reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

reklama
Dziewczynki przekazuję wieści od Karolci81:

Dziś o 19.10 przyszedł na świat mój skarb Szymon.Czujemy się dobrze.Poszło sprawnie

Karolcia jeszcze raz bardzo,bardzo gartuluję.:-)To jest cudowne:-)W końcu masz swojego synka przy sobie.:-)Buziaczki:-)
Kochana moje GRATULACJE!!!!! Cieszcie sie soba kochana ten czas tak szybko ucieka,zdrowka wam zycze kochan ;-):-)
 
Karolcia gratuluje serdecznie kochana :)
Anetha , nie bój się , wszystko do przeżycia - powodzenia ! jak 30.04 to razem z AS będziecie mieć CC
 
karolcia moja imienniczko GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Szymon piekne imie:tak: duzo zdrowka dla was robaczki.

a ja po wczorajszym usg wiem,ze bedziemy mieli coreczke:tak: jestem przeszczesliwa i z dnia na dzien kocham ta istotke coraz mocniej...juz sie nie moge doczekac rozwiazania...imie wybrane bedzie Alicja.Lili tobie tez gratuluje cory:-) my na tym samym etapie:tak: as czekamy na was:tak:
 
anetha tez rodzilam na raciborskiej w tym szpitalu do ktorego ty sie wybierasz :tak: ja rodzilam SN i jesli chodzi o polozna to super...jesli chodzi o cc to nie wiem ale tez napewno bedzie git!!!opieka tez ok tylko trzeba krzyczec :dry: jak chcesz zeby pokazali jak przystawic do cyca dzidzie i ogolnie jak czegos nie wiesz czy cos to trzeba pytac bo oni pokarza ale sami z siebie niestety nie tlumacza-jesli chodzi o pielegniarki od dziciaczkow ;-) w razie pyt odp na priv ;-):tak:
 
KAROLCIA MOJE GRATULACJE .
hej.
Termin mam na 30 kwietnia ,a mnie od kilku godzin skurcze męczą....
Ja jeszcze nie chcę !!!!!!!!
Na razie jestem na patologii a co będzie później to się okaże...
Trzymajcie kciuki byśmy wytrzymały do zaplanowanego terminu CC.
pozdrawiam
Aneta z Karolcią
 
Ostatnia edycja:
Anetha jak Aniołki pisała to dobry szpital. Jest bardzo chwalony przez położnice.Moje pacjentki często chcą żeby je tam wozić.Wiec coś w tym jest. Będzie wszytsko dobrze już nie mogę sie doczekać żeby zobaczyć Wasz cud
As cokolwiek by sie nie dział to już ślina dziewucha kciuki zaciśnięte.Jestem z Ciebie dumna
 
reklama
Anetha, nie denerwuj się. Cesarka to nie tragedia, wszystko jest do przeżycia. Najgorszy jest pierwszy tydzień po operacji, potem jest ok. Trzymam kciuki!
Poprawię kahahę, najgorsze są 2-3 dni po CC, potem już spoko, wg mnie lepiej niż po sn jak jesteś cięta albo popekana. Dla mnie to najwiekszy komfort CC to jest to, że drogi rodne są OK, nie ma problemu z sikaniem, siadaniem, trzymaniem moczu, seksik szybciej, pod tym względem rewelacja.
As no to trzymaj sie do tego 30 kwietnia!
 
Do góry