reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

Nie ma żadna z Was telefonu do Sabriny?Pewnie już tuli maleństwo:tak:.
Ja gotuję już zupkę na obiadek , a jutro chyba czeka mnie lekarz bo mam coś z kolanem.
Emy- myślę o Was cały czas przytulam
:-(
 
reklama
Dziewczyny, mozecie mi do d... nakopac. Mam do Ssabriny cos kolo 30mil i ja nie wzielam od niej numeru telefonu. A wystarczylby sms po kraju i bylyby wiesci na biezaco. Jak ktos nie mysli to nie mysli.
 
Kłaczku - ciężarną kopać? No coś ty? Trudno się mówi i musimy się uzbroić w cierpliwość, no chyba, że pojedziesz do niej? Jakaś mała pikieta pod szpitalem?
 
Karolciu: powiem Ci ze te pomiary na usg to ciezka sprawa zwlaszcza jak dzidzia sie zle ustawi albo sie za bardzo rusza , u mnie na prenatarnych przez to wyszly zle wyniki do przeziernosc karkowa wychodzila raz 1,8 raz 2,8 i lekarka w koncu usrednila na 2,6 i tylko dzieki temu ze testy pappa z krwi wyszly lepiej nie dostalam zalecenia do amniopunkcji , zastanawiam sie teraz czy isc na te usg genetyczne napisz jak bedziesz po co tam mierza? tylko powiem Ci ze wczesnie masz te badanie bo mi lekarka powiedziala ze mam sie umowic po 18 tygodniu a najlepiej w 22 ? i nie przejmuj sie jezeli cos tam nie zobacza na usg - doswiadczenie lekarza tez ma tutaj duze znaczenie, trzymam kciuki !
 
Ciezarna, nie ciezarna, ale w ten rozmiar d.. latwiej trafic!:-D Nie wiem czy w Docnaster nie ma wiecej szpitali - sadze ze tak bo to wieksze miasteczko.

I sie pochwale bo mi sie podoba:


Wczoraj skonczylam, klient ma 4 lata.
 
Kłaczek - super ta czapusia , masz ten talent:)
Ja zjadłam obiadek i czekam na mojego ślubnego ciekawa jestem , o której wróci o jest to lece grzać obiadek
 
emyja tez walczylam z tym przekletym pokarmem po smierci Amelki i Julci....bralam tabletki a mleko sie saczylo....tak naprawde ten pokarm przypominal mi co sie wydarzylo---i ze ten koszmar wydarzyl sie naprawde...nie wiele pamietam z tego okresu....dzis wyjelam odciski stop moich coreczek...czekaja na moja "dojrzalosc" zeby zawisnac w antyramie na scianie....minelo juz troche czasu a ja wciaz nie mam odwagi tego zrobic....
...jestes silna Emy....kto inny by to udzwignol????
aniolki, ja tez po blizniakach mialam straszny nawal pokarmu, moze tez dlatego ze się nie spodziewalam, ze tak sie moze stac, poza tym pamietam, ze bardzo przezylam te stratę i za kazdym razem jak o nich pomyslalam to pojawial sie pokarm.

teraz jest lepiej, wczesniej wzielam tabletki, wczoraj mialam gorszy dzien, dzis juz ok, poza tym mysle, ze te leki przeciwbolowe, ktore biore ze wzgledu na znieczulenie tez usmiezaja bol w piersiach.
ale jest lepiej, nie sa twarde

w nocy bylismy w szpitalu, bo mnie kregoslup i głowa lupie strasznei od tej blokady, po prostu malo piję, a po tym trzeba ze 3 litry dziennie... podlaczyli kroplowki i jest lepiej


Klne ze nie wzielam od Ssabriny numeru telefonu - bylyby wiesci w miare szybko bo to przeciez kwestia "po kraju" i przekazac w net. Tez jajo znosze, ale... musi byc ok. Przeciez musi byc ok.

ja tez czekam na wiesci od Sabriny, myslę ze jest juz dawno po i cieszy się teraz swoim skarbem, nie w głowie jej forum.

kłaczek
, sabrina ma do ciebie i do mnie telefon, tak przynajmniej pisala, moze zapomniala wziac do szpitala
zawsze mozna zajzec na listopadowki, moze tam cos wiecej wiedza
 
Czyli gdzies w zamierzchlej przeszlosci jej dalam?? A, kurcze, dalam! Jak chodzilo o jakies leki, chyba Nospe. I sie nie odzywa... Buuuu... Dalaby cynka choc jak poszlo bo ludzie nerwami robia....
Emy, ja tak kombinuje, ze jak jej wczoraj wody odeszly, to powinno sie szybko odbyc, a w UK ze szpitala sie szybciutko wychodzi. Jak nie ma komplikacji to 3-6h po SN, a dobe po CC, wiec... No denerwuje sie troche.
 
Kłaczek- tak szybko wypisują?W lekkim szoku jestem, tylko bez nerwów na pewno wszystko jest w porządku , może faktycznie nie w głowie jej teraz forum i odezwie się jak tylko znajdzie wolną chwilkę.Ja cały dzień czekam na info tak po prawdzie ciągle wchodzę z nadzieją ,że jakieś wieści będą.
 
reklama
kłaczek, rozumiem... ja też. Musimy być cierpliwe

lili, wiem, ze nie tak mial ten suwak wygladac, ale tego juz nie zmienimy, chocbysmy nie wiem jak bardzo chciały czasu nie cofniemy

kobietka, tutaj wypisują tak samo
 
Do góry