reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

reklama
Hej dziewczyny, mam do was takie pytanie może któraś orientuje się w temacie, od kilku dni strasznie bolą mnie plecy na wysokości płuc najbardziej przy głębokim wdechu, lekarz rodzinny twierdzi że to jakieś bóle od kręgosłupa i przypisał mi maść bursztynową ale nie wiele pomaga, co jeszcze można stosować na takie dolegliwości????
 
cześć kochane...

martusionek syn śliczny!!! jaka fajna róznica ze zdjęcia na suwaczku a teraz łał jak ten czas leci.......

kłaczek, karolcia no mi Szymon też codziennie od 22 zaczyna szaleć dzisiaj w nocy przegiął troche bo usnełam przed 3 rano dopiero wykończona byłam popił czy co:-D
Karolcia też wybrałas imię piękne jak ja:-)

Buziaki kochane!!!!!
 
Hej dziewczyny, mam do was takie pytanie może któraś orientuje się w temacie, od kilku dni strasznie bolą mnie plecy na wysokości płuc najbardziej przy głębokim wdechu, lekarz rodzinny twierdzi że to jakieś bóle od kręgosłupa i przypisał mi maść bursztynową ale nie wiele pomaga, co jeszcze można stosować na takie dolegliwości????
U mnie nic takiego się nie pojawiło albo nie pamiętam. Nie pomogę, ale na wszelkie bóle w ciąży pomaga Apap i smarowanie Amolem jest bezpieczne, może natrzeć plecy Amolem? :sorry:
 
Dzięki Lijianna zaraz wyśle swojego mężula do apteki, w tej ciąży ciągle mnie coś dopada, no ale najważniejsze zę maluszek ma się dobrze ;-)
Kasiuleczka31 - może jeszcze skontaktuj się z dr, może on coś podpowie. Ja przez całą ciąże byłam przeziębiona, katar ustąpił w czerwcu, rodziłam początek sierpnia ;-) Na co miesięcznej wizycie słyszałam z ust pana dr "co tym razem?" a ja chora, opryszczka, oparzenie itp. Jedna wizyta była co nie było do czego się doczepić, a on i tak mi wagę wytknął :-p
 
Jankesowa, i oby Gracjankowi tak zostało ze spaniem :-) Szymek był grzeczny i ułożony jeśli chodzi o spanie do chwili skończenia 6,5 miesiąca kiedy to zaczęły się pojawiać pierwsze nocne wariacje ;-)
 
Jakby kogoś to ciekawiło, to melduję, że nadal jestem 2w1 ;-)
Trafił mi się uparciuch, nie ma co... chyba po tatusiu...;-)
Już nie wiem co mam ze sobą zrobić, to czekanie mnie wykańcza...

Buźki dla wszystkich!
 
reklama
Kłaczek - ja już wszystko robię, co mogę, cały czas w ruchu, spacerki, krzątanie się po domu, seksik...nad olejem się zastanawiałam, ale podobno to jest tak, że nie pomoże nie zaszkodzi, ale może w końcu przejdę się po niego do apteki....Pierwotny termin, taki wyliczony przez gina to był na 18, czyli wczoraj, ale na usg i wg kalkulatorów ciążowych wychodziło na 16.
Kurczę tak bym chciała być już na święta z Małą domu, jak do środy, czwartku się nie urodzi, to niestety w święta, albo po świętach czeka mnie szpital...
 
Do góry