reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

As, rany... Noworodek, a nozki i raczki przykrecane jak u polrocznego niemowlaka!:szok:
Wez, nie strasz...
Karollcia, sliczna malenka... I wcale nie wyglada jak noworodek, ma buzke calkiem urosnietego dzieciatka. Sliczna.
 
reklama
EwelinaK26 wiadomo, decyzja należy do Ciebie...ja Ci tylko napiszę, że moi rodzice wyjechali do Niemiec pod koniec 81 roku, ja się urodziłam w maju 1982, mój brat miał wtedy 5 lat. Języka nie znali, mój brat nauczył sie między dziećmi i po pół roku został tłumaczem moich rodziców ;-) Podziwiam ich, bo jechali prawie, że w ciemno i to w tak ciężkich czasach. Mama do dziś wspomina poród w niemieckim szpitalu, Polsce do takiego poziomu i komfortu do tej pory jest baaaardzo daleko. Nie bój się, że nie znasz języka, moja mama też nie znała, a do lekarza chodziła polskiego a i w szpitalu znalazł się położnik polskiego pochodzenia, a przypominam, że to wszystko działo się prawie 30 lat temu...
 
Dziękuję dziewczyny za dobre słowa!!!! Za tydzień Albert przyjedzie na calutki tydzień:):) porozmawiamy we trójkę z Kacprem. Napewno chce aby rodzina była razem to dla mnie bardzo ważne ale najwazniejszy jest Kacper nie zniosłabym widoku gdyby był nieszczęsliwy, smutny bedziemy musieli jemu najwięcej troski i uwagi poświęcać ile się da też jest dobrze że ja narazie nie będę tam pracowała więc z Kacprem będę cały czas i będzie miał we mnie oparcie non stop cóż jakoś będziemy musieli dać radę nie chcę wychowywać maleństwa sama a męża widywać na wekend raz w m-cu :( A wolałabym teraz przed porodem zobaczyć co i jak rozpoznac teren i zadecyduje o porodzie jak już będe wiedziała co gdzie z kim i kiedy ja juz taka jestem muszę najpierw wyczuć teren :D Najwazniesze jest aby Szymon urodził się zdrowy!!!
karolcia33 córeczka śliczna czarnulka wycałaowałabym ją :D a syncio przystojniaczek:D A powiedź jak tam twój chłop??? Wszystko mam nadzieję jest ok???
AS twoje dzieciaczki też cudne!!! Już nie mogę się doczekać w maju jak nam będziesz wstawiać zdjęcia twojego oseska :):)
poroniona teraz przez 3 tyg nie miałam tam neta :( że wytrzymałam to szoookk Albert mieszka u niemców którzy nie mają internetu stacjonarnego a żeby załozyć tam bezprzewodowy to tyle zachodu że szok tam jest nawet z głupim nr telefonu trzeba zarejestrowac nr dzwoniąc podając swoje dane i niemiecki adres zamieszkania i pierwszy telefon wykonać do niemców i oni zapisują ten nr telefonu i dzwonią potem szok poprostu z bezprzewodowym internetem też tak jest u nas idziesz zdrapujesz i masz wszystko. Widzisz kochana mówią że przy kolejnych dzieciach czujesz ruchy szybciej mój wiercipiętek dawał mi czadu w nocy budziłam się z uśmiechem:) dzisiaj przy kawie też mi dawał czadu :D Cudowne uczucie i ty zaraz poczujesz swojego szkraba mocniej i intensywniej :)
just79 własnie ty tez masz Szymonka :D Powiedź grzeczny????? hehehe
 
ilonka jakbym siebie czytala ;p powiem ci ze tak samo sialam panike a co jechalam do gina to ze duze dziecko duze itp itdi co przetrwalam bole do 8cm (tzn juz wtedy mialo byc cc) przyszla inna ekipa ze sn ale mlody doktorek walczyl ze cc bal sie podejmowac ryzyko... bylo kilka przypadkow smiertelnych i moj szpital raczej cc na usg mu wyszlo ze 4650 ma maly wiec bez gadania na stol :) nic sie nie martw dasz rade z ciekawosci zobaczylam ile moj dziec mial 35tc 3130 :-D a twoja 3100 w 33 tc klusia mala ahh faldeczki za calujesz moze bedzie dluga :) bez paniki
as mega gratulacje ciazy nudnej jak flaki z olejem...
karolcia coreczka cudowna a synek ma piekne oczy i cudowna urode podsumowujac sliczne dzieci :)
ewelinka ja do meza bym pedzila i gratuluje ci :)
 
Ostatnia edycja:
hej dziewczyny ja tylko na momencik
wstawiam Wam zdjecia mojej Amelki
Zobacz załącznik 391175
i jedna fotka ze starszym dumnym bratemZobacz załącznik 391176
Slicznotka kochana,zdrowka dla was dziewczyny ;-) a i braciszek jaki dumny i czuwa nad siostrzyczka,super :-)

ilonka nie marudzisz tylko sie martwisz i Ja Cie rozumiem bo Ja malutka jestem i juz mi teraz niby wychodzi ze synek ma byc wiekszy ale jak bedzie to sie okaze jak sie urodzi ale tez sie zamartwiam jak to bedzie czy dam rade urodzic albo jak to bedzie po cc,wiec spokojnie moja droga jakos damy rade oby wszystko z naszymi dzieciaczkami bylo ok a reszta sie jakos ulozy ;-):-)
 
ilonka - dasz radę. Wszystko zniesiesz żeby tylko utulić malutką:) a o bólu zapomnisz jak tylko Ci małą położą na brzuchu:)

karollcia - Amelka prześliczna, no ale wszystkie Amelusie to śliczne i fajne dziewusie :)
 
Alicja1985 hmmm.... kolejna jest Linea82 i ja, ale między nami chyba tylko dzień różnicy, więc wsio się może zdarzyć... do mnie jakoś nie chce dotrzeć że 3 tygodnie zostały...
 
reklama
Widzę że dzisiaj ciężaróweczki albo na łonie natury albo pod kołderkami z mężulkami się skryły????? A ja bez chłopa i co tu począć??:eek: Mój mały wielki cud własnie daje czadu ciekawe czy jak się urodzi też w dzien będzie spał a wnocy nie :szok::-D ale niech buszuje chociaż go czuję :-):-)
Życzę dobrej nocki kochane!!!!
 
Do góry