reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek



ssabrinko serdecznie gratuluję czekamy na więcej info.. i zdjęcie oczywiście :)
agala
laseczka z ciebie jak się patrzy ja taki brzusio miałam w 4 miesiącu teraz jest balonik :-p jak sie patrzy alenajważniejsze aby nasze dzieci urodziły się zdrowe gratuluję zakupów :)

poroniona nie dość że mamy praktycznie ten sam termin kto wie może tak będzie heheh to nasze chłopy w tym samym dniu maja święto hahaha No mój nigdy właśnie nie zapomina o datach urodzinowych i rocznicowych i imieninowych za to ja jestem wychowana w tradycji urodzinowej nie imieninowej nigdy jakoś większej wagoi nie przywiązuje do imienin tylko do urodzin i urodziny pamiętam. A ty wg pisałas o imieniu dla waszego bąbla??? Nie pamiętam:zawstydzona/y:

as &&&&&&&&& jak się czujesz???

ilonko1990 jak po wizycie????

kłaczku jak urodziłam Kacpra wstałam z tego ich łózka porodowego po zszyciu i idę sobie sama na salę a położna do mnie z krzykiem co ja wyprawiam przecież ona musi mnie pod rękę trzymać żebym nie upadła pamiętam dobrze się czułam:rofl2: Karolek śpi???:-D

Emy jak tam bóle kręgosłupa i głowy?? Mam nadzieję że przeszło?? Tulę kochana nasza..... Serce mi pęka jak widzę twój suwaczek.....
 
Ostatnia edycja:
reklama
EwelinaK, to tu sie w tancu nie pier...a. Godzine po porodzie szykuja ci wanne i zapraszaja do kapieli - doprowadzasz sie do porzadku i jak sobie odpoczniesz mozesz isc do domciu - szpital to nie hotel. Owszem, z tego co wiem serwuja kawke, herbatke albo mleko, mozesz dostac tosta z dzemem, ale zadnego udawania umarlaka przez 3 doby.
Przycichl... Mam nadzieje ze pospi troche... Co za duzo to niezdrowo...

Nadzieja matka glupich...:eek:
 
Dziewczynki właśnie się obudziłam.
Nie jest dużo gorzej,powoli się stabilizuje ,ale trzeba czasu,dużo czasu.
Zwiększyłam dawki leków wg zalecenia lekarza i czekam ....:sorry::sorry::sorry:
Bęzie dobrze,będzie dobrze...:sorry::sorry:
 
jestem!!

to 13 tydzień, kość nosowa 3 mm czy to dobrze?
lekarz mówił, że wszystko ok, że wszystko tak jak należy. odwrócił się do nas całą okazałością. no i na 70 % to chłopak...
parametry wszystkie podobno są ok.
serduszko 145/ min...
torbiel niestety jest taka sama, tylko się spłaszcza, kazał zrobić marker nowotworowy C 125 , jeśli wyjdzie wynik dobry, to nic nie robimy z torbielą. szyjka zamknięta, brzuch miękki. mały się rusza.
kazał odstawić duphaston żeby nie obciążać wątroby.. co Wy o tym myślicie??
tylko witaminy... nic więcej nie kazał...

a oto i wielki Pan zasłania oczka rączkami;p
 
Ilona to super, ze wracasz z takimi wiesciami :-)

klaczek, u mnie w szpitalu po sn trzymaja dobe, a czasami jesli nie bralo sie znieczulenia to puszczaja po 6-8 godzinach i zalezy o ktorej byl obchod, po cc 2-3 doby. Ja sama mialam lezec 3, ale chcialam juz do domu, bo sama na sali zostawalam, a ze nie bylo przeciwskazac, to mnie puscili. Po zzo nie pozwalaja przez kilka godzin wstac z lozka. Nie wiem, moze co szpital to obyczaj, ale opieka ogolnie superowa :-)

as, a moze dobrze by bylo gdzies do jakiegos lekarza podskoczyc, co?

Super, ze Ssabrinaa szczesliwie urodzila :-)
 
Ilonka ciesze sei ze wszystko oki i gratuluje chlopca ja bym na Twoim miejscu dupka nie odstawiala ja bralam do 24tc do tego tygodnia powinno sie brac a nawet i dluzej jak sa wskazania ku temu nie spotkalam sie z nikim kto mial by odtsawic dupka w 13tc
 
ilonka, super! Widzisz, jest dobrze! Odetchnij trochę, bo najgorszy okres już za Wami. Co do Duphastonu - to fakt, że często kobiety dłużej biorą, ale z drugiej strony komu masz ufać, jak nie lekarzowi?
As, kobieto, odpoczywaj. Taka zalatana jesteś, to nie dziwne, że organizm się buntuje. W razie czego leć do lekarza.
kłaczku, ale te Twoje dziecię wiercidupek :-D moja mi nie daje spać rano i wieczorem przede wszystkim.
 
Aga_cina, ta znajoma co po 3h wychodzila, rodzila bez znieczulenia. Nie zdazyli. Ekspresowa babeczka jest.:-D
Kahaka, chyba wlasciwe okreslenie - "wiercidupek".:-D
Ilona, sliczny jest! I faktycznie wyglada ze jest w porzadku wszystko! No, po prostu okaz zdrowia.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam się i ja:)
Ssabrinko - gratuluję:) namęczyłaś się, ale było warto:) Odpoczywajcie i szybko wracajcie do formy!
Kłaczku - mam nadzieję, że Karolek śpi:) A może Ty się czymś tak pobudziłaś i to go zmusiło do takiej aktywności.
a_gala - śliczny brzusio:) mój taki raczej nie będzie... już wyglądam jak bułka...
As - co Ty mi tam broisz? Wypoczywaj, a jeśli coś by się działo to od razu do lekarza! Uważaj na siebie...Proszę...
Emy - myślę o Tobie każdego dnia. Tulę bardzo mocno....bo tylko tyle umiem zrobić....
Ilonko - cieszę się Twoimi dobrymi wieściami. Myślałam o Tobie dziś, bo w końcu miałyśmy tę samą datę badań.

A ja niedawno wróciłam z badań. Bałam się strasznie. Jakoś tak przez ostatnie dni tyle pesymizmu było wokół, że ciężko mi było pozytywnie myśleć. Ale jest dobrze. Miałam dziś usg genetyczne. Dzieć zdrowy i piękny:) Wszystkie wymiary są w normie. Pan doktor powiedział, że według niego już raczej nic nie powinno wyrosnąć i będzie dziewuszka. Moja Marysieńka...:):):)
Ściskam Was mocno i zmykam do mycia, bo jutro wstaje rano na adania w labolatorium.
 
Do góry