reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

To szybciutko wypisują , nie myślałam ,że tak robią , tylko u nas w PL tak długo trzymają widać , to może nawet lepiej ,że szybko się wychodzi nie trzeba się męczyć w warunkach szpitalnych tylko do domku się idzie odpoczywać.
 
reklama
Hej babeczki moje
EwelinaK, jeśli od pępka te skurcze czujesz, to to są te skurcze Braxtona-Hixa, ostatnio czytałam o nich. Zaczynają się od pępka właśnie i rozchodzą się w dół. Są normalne, przygotowują macicę. Mnie też się czasem zdarzają.
kłaczku, aleś odwaliła czapencję, nono. Też bym chciała taką, heh.
karolcia, trzymam kciuki za Ciebie.

Wiecie co, cudze ciąże to mi szybko lecą, a moja to się ciągnie.
Wczoraj kurtkę na zime kupiłam. Mam nadzieję, że wystarczy do marca. Ale powiem Wam, że masakra z tymi ciuchami. Przemysł odzieżowy w ogóle nie pomyślał o kobietach, które mają duże brzuchy zimą.
Spodnie by mi się przydały jakieś, dżinsy najlepiej, bo mam tylko jedne, wstyd normalnie. Jak któraś ma na sprzedaż, to ja chętnie :tak:
 
Kobietko, wydawaje mi sie ze za szybko - powinni dac odpoczac jednak, choc w PL to az za dlugo trzymaja.
Kahaka, zaden problem zrobic. Rajmund wczoraj przymierzyl te czapke, nawet mu fotke strzelilam - ona ma mala glowe i byla prawie dobra ale wygladal... No, komicznie.
 
W Lbn na Staszica po SN trzymają 2doby (o 17 w pon urodziłam, o 17.00 w śr już pakowałam Darię do nosidełka), po CC 3 doby.
 
kłaczku czapka poprostu zajefajna!!!!!!!!! bardzo mi sie podoba mój Alberto też by fajnie w niej wyglądał:-D
Jestem w szoku że po urodzeniu dziecka wychodzi się ze szpitala do 6h po porodzie sn chyba nie chciałabym tak szybko

U nas po sn 2 doby a po cesarce nawet do 5 :eek:

Dziś są imieniny mojego meża i zapomniałam o tym ON mi przypomniał ależ WSYD!!!!

kahaka no własnie myślałam że to własnie te skurcze ale i tak panikuje:zawstydzona/y: wiesz na allegro można dla nas coś tam kupić ost właśnie patrzyłam na ciuchy dla ciężarnych, może na świeta sukienkę zamówię teraz to ja w leginsach chodzę i swetrach długich. Zamawiałam też kilka rzeczy z bonprix polecam mają bardzo duże rozmiarówki. Moja kurtka zimowa już opina brzuszek za chwilę ciężko zapiąć mi bedzie co do suwaczka mam tak samo:zawstydzona/y:
 
EwelinaK- to wszystkiego naj dla Twojego męża:tak:.
Moją siostrę wypisali po trzecim porodzie w 3 dobie po cc wydaje mi się ,że szybko , bo przy pierwszym porodzie cc leżała 7 dni w szpitalu.
 
Jestem przerażona jak krótko teraz w szpitalu trzymają :szok::szok::szok:
Z klaudią byłam 4 doby po sn i to się zastanawiali czy mnie wypuścić...
Z Kubusiem dużo dłużej,no ale on miał komplikacje :sorry::sorry:
A dla rozweselenie napiszę Wam jak mnie dziś Kubuś w sklepie podsumował

Jesteśmy dziś w sklepie z młodym.:rofl2:
Młody ogląda książki ,które uwielbia typu połącz kropki...
Mamo kupisz?
Nie nie kupię bo masz już takie
Mamo proszę takiej akurat nie mam
Kuba masz ja pamiętam
Na co Kuba
to wiesz ja mam jakieś zaćmienie swojego umysłu ,bo co jak co ,ale gdybym miał to bym pamiętał.
Przecież o Tobie tata mówi,że Ty nic nie pamiętasz bo Twoja macica Ci już mózg zasłania :szok::szok::szok::szok::-D:-D:-D:-D:-D
Dziewczyny rąbnęłam śmiechem na środku sklepu -no nie mogłam się powstrzymać...:-D:-D:-D:-D
 
reklama
As, o nie mogę, ale młody podłapał od taty :-D

Dziewczyny, czy wy bierzecie Nospę? Ja od 18 tyg biorę codziennie po 2 tabl, teraz zaczęłam brać po 1. Trochę się boję skutków - tzn. naczytałam się o obniżonym napięciu mięśniowym u dzieci. Jakie macie zdanie na ten temat? No i jakie te dawki muszą być, żeby to obniżenie napięcia wystąpiło, wiecie?
 
Do góry