reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

reklama
As, gratulacje! Teraz trzymam kciuki, żebyście szybko doszły do siebie. Karolinka to duża dziewczynka, na pewno dobrze sobie poradzi. Dużo siły dla Ciebie.
 
AS: gratulacje, duzo zdrowko dla Ciebie i Karolinki, zebyscie obie szybko doszly do siebie
u mnie na razie cisza...a to chyba przyszla moja kolejka :))
 
reklama
As76 wczoraj urodziła, CC, Karolinka miała problemy z oddychaniem, ale jak wczoraj z Nią rozmawiałam po 22 to separacja była już 96-97, więc bardzo duża i szybka poprawa. Karolina długa na 57 cm i waga, o ile coś nie pokickałam 3700g. :tak: Silna dziewczynka.

Gorzej z As, ma krwotoki, wsadzili Jej tampon w macicy, bo krew się leje bardzo mocno, ma przetaczaną krew cały czas.

Bardzo prosi Was o kciuki by wszystko skończyło się dobrze. :tak:

As76, modlę się za Ciebie i Maleństwo- będzie dobrze, Kochana, teraz już "z górki";) Gratuluję Córci i buziaki ślę:tak:
 
Do góry