reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

reklama
dzięki dziewczynki ale nic się nie rusza. Szlak mnie trafi w tym szpitalu. Fakt że mam kontrolę małego non stop, tętno sprawdzają co 2 godz, co 3 ktg, ale co jak ja skurczy nie mam.... w domu to bym się poruszała, męża dopadła i może być drgnęło a tak.... ehhh no ale moja gin woli wczesniej dmuchac na zimne niz jesli miałoby się coś stać. Jak nic się nie będzie działo to odezwę się wieczorem

Linea82 a jak u ciebie?
 
magnusik ja meza dusilam, skakalam , biegalam (tak, tak), spacery i co 41 tc :-D wypilam pol butelki olejku rycynowego na to dwa banany o 20.00 a o 24 juz sie zaczelo ;p , trzymam kciukasy zeby sie ruszylo

Pozdrawiam ciezaroweczki :):*
 
Magnusik powodzenia i trzymam kciuki zeby cos tam ruszylo u Ciebie i super masz lekarza ze nie olal Ciebie i maluszka ;-):-) Kciuki zacisniete i teraz czekamy na jakies wiadomosci :-)
A wlasnie ciekawe jak tam Linea82 bo ona tez juz na koncu samym?? :tak:-)

Milej soboty dziewczyny i poglaskajcie brzuszki ;-):-)
 
HEj dziewczynki!
Ja piszę z wygnania....:baffled: musielismy sie wyprowadzic na kilka dni. łazienkę wkoncu robią..... mieszkamy u znajomego... maz mi dopiero dzisaj neta bezprzewodowego zalatwil
musze sie uzbroic w cierpliwosc i nie chodzic do domu, zeby nie oglądac bałaganu bo sie załamię. obiecalam sobie ze wstąpię dopiero zobaczyc efekt koncowy. sprzatac tez nie bedziemy.. zamowimy firme sprzatajaca i tyle... nie ma co sie forsowac

pozdrawiam wszystki brzuszki

magnusik- pozostaje mi tylko trzymać kciuki. czekam na dobre wiesci
 
dzięki za kciuki dziewczyny!! u mnie nadal nic, nieciekawy lekarz ma dyżur i dalej nic nie wiem. Skurcze są ale nie wiem czy do czegoś prowadzą bo nikt mi dziś w podwozie nie zaglądał. Byle do jutra może jakiś fajny lekarz. W poniedziałek może będzie moja ginka to będę wiedzieć co i jak, choć poniedziałek do końca mi nie pasuje na poród bo mąż pracuje :p no zobaczymy czy Młody będzie przychylny rodzciom

trzymajcie się dziewczynki buziaki
 
Witam magnusik trzymam kciuki by było ok
u mnie cisza nic sie niedzieje, czasem tylko troche podbrzusze zaboli na chwile i dalej nic. mały ruchliwy.
dzięki za pamięć. ja chce już rodzić :-D:-D:-D
 
reklama
Witam.
Jestem po 11 godzinach na uczelni i padam na przysłowiowy ryj...
Wróciłam ,przespałam się ,a teraz idę z psami na spacer i znów do łóżka.
Dobrej nocki.
 
Do góry