reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

karolcia81 - jeśli Cię to pocieszy i uspokoi, ja przez całą ciąże jakoś bardzo parcia na pęcherz nie miałam...no może już na końcówce jak mała już bardzo nisko była. Bardzo często się dziwiłam, że dziewczyny bardzo często np w nocy musiały wstawać.. bo ja i całą noc bez siku wytrzymywałam..był okres że dużo sikałam ale to dlatego że piłam prawdziwy sok z żurawiny na bakterie w moczu..więc myślę, że wsio ok u Ciebie, widocznie nie każda musi co 5 minut do wc biegać..:) a boli Cie pęcherz? Odczuwasz jakiś dyskomfort jak te kilka kropli leci? Bo może jakieś zapalenie pęcherza Ci się przyplątało?? Może profilaktycznie popij sobie soku z żurawiny. Jest najlepszy!
 
reklama
Wiola - Dziękuje....nie, nie odczuwam nic....poprostu mało skam....ale spoko...w nocy to tak conajmniej raz wstaje...


Dziewczyny, a ja miałam wczoraj pierwszego doła....z płaczem...zaczęło sie od tego, że wyjatkowo mnie zabolał wczoraj zastrzyk....ale tak że łzy z bólu same poleciały...nie wiem pewnie źle sobie trafilismy...i mnie rozłozyło...zaczełam płakac, że juz nie mam siły, że pewnie to wszystko na nic..płakalam chyba ze dwie godziny, az mnie brzuch zaczał bolec...potem to juz sama nie wiedziałam o co mi chodzi....ale Z dzielnie mnie głakał, przytulał i sie za bardzo nie wdawal w rozmowę...i dobrze...wyryczałam sie...i zasnęłam....

słychajcie, a jak to jest z tymi objawami....bo juz nie pamietam....to, że mam dni z super samopoczuciem i nic wtedy nie boli i jest super kop energetyczny...to tak chyba może być...to nie jest tak, że to fatalne samopoczucie musi byc cały czas?
 
Karolcia, w ciąży to hormony Ci regulują samopoczucie. Jednego dnia możesz skakać po niebo, drugiego zaś ciskać talerzami w co popadnie - reguły nie ma...
Dobrze, że się wypłakałaś, doskonałe oczyszczenie!
Kochana, Ty się tak już niczym nie zadręczaj, bo póki co jest wszystko dobrze!
 
Karolcia81 - kochana hormony to potrafią takiego figla płatać, że człowiek ma problem z orientacją, ja np. znalazłam na siebie sposób i jak wiedziałam, że mam gorszy dzień i mogę tylko płakać albo wrzeszczeć to szłam spać, bo sama wiedziałam, że jestem nie-do-wytrzymania :sorry: A płacz, nie ma nic lepszego, zawsze ulży. A to, że się boisz trudno się nie bać z Twoim doświadczeniem, a dzidzia wierzę mocno, że rośnie w Tobie, zobacz serduszko pukało, tak daleko jeszcze nie byłaś, a będziesz dalej, będziesz tulić swojego Skarba tu na ziemi, a Maluszek będzie kolejnym cudem na naszej liście. Wszystko tylko w swoim czasie :tak: Mocno przytulam.
 
Kłaczek lodówka z funkcją podgrzewania, super :) ale podgrzewacz na pewno bardziej się sprawdzi, ale niech się chłopy cieszą z zabawek dla siebie
laugh.gif


Karolcia spokojnie, ja też bardzo mało w tej ciaży sikałam na początku, za to tak jak dziewczyny piszą zbierałam wodę, a raczej mój organizm, ale ja mam tendencję do obrzęków i widzisz na szczęście odpukać ciśnienie mam w normie, białka nie ma w moczu, więc taka moja uroda. Z resztą organizm troszeczkę musi nazbierać tej wody, zeby dzidzia miała w czym pływać i robić wygibasy
biggrin.gif
A nie zauważyłaś jeszcze, że każda ciaża jest inna?? Mi w poprzedniej co chwile się chciało siku, a w tej to tak niezbyt, dopiero od 2 tyg. śmigam kilka razy nawet w nocy. W tej ciaży to gdyby nie rosnący brzuch i początkowe bóle brzucha to bym w ogóle nie wiedziała, ze w ciąży jestem
laugh.gif


Lili dzięki za info od V_jolki :) może dzidzia później się ujawni :)
A c u ciebie?? Miejsce już wygrzane, za niedługo będzie nawet zwolnione :)

a_gala to i tak długo nie odczuwałaś dolegliwości kręgosłupowych, może teraz maleństwo zaczyna się rozpychać na kręgosłup i stad te bóle. Mi przykładowo przy spaniu na ból kręgosłupa pomaga poduszka rogal, fakt tania nie jest ale dla mnie rewelacja!!! Od kiedy jej używam kręgosłup boli tylko i wyłącznie ze stania albo dłuższego chodzenia

Emy wózek śliczny!! my w sumie też zamówiliśmy w końcu Navingtona, który olbrzymich przednich kółek nie ma, ale jakby zima przypiliła mroźna i śnieżna, to przecież i tak nie będę wychodzić z małą.
A z łazienką na pewno uda wam się skończyć szybciutko, nam została tylko wykończeniówka, na szczęście, ale i tak tyle się musiałam namęczyć :/ praktycznie 6 tyg.
realmad2.gif


A co u mnie finisz remontu, teraz tylko wykończeniówka i sprzątanie. Wczoraj byliśmy zamówić wózek, zdecydowaliśmy się właściwie, na wózek którego brałam mniej pod uwagę, ale to przez miśka bo się na niego uparł jak dziecko i szczerze ustąpiłam:
Wózek Cadet - Navington
wybrałam ten czerwony z dodatkiem bodajże kremu spacerówka+ gondola+ fotelik+ śpiworek
mam nadzieje, ze nie będę żałowała, ze te przednie kółeczka są takie małe, ale mutsy nad którym myślałam ma podobnej wielkości, wiec spoko. Wózek ma być za tydzień, chyba ze coś by się przedłużało bo nie mieliby na hurtowni i sprowadzali by z niemiec to wtedy ze 2 tyg. trzeba będzie czekać. A jak nie zdąży przyjść do porodu to sklep wypożyczy nam fotelik na przewiezienie małej, tak więc luzik
 
Ostatnia edycja:
Karolcia, jest ok. Nie wiem czy wiesz, ale wczesna ciaza jest jednym z ZAKAZANYCH SRODKOW DOPINGOWYCH w sporcie. Cale afery byly na ten temat bo babki sobie zachodzily przed waznymi zawodami, a potem... out. We wczesnej ciazy sa takie naplywy energii ze mozna by sie z koniem kopac, na zmiane z totalna niemoznoscia czegokolwiek. Jest ok! I tego sie trzymaj! A jak sie wczoraj wyryczalas to powinno Ci pomoc - czasem "robaczki musza sie wyrzygac".
Ilonka, to taka malenka lodoweczka z red bulla. Fajny gadzecik, ale do samochodu nieporeczne przeciez. Spokojnie, dopytalam Rajmunda, okazuje sie ze kolejki elektrycznej nie palnuje.:-D Ale widzial u synka kolegi fajne lego...
 
reklama
karolcia81 ach te hormony daja czasem popalic ale nie przejmuj sie tym bo takie sa uroki ciazy raz sa dni ze gory moglabys przenosic a czasem poradzi cie taki dol zlapac ze lepiej caly dzien przespac,glowa do gory a wszystko sie jakos ulozy ;-):-)
As kciukasy zacisniete &&&&&&&&&&&&&& i nie martw sie na pewno wszystko bedzie w porzadku :-)
ilonka sliczny wozeczek :-)

A u mnie jako tako tzn pogoda kijowa bo zimno,pochmurno i deszczowo:eek: normalnie az dolka mozna zlapac bo pogoda jest dobijajaca :baffled: i nic mi sie nie chce dziewczyny.
 
Do góry