reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

Hej brzuchatki :-)
As superrrrrrrr wiesci,najwazniejsze ze dzieciatko zdrowo rosnie a Ty odpoczywaj ile wlezie i sie nie denerwuj ;-):-) malenstwo wyglada cudnie :-)
EwelinaK kciukasy zacisniete &&&&&&&&& kochana i nie martw sie bo na pewno u Szymonka wszystko w porzadku :-) a co do mnie to faktycznie juz tuz,tuz az mnie strach czasem obleci tzn z jednej strony juz bym chciala a z drugiej sie zastanawiam jak to bedzie jak sie synek pojawi,czy podolamy:-) a znac dam na pewno Ja mam numer do klaczka i do Emy.
ilonka spokojnie jeszcze duzo czasu zostalo do konca pazdziernika i na pewno juz wkrotce bedziesz tulila swoja ksiezniczke :-)
zjola super wiesci z jednej strony bo wiecie ze wszystko jest w porzadku a wierze ze z zolnerzykami tez bedzie wszystko ok.Trzymam za was kciuki kochana zebys juz niedlugo sie nam tutaj pochwalila tescikiem z dwoma grubasnymi kreseczkami ;-)
 
reklama
Dziewczyny jak widzicie mamy od kilku dni nowe forum, wszelkie uwagi co do problemów z obsługiwaniem forum proszę zgłaszać mi koniecznie na PW, na bieżąco po zgłoszeniach są naprawiane błędy.
 
Zjola no jasne, że wam sie uda, nie biorę innej opcji pod uwagę!!

Ssabrina no dużo czasu jeszcze aż 12 dni, ale praktycznie większość lasek już porodziła na październikówkach i zaczyna mi być smutno, że moja mała się nie spieszy :/
 
Dziewczyny, Karol sie bawi! :szok: Od jakiegos czasu, zartem "pukam do brzucha" - po prostu jak maly nie spi, poklepuje bebenek gadajac do malego. Dzis maly sie wiercil, kiedy stalam w kolejce do kasy w markecie, wiec cichutko zaczelam pukac, a on... odpowiadal. I to dziala dzis przez caly dzien! Kiedy zaczyna sie wiercic, "pukam" trzykrotnie, on "oddaje" raz a dobrze i cisza... Znow pukam, maly "oddaje" w ciagu kilku sekund i znow jakby czekal... czeka mnie ciezki wieczor z pukajacym tata w tle. :-D
 
As - super wieści...bardzo się cieszę....2012 jest nasz!

Zjola - odpisałam na pw ;)

Kłaczek - skarbie...ale cudnie musisz się czuć tak się bawić z maleństwem....zazdraszczam....ja już gadam do brzuszka, głaskam, smyram, ale to jeszcze troche potrwa zanim dzidz się odezwie...


dziewczyny, czy myślicie, że za jakiś tydzień będę mogła sobie farbę zapodać na mój łebek...bo już zaczynam straszyć...a na 1 listopada trzeba się przeparadować...

u nas wszytsko ok....brzuszek dla nas już widoczny, ale jeszcze da sie go ukryć przed innych spojrzeniami....mdłości prawie minęły...piersi cały zcas pobolewają...zwłaszcza nocą jak stanika brak....za to teraz się zaczęły humorki....jestem tak płaczliwa, że wszystko mnie do łez doprowadza...nawet reklamy w tv....koszmar...Z już nie wie jak ze mną rozmawiać...i co robić jak po raz kolejny dostaje ataku histerii, ze mam np. nie ogolone nogi....(wczoraj o to płakałam pół nocy:zawstydzona/y:)

miłego dnia kochane...buziaki....



ps. ależ mi ten suwaczek mknie....:-)
 
Karolciu - suwaczek cudowny! Dojdzie do końca i przywitasz kruszynkę na świecie. Kciuki cały czas zaciśnięte &&&

Kłaczku - ubawił mnie do łez obraz pukającego przez pół nocy w twój brzuch Rajmunda :-D:-D:-D
 
ilonka oj wiem ze jest to drazniace bo inni juz maja swoje dzieciaczki a Ty jeszcze czekasz i czekasz i najgorsze jest to ze sie nie mozesz juz doczekac tego dnia kiedy bedziesz mogla utulic swoja niunie a i czas sie dluzy przy takim czekaniu,Ja to sie wlasnie boje ze sie przeterminuje :eek:
klaczek super uczucie to jest :-)
karolcia jesli dobrze sie czujesz no to farbnac wloski mozesz,bo jako tako nie ma zadnych zastrzezen przeciw farbowaniu wlosow w ciazy jedynie tylko wtedy jesli np.masz mdlosci i wymioty Cie mecza to wiadomo ze lepiej sobie odpuscic bo farbowanie jednak smierdzi a i takie zapachy raczej bylyby nieprzyjemne :tak: a i racja,racja suwaczek zasuwa u Ciebie do przodu,super :-)
 
reklama
Karolcia, a co Cie nieogolone nogi...? Pies z nimi tancowal! Zobacz co Ci rosnie pod sercem! I gadaj do brzuszka, gadaj ile wlezie - przeciez nim odpowie, bedzie slyszal, bedzie czul dotyk dloni... Warto gadac bo nigdy nie wiesz, kiedy maluszek zaczyna to odbierac. Juz masz 13 tydzien (Tobie tez przeskakuje w czwartek??:-D), za chwile Twoje malenstwo bedzie slyszalo dzwieki dochodzace z zewnatrz, w tym Wasze glosy.
Zjola, udalo sie bez, ale jakos tak sie dzieje, ze za kazdym razem kiedy chce (chce? musze!) isc na sikunde, najpierw musze sie wyplatac z meskich mackow zamotanych na brzuchu. Przyssany jak osmiornica i pewnie liczy na to, ze jak sie Karol bedzie ruszal, to on przez sen poczuje.:-D
Ssabrinaa, oj, boskie... Chociaz wczoraj poznym popoludniem to juz mialam goscia dosc - moglby sie zdrzemnac troche, a nie walic przez pol godziny w jedno miejsce.:baffled: Po prostu juz bolalo, a on sobie znalazl cos w dole brzucha i pakowal. Ma takie bardziej aktywne dni i wtedy nie ma przebacz. Coz... Oddam mu jak sie urodzi.;-)
 
Do góry