reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

reklama
Kurcze kurcze ja to zawsze muszę przegapić, jak dzieje się coś ważnego :baffled:
Ewelinka mam nadzieję że już masz Szymonka obok i moje kciuki nie były już potrzebne, ale jeśli jeszcze akcja porodowa trwa to od teraz zaciskam tak mocno, że mam nadzieję że sama przez to nie urodzę :-D
Kasiuleczka WIELKIE GRATULACJE :-):-):-)
No i wzięły mnie wszystkie przegoniły.... :-pAle ja chwilowo nie jestem dyspozycyjna żeby rodzić :baffled: Muszę się wykurować, kurczę ciąża zaczęła się u mnie i kończy identycznie- przeziębieniem :baffled: Miód, cytryna, czosnek, malina wszystko na raz i się faszeruję ;-)Biada Arkowi gdyby chciał się wykluć na dniach i dostałby w mleku tą mieszankę wybuchową :-D
 
Kasiuleczka gratuluje małego cudu po tej stronie.
Lili jak po wizycie bo coś długo nam tu nie piszesz? martwimy się :tak: A co tam u Eweliny? mam nadzieje że Szymonek już jest z nia.

Poroniona, Patka teraz kolej na Was
 
Po Kahace,to chyba ja i aga_cina.Ja mam termin na 12.04.I chociaz jakos nie udzielam sie mocno na forum to codziennie Was czytam:)
 
reklama
Do góry