reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

Ewelinko jestem i ja !
Tylko na doskok.
Pomiędzy praniem puzzli Kubusia ,sprzątaniem kuchni,zabawą z psami,przeglądaniem innych for i robieniem obrazu. :szok::szok::-D:-D:-D
 
reklama
Ostatnia edycja:
u mnie gorąco, 26 stopni

co do wózka ja sugeruję się wielkością gondoli, ale bez przesady, tym jakiej wielkości są kółka, bo np. przez zimę małe takie jak są w chicco nie dadzą rady, ciężarem wózka, wielkością wózka po złożeniu ( istotne w małym mieszkaniu i samochodzie), tym czy da się dołączyć do stelaża wózka fotelik samochodowy, pozycja ułożenia dziecka w gondoli i spacerówce, wielkością spacerówki.
Chyba wymieniłam to co dla mnie najistotniejsze, ale może dziewczyny mają jeszcze więcej pomysłów :)
 
EwelinaK, Karol tez przy kawie kopie zwykle intensywniej. Mysle ze po prostu dostaje "dopalacza", poza tym reaguje na bardzo cieple jedzenie i picie, wiec to moze byc tez to. Slyszalam gdzies, ze jak sie dziecko nie rusza, to mozna sie napic coli i nie ma bata, musi sie ruszac - to by potwierdzalo teorie o "dopalaczu" w kawie, moze dzieci reaguja na kofeine.

Bylismy na carboocie - mam nogi w okolicach ze nie wyslowie, po raz kolejny przekonalam sie ze moj chlop zwariowal kompletnie. Otoz najpierw kupil zestaw szpiegowski do pogladania dziecka - kamerka i monitor. "Bedziesz przynajmniej wiedziala czy zaden kot sie na dziecku nie kladzie." Ale smieszne! Po pierwsze, jesli 6 kg kota uwali sie na malenkim dziecku, to zanim dolece na pietro, dziecko sie udusi. Oczywistym jest, ze jak male bedzie spalo u siebie, to pokoj musi byc zamkniety zeby koty nie weszly. Musza sie poznawac, ale wylacznie pod kontrola. No, nic - chce miec podglad, to go bedzie mial. W nastepnej kolejnosci zanabyl bramke do schodow, "zeby nam malenstwo ze schodow nie spadlo". Ok, tylko ze zanim zacznie byc zdolne do dopelzniecia do owych schodow, to te pare miesiecy jeszcze minie... Ale "bramka jesc nie wola". Ok. Kolejny nabytek to... kamera. Bo "pasowaloby czasem nakrecic dzieciaka czyms lepszym od aparatu komorkowego". No, ja ci nakrece! Pierwszy filmik bedzie pt. "Tatus przewija syna" i na bank wygra "Smiechu warte".
 
kłaczku hahahaha uśmiałam się z twojego ale fajnie tak popatrzeć na szalejącego tatusia na zakupach rozczula :) A ten filmik mam nadzieję że nam wrzucisz :p

ilonko26 u mnie 15 stopni jest pochmurno zimno i pada co chwila :( siedzę w domu lenia mam totalnego od rana z Kacprem bajki oglądamy moje dziecię pospacerowało z naszym mopsem a ja nawet nosa z domu nie wystawiłam ;/

Już pisałam na cpp dzisiaj moja pierwsza rocznica ślubu i to bez męża :( w środę urodzinki 28 leci leci..... no ale w sobotę mężuś będzie niech ten tydz szybko i bezproblemowo minie....
 
dzieki laski
As- kochana dopiero teraz zauwazylam ze jestes w ciazy:)gratuluje
mala rosnie mi zdrowo pochlania 90 ml mleka na raz
widac jak mi rosnie
jutro ja ede wazyc to dam znac ile przybrala
a tak wszytsko ok
dzis ylismy juz na dluzszym spacerku
mala spi caly czas w wozku
praktycznie udzi sie tylko na jedzenie
ok chyba musze juz sie przeniesc na rozpakowane ale ede do was zagladac
pozdrowionka
 
Dziewczyny proszę zagłosujcie na Bartusia -> link jak w sygnaturce:tak: już niewiele do końca zostało:tak:
nacisnęłam link, ale co mam dalej zrboić, bo jak naciskam na fotkę to się powiększa, ale nie ma hasła zagłosuj???

Kłaczek niech mąż szaleje, a co ja też mojemu pozwalam na kupno niekiedy rzeczy zbędnych dla małej, ale on tak się przy tym cieszy i utwierdza, ze to takie potrzebne, ze żal mi go wyprowadzać z błędu :)

karollcia ale ci się trafił grzeczny egzemplarz dzidzia :) przynajmniej możesz wykorzystać chwilkę na sen :) Sporo już Amelka zjada, na pewno wzorowo przybiera :)

u mnie dziś pogoda barowa, remont już się na szczęście kończy, tak więc na dniach już będę miała wszystko myślę gotowe, na reszcie :tak: Tak dla świętego spokoju torbę już spakowałam i swoją i dla Iguska, bo skurcze raz są a raz ich nie ma, a jak są to nie raz dosyć silne,więc w razie czego jestem przygotowana :) w sumie do terminu porodu wg OM jeszcze 6 tygodni, ale jak dotrwam do końca września to będę się bardzo cieszyła :)

magnusik słońce, a do ciebie ktoś ma telefon w razie jakby się cosik rozkręcało??

Karolcia81 a co u ciebie słoneczko?? Jak się czujesz??

V_jolka a ty słońce gdzie nam zniknęłaś, wracaj !!!

Emy, As, a_gala, poroniona gdzie wy kobiety??
 
Ostatnia edycja:
Ilonka, ja wcale nie wyprowadzam z bledu. Kamera video to zdecydowanie zabawka dla tatusia, ale tatus musial sobie to jakos uzasadnic, wiec "zwalil" na koniecznosc filmowania potomka. Ok, niech mu bedzie, kupil naprawde okazyjnie. Monitoring... Hmm... Mamy elektroniczna nianie, po cholere mi jeszcze podglad, ale skoro ojciec uwaza ze potrzebny, to 10 funtow nie majatek. Z rzeczy absolutnie niezbednych mamy juz mini lodowke (z opcja podgrzewania rowniez), ktora mozna wpiac w gniazdo samochodowe - "do podgrzewania herbatki w podrozy". Tyle ze dziecko pewnie zdazyloby wyschnac na wior nim by sie owa herbatka zagrzala, a zamiast wielkiego pudla lodowki, mamy tez znacznie mniejszy podgrzewacz do butelek, ktory tez mozna w samochodzie podpiac. Coz... Od spraw technicznych mamy tatusia i on dba zeby wszystko bylo... w nadmiarze.:-D
 
reklama
Do góry