reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

Ewelina jesteśmy z Wami .
Szymon już duży facet i może się ewakuować ;-):-):-)
Lada moment go przytulisz i będzie git...:-):-)
 
reklama
Ewelinko trzymam kciuki mocno bardzo za Was!
Kłaczku Karolek to super chłopak, śliczniutki jest;) pocałuj w 'pintke' różowiutką;) a kociaki pilnują nowego w stadzie...
monisiowata jak po wizycie?
As Twoje robótki ręczne są śliczne! i gratuluję córeczki, super że wszystko dobrze;) już bliżej niż dalej!
a_gala śliczności ta Twoja Elenka;)ucałuj od e-ciotki;)
aga_cina to tylko Twoje wrażenie, że wolno mija, już 28tc, a dopiero co suwak wstawiałaś...


Brak mi czasu na forum, a tak lubię czytać co u Was. Moje dziecię jest tak absorbujące że ojej...ale nie płaczę z tego powodu, cieszę się każdą chwilą spędzoną razem z nią, jest kochana. Śmieje się już 'całą gębą' i to jest takie słodkie, zaczyna też gaworzyć.
pozdrawiamy cieplutko
 
Ewelinko będzie dobrze Trzymamy kciuki za szczęśliwe spokojne rozwiązanie. #8 tydzień to pięknie daleko a już za niedługo utulisz Szymcia
 
Witajcie o poranku

Ciekawe co tam u Eweliny?

Moja córcia odprowadzona do szkoły, pierwsze zadanie dzisiejszego dnia zaliczone :)
Cały czas miałam takie poczucie, że jestem niedługo po Ewelinie, a ona już na porodówce więc muszę się zebrać w sobie, bo nie jestem przygotowana :zawstydzona/y:
 
Na wizytowo zaraz kolejne wieści. :tak:

Dzisiaj moje dziecię brzuszkowe uczyło mamy wiary i pokory :-p Ide dzisiaj do lekarza żebym nie wiem co. No i od rana różne myśli:
- ciąża pozamaciczna (bo bardzo mnie boli brzuch, jakoś tak inaczej niż z Adą),
- serduszka nie będzie
- serduszko będzie
- ten polip mi siedzi w głowie
- itd.
Nie minęło 5 minut, a tuliłam się z panem klozetem jak diabli. Najgorsze, że jeszcze nic nie zdążyłam ani zjeść ani wypić, więc najgorsze z możliwych rzyganek.
Wstałam poklepałam brzuszek i śmiejąc się powiedziałam "dobra, dobra już wszystko zrozumiałam" :-p
 
witam kobitki:)
u nas po wizycie wszystko superancko :)) dzidzia juz wazy cos kolo 700gramow i ladna buzke pokazala na usg4D zdjecie do albumu :)) troche mnie pocieszylo bo jak widze 8kg na plusie na tym etapie to mnie martwi ile bedzie na finiszu :))
po rozmowie z profesorem zdecydowalismy ze teraz zaczniemy juz chodzic do ginekologa z naszych okolic bo rodzic i tak bede raczej na miejscu ale gosc zachowal sie ok i powiedzial z zawsze mozemy przyjechac na wizyte jezeli cos nas bedzie niepokoilo... jakas decyzje musielismy podjac bo placic dwoch lekarzy to za duzo (prof bierze 300pln a ginek u nas 170pln) w tym miesiacu i tak wyjda mi dwie wizyty
Klaczku - dzieki za informacje ja tez musze przemyslec jak postepowac z Kicia, mnie martwi ze kot spi w naszej sypialni i czesto przychodzi do lozka - staram sie go oduczyc i dziecko tez bedzie z nami jak tu dopilnowac oboje :) jak kota probuje wyrzucic z pokoju to jest masakra ...on jest bardzo towarzyski i musi byz tam gdzie ludzie sa
Ewelinka - myslami jestem przy WAS buziaczki !!!
 
Oj widzę, że tu się sporo dzieje :szok:

Ewelinko - kciuki zaciśnięte &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&. Będzie dobrze :tak::tak::tak:

Lili - ja myślę, że młodzież tobą zrobiła porządek. Co ta matka ma za głupie pomysły! Polip? Też coś! Jak już się urodzi, to ci wypomni, żeś z niego polipa zrobiła!:angry: Tak nawiasem mówiąc moja mama zrobiła ze mnie kotleta mielonego, bo jak ja wzięły mdłości, to myślała, ze się kotlecikiem struła :-D. No i ładny pasztet wyszedł z tego kotleta :-D
Moja prababcia zrobiła ze swojego syna klimakterium a potem guza, więc jak widzę wszystkie chwyty dozwolone.
Kciuki trzymam &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Monisiowata - fajnie, ze wszystko w porządku :)

Kłaczku - Karolek jest przesłodki, widzę pełną symbiozę z kotem :) Widzę, że macie rodzinną sielankę, wszyscy się kochają aż miło poczytać :tak:

Pozdrowionka dla wszystkich.
 
reklama
Do góry