reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

Ssabrinko - ogromne gratulacje dla dzielnej Mamusi :-) ależ się biedna wymęczyłaś... czekamy na zdjęcia Synusia

Ilona1990 - kciuki mocno zaciśnięte, czekają Cię same dobre wieści, jestem tego pewna :-)
 
reklama
Polazłam na miasto, weszłam do ciuchlandu i 2 bluzki upolowałam :-) chciałam spodnie, ale nie było ciążowych. Chyba na allegro kupie jakieś uzywane dżinsy.
ilona1990, zaciskam kciuki. Snem się nie przejmuj-to ze strachu takie głupoty się śnią. Mnie się śniło wczoraj, że wpadłam pod samochód.
Sabrinka biedna się namęczyła. Ale dobrze, że mały juz po tej stronie brzucha.

Jutro idę na badania, m.in krzywej cukrowej. Trochę stracha mam, że zwymiotuję.
 
Kahaka - nie nastawiaj się źle, mi też różne ciężarówki "nagadały" jakie to badanie jest okropne i w ogóle i tylko niepotrzebnie się stresowałam. okazało się, ze wcale nie jest takie straszne, po wypiciu glukozy czułam się całkiem normalnie, najgorsze było tylko to 2 godzinne siedzenie w poczekalni, bo wychodzić nie pozwalają, więc weź sobie coś do czytania. aaaa..... i pamiętaj żeby zabrać cytrynę
 
Kahaka, w szmatleksach rzadko jest cos ciazowego... Na necie uzywke spoko trafisz, zwlaszcza jesli nosisz normalne rozmiary. Wiesz co? Mnie sie najlepiej w ogrodniczkach chodzi (ja tylko jeansy) - niby w WC zabawa z szelkami, ale nic z tylka nie spada, podczas gdy normalne spodnie niestety nie wykazuja nalezytego przywiazania. A mam i takie z panelem z przodu i takie z wstawkami po bokach.
 
Sabrinko wielkie gratulacje :-)
Klaczek ma racje co do spodni ciazowych ja nie stety nie mialam ogrodniczek ale w drugiej ciazy sobie sprawie napewno wszystkie portki i z tylka zjezdzaly ze myslalam ze mnie szlag trafi najorzej bylo na miesice te portasy se poprawiac :sorry::eek:
Ilona 3 mam kciuki za dzisiejszy dzien :-) daj koniecznie znac po :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry