reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

reklama
Jujka - wielkie gratulacje, super! Witaj Lena! :tak:

Karolcia, Anetha - wygrałyście z losem i będziecie tulić Maleństwa. Kciuki za Wasz wizyty. :tak:
Miśkam - u mnie też było mokro albo mokro było a sucho w gaciach, różnie na różnych etapach, po porodzie z kolei susza. :confused2:
Kłaczek - ja pierdykam zegar tyka :laugh2:
Agala - to będziecie mieć super prezent gwiazdkowy :tak:
Monisiowata - i u Ciebie suwaczek ślicznie mknie. :tak:
 
Hej dziewczyki
jujka, wspaniale! Gratulacje dla całej rodzinki.
As, jak tam u Ciebie?

Ja dzisiaj cały dzień i noc sama siedzę, bo mąż na szkolenie pojechał do Bydgoszczy :crazy: w dodatku przeziębił się i dziś spał w drugim pokoju :-D
 
Jujka - gratuluję Małego Wielkiego Cudu:):):)
Kahaka - mojego męża też coś dopadło i jest na l4. Usiłujemy się trzymać z daleka od siebie, choć w naszym małym mieszkaniu to bardzo trudne. Jedyny plus taki, że nie muszę sama siedzieć w domu...
 
miśkam, mój mąż jest tak uparty, że na zwolnienie pójdzie chyba dopiero, jak będzie umierał :no: i wkurza mnie, bo chodzi w cienkiej kurtce, szyja goła, a potem narzeka, że chory. Powiedziałam mu, że nie będę mu współczuć, bo sam sobie na przeziębienie zapracował. I niech mnie tylko zarazi....:wściekła/y:
kłaczek, a kogo Ty tam masz? Opiekujesz się jakimś dzieckiem?

U mnie przed chwilą był kurier i przywiózł zabawki z allegro dla naszych chrześniaków na święta. Fajne są :-)
A ja zaraz lecę do miasta i do mamy wpadnę.
 
Jujka gratulacje!!!

gratuluję wszystkim nowo zafasolkowanym i trzymam kciuki

a_gala ty już widzę na finiszu, czyli godzina zero co raz bliżej

u mnie mały sajgon, bo mała w ciągu dnia nie chce spać ale dajemy radę
pozdrowienia
 
reklama
Rozmawiałam dziś z Jujką.
Przespały całą noc .Mała bardzo spokojna.
Jak wszystko będzie dobrze ,to w piątek wychodzą do domu.
Mam fotkę Lenki na komórce ,ale nie mogę zgrać ,bo zgubiłam kabel...:sorry::sorry::sorry:
Wybaczcie :rofl2::rofl2:

A u mnie...
Byłam dziś na uczelni dopełnić formalności rezygnacji.:tak::tak:
Potem pojechałam na drugi koniec Warszawy prawie do biblioteki,która okazała się zamknięta :sorry::sorry::sorry::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
ze złości poszłam do carrefoura i zaszalałam .:sorry::sorry::rofl2::rofl2:
Trafiłam na promocję ciuszków dla niemowlaków i odpłynęłam :-):-):-)
Wydałam 170 zł ,ale kupiłam 5 pajacyków welurkowych ,5 par body po 6 zł ,1 body za 5 zł i 1 body bez rękawków z Disney's za 15 ;-),skarpetki grzechoczące za 7 zł i rampersy w 5-10-15 za 19 zł :-D:-D:-D:-D
Zakupy uważam za udane i do tego za rozsądną cenę :tak::tak::-):-)
Ufff ależ jestem dziś szczęśliwa i napatrzeć na te cudności się nie umiem.:-D:-D:-D:-D
Zrobiłam obiad i czas na odpoczynek.
idę poleżeć:tak::tak::tak:
 
Do góry