reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

Karolciu-gratuluję Szymonka,odpoczywajcie teraz i cieszcie sie sobą nawzajem.
Anetha-nie bój sie cesarki, jest do przezycia, boli tylko pionizowanie i pierwsze 3 dni po.Ja po 30 godzinach porodu, błagałam o cesarkę i pomimo bólu pooperacyjnego, żaluję ,że musialam się na próżno cierpieć przez 30 godzin.
 
reklama
As kochana trzymam kciuki co by Karolinka poczekala do poniedzialku ;-)
Anetha Ja tez mialam CC i powiem Ci ze nie bylo tak zle,oczywiscie pierwsze kilka dni jest ciezko ale jest do przezycia no i tak jak pisala Ewitka z sikaniem nie ma problemu tak jak z siadaniem czy innymi czynosciami,u mnie najgorzej bylo jak przyszlo mi odkaszlec z nienacka ale tak to bylo spoko :-)
 
witajcie.
Nadal 2 w 1 ,ale coraz ciężej z nami.
Są momenty ,że skurcze ustępują ,a są takie ,że skurcze co 20 minut.
Przy moim łożysku taka częstotliwość zagraża już krwotokiem...
Tak mało zostało...
Trzymajcie kciuki....
 
As trzymaj się kochana razem dotrwamy do 30 kwietnia ja też bede miec wtedy cesarke.Damy rade
Dziewczyny powiedzcie mi jak jest z jedzeniem po cesarce ile nie można jest co mozna jest ?
dzieki za informacje
pozdrawiam was
 
As, ale to chyba nie ma już takiego znaczenia - 2 dni w tę czy w drugą stronę? Nawet jakbyś dziś/jutro urodziła, to nic się nie stanie, prawda?
Anetha, ja po cesarce nie mogłam nic jeść ani pić przez równą dobę.
 
Ja to już nie pamiętam.Miałam dwie cesarki ale słabo z pamięcią.Chyba /raczej na pewno śniadanie następnego dnia dostałam.
Nie wspominam jakoś cc źle.W dodatku był zakaz odwiedzin więc musiałam sobie sama radzić a tak by się ktoś przydał.Najbardziej się bałam jak wychodziłam do łazienki żeby nikt mi małego nie ukradł.;-)Naprawdę się o to bałam.
 
reklama
Ja dostalam sucharki i wode chyba po 6h od cc. a zas tez deietyczne bardziej jedzonko, bylo pyszne no ale takie lekkie bardziej.

ejjj nawet mi nie gadaj pokoj mialam sama i jak sie myc do lazienki a dziec tak tam lezal to mialam taki sprint ze szok :-D:szok:
 
Do góry