKA:):) GRATULUJĘ KOCHANA NIECH JUŻ Z GÓRKI BĘDZIE...U nas już dużo lepiej Szymon śmieje się pełną parą jest śliczny i do schrupania:) Kolki mijają dzięki Bogu i rozumiemy się już duuużo lepiej:) Pozdrawiam każdą z osobna Buziole:):)
 
reklama
Aniunnia - ja tam nie narzekam, cieszę się, że jest ;-) W drugiej ciąży brzuchol zawsze szybciej wywala, a Ty się nie zamartwiaj, jest jaki jest, na pewno całuśny i kochany domek dla Twojego dziecka :tak:

Widzę, że nie tylko ja widzę podobieństwo sióstr :-p
 
Do góry