reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

reklama
KASIU SERDECZNE GRATULACJE A MY SIĘ TU WSZYSTKIE MARTWIMY A TY JUŻ W DOMKU!!!!:-D MALUTKA JEST PRZEŚLICZNA NIECH ROŚNIE ZDROWO!!!!

karolciu nie martw się mi też zaczęło tak ok 20 tyg lecieć z piersi i to nie po kropelce a lawine nieraz mam, w nocy jak sie obudze cala koszula mokra:baffled:

no własnie patka82 zastanawiałam się ostatnio że któraś coś sie nie odzywa a to ty właśnie kobitko 30 tydzień na suwaku łał to ty chyba po mnie i po poronionej jesteś???:-) z terminem??

agala przysłała mi zdjęcie córeczki jest prześliczna ale nie mam kabla do telefonu i nie mam jak wam przesłać ;/

jeszcze asia, kłaczek, agness i co ja już???:rofl2: czy poroniona ciekawe która z nas pierwsza heheh

Czy wy też jesteście takie nerwowe?? nie poprostu szlag trafia chwilami :crazy: Mam ochotę uciec gdzieś chociaż na tydzień poleżec na leżaku poczytać książkę popatrzeć na morze uspokoić się a ja mam ochotę wszystkim nogi z d... powyrywać :no:
Jutro mąż przyjeżdza oj oberwie mu się pewnie:zawstydzona/y:

zjola wszystko będzie ok:-)
 
Dołączam się i ja do gratulacji, a_gala, kasia, dzieciaczki prześliczne większego prezentu od życia na święta nie można sobie wyobrazić.
Ewelinka ja tez dostaje bzika, zwłaszcza jak już wiem ze w połowie stycznia mam już być w szpitalu...spać nie mogę chodzę w nocy po domu masakra jakaś. A jeszcze mój klusek strasznie leniwy i wybiera sobie pory aktywności dość dziwne 4-5 nad ranem.
 
agala przysłała mi zdjęcie córeczki jest prześliczna ale nie mam kabla do telefonu i nie mam jak wam przesłać ;/
ekhm, wrzuć mi, a ja wrzucę tu :-p


Miśkam - dobrze, że wizyta udana, trzymam kciuki za ten trudny czas teraz, postaraj się wyciszyć. Przytulam. No i super, że dalej dziewczynka. ;-)

Anetha81 - gratuluję Synka! :tak:
 
reklama
a_gala ,Kasia -GRATULUJĘ z całego serca !!!!
Ależ cudne wieści .


Witajcie nocnie.:-D:-D:-D
Właśnie jem kolację i lada moment zamierzam położyć się spać .;-):-):-):-)
 
Do góry