reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

prosze weszlam zeby zobaczyc co tu u was slychac super widomosci
LINEA- gratulacje kochana:)niech rośnie zdrowo.jaki fajny slodziak:)
MAGNUSIK- kochana tule mocno i gratuluje.Nataniel slodki no i jaki duzy.
as- ale masz fjniutki brzusio:)
fotki brzuszkow cudowne teraz niech sie rodza kolejne malenstwa i zapraszamy na rozpakowane
 
reklama
Magnusik i Linnea jeszcze raz gratuluje takich przystojniaków!!!!!Małe słodkości!!!!!

Ilonka moja bratowa miał teraz w ciąży torbiel i też dużą nawet chyba większą od Twojej i urodziła zdrowego synka co prawda wcześniaka ale to nie miało na to wpływu. Przyjmowała Duphaston i potem torbiel sama się w chłonęła :-) Gratuluje ludka!!!!!
 
As kciukasy zacisniete &&&& powodzenia ;-):-)
Ilona1990 GRATULUJE fasolki :-) i nie zamartwiaj sie na zapas tym torbiel,duzo dziewczyn mialo z tym doczynienia i teraz tula zdrowe dzieciaczki,nie przemeczaj sie i duzo odpoczywaj a jest szansa ze torbiel sie wchlonie,trzymam za was kciuki ;-)
 
Ilona1990 moja koleżanka też miała w ciąży torbiel, spokojnie donosiła do 9 miesiąca, co najlepsze dostawała luteinę i torbiel się wchłonął

Linnea, Magnusik wasi kawalerowie są prześliczni :)

mnie dzisiaj nawiedziły pierwsze mocniejsze skurcze, przez godzinkę były już co 9-7 minut, ale poszłam na drzemkę i przeszło, zobaczymy może cosik się rozkręci :-)
 
Linnea,Magnusik- bardzo serdecznie Wam gratuluje! Chlopcy sa cudowni:tak:. Teraz zycze Wam odpoczynku bo porody mialyscie nielatwe. Spisalyscie sie w kazdym razie na medal :-)
As - trzymam kciuki za wizyte, na pewno malenstwo sporo uroslo od ostatniej wizyty.Slodki brzuszek;-)
Ilonka- to teraz Ty do rozpakowania i sie tu nie wymiguj, nikt Cie nie wyprzedzi:-p
Ilona1990 - witaj! Super, ze dolaczylas do watku bo tu zaraz same rozpakowane beda :tak:. Spokojnej ciazy! Na pewno wszystko bedzie dobrze.

Dziewczynki poogladalam Wasze brzuszki i sa super:tak:. Po moim zostaly tylko fotki, na ktore fajnie mi sie patrzy i wspomina :-D

U nas wszystko w porzadku. Ela powyrastala juz z ubranek w rozmiarze 'newborn'. Wazy juz 5,2kg. Dzis bylysmy na szczepieniu.Poplakala troszke ale jak dostala mleczko to juz bylo dobrze.

Pozdrawiam wszystkie brzuchatki!
 
reklama
Do góry