reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

karolcia81 super,najwazniejsze ze u lekarza bylas i pecherzyk juz jest i wszystko jest teraz juz pod okiem lekarza:tak: trzymam mocno kciukasy zebys juz za 8miesiecy tulila swoje malenstwo ;-)
a_gala super ze wizyta sie udala a malenstwo sobie zdrowo rosnie :-) a waga sie nie przejmuj bo z tego co pamietam po zdjeciach to po Tobie nie widac ze tyjesz wiec nie ma sie co martwic ;-) najwazniejsze ze dzieciatko zdrowo rosnie ;-)
klaczek &&&&&&&&&&&&&&&& kciukasy zacisniete :-D:-D

Oj ta noc byla straszna dla mnie,nie moglam spac i wiercilam sie tylko z boku na bok a teraz taka niedospana jestem i chyba sobie kawusie slabiutka zapodam bo padne zaraz.
 
reklama
Karolciu super wieści, oprócz foliku masz taki sam zestaw leków jak ja miałam (tylko ja clexane0,4) Będzie teraz dobrze, zobaczysz, wiem to:) Też plamiłam i to 3 tygodnie, ale było ok.
Kłaczku kciukasy
Karolciu33 za Was też, czekam na dobre wieści.
Ilonko mam nadzieję, ze nie szalejesz z tym sprzątaniem, jej dopiero pojawiłaś sie na wątku, a tu już trzecia w kolejce:-)
a_gala świetne wiadomości. A waga spadnie, zobaczysz:)
ssabrina nie chcę straszyć, ale noce mogą być coraz gorsze;-)
Buziaki brzuchatki
 
Karolcia81 - bardzo sie ciesze, ze jest pecherzyk i lekarz dobrze sie Toba opiekuje. Na pewno bedzie dobrze!
Karollcia33 - trzymam kciuki za latwy i szybki porod. Zebys mogla Amelke jak najszybciej przytulic:-)
Klaczek - Ty juz chyba w drodze na ten skan. Trzymam kciuki!
a_gala - super, ze wizyta udana:tak:. Nie martw sie, ze tyjesz, masz taka figure, ze tylko w brzuszek Ci idzie wiec miesiac po porodzie wrocisz do wagi wyjsciowej, zobaczysz. Ja np pod koniec ciazy juz nie tylam jakos, chociaz Ela rosla, najwiecej przytylam do 28tc.
Ssabrinaa - wspolczuje z tym spaniem, u mnie tez pod koniec bylo zle (ale to tak po 32tc) ale jak mozesz to dosypiaj w dzien.

Do mnie jutro przylatuje moja Mama na 3 tyg, bedzie mi na pewno troche lzej i razniej :-D. Wczoraj poszlam pierwszy raz na spotkanie mam karmicych piersia organizowanym przez lokalne pielegniarki. Bylo nas 8, z maluszkami w roznym wieku od 1.5tyg do 6 miesiecy. Bylo sympatycznie, fajnie sie wymienic doswiadczeniami i posluchac bardziej doswiadczonych mam jak sobie radza. Nie bylam za bardzo przekonana na poczatku czy to warto chodzic ale chyba za tydzien znowu sie wybiore:-)
 
kurcze dziewczyny od wczoraj bolą mnie kości łonowe albo nie wiem co to jest. Takie uczucie jakby mnie tam rozpychało w środku. Dziś już nie jest źle ale wczoraj to kompletnie nie wiedziałam o co chodzi... Może wy wiecie?
 
Karolcia81 bardzo się cieszę, że wszystko ok :tak:Teraz tylko dbaj o siebie i żółwika, łykaj leki, które ci gin zalecił, kuj się Clexanem i myśl pozytywnie, będzie wszystko dobrze!!! Ale się cieszę, że tu jesteś :)

Kłaczek czekam na focisza ze skanu i wieści :)

Karollcia33 jestem cały czas pod komórką, więc jak coś to pisz :tak:Ale się cieszę, że już niedługo będziesz tulić Amelkę :)

Annas remont trwa nadal, w sumie jedyne co mnie męczy ostatnio to myślenie o nim i podróże do sklepów, ale spać mi się chce niemiłosiernie cały czas, a jak się wieczorem położę to budzę się o 4:30 i już po spaniu :/

a_gala
cieszę się, że z tobą i dzidzią wszystko ok, wagą się nie przejmuj, co ja mam powiedzieć?? +15kg a gdzie tam koniec, jedyne pocieszenie, że większość ludzi mi mówi, że tylko brzuch mi rośnie i niech sobie tak myślą :)

magnusik ja miałam wczoraj takie bole i myslę, że przed porodem to normalne, tak prawie na finiszu :)

a u mnie remontu ciąg dalszy, koniec powolutku się zarysowuje, więc jest nadzieja, że w przyszłym tygodniu będzie finisz, oby
 
ilonka26 mam nadzieję że to normalne, bo właśnie się naczytałam o rozejściu spojenia łonowego w ciąży i zrobiło mi się słabo... ale to nie jest aż taki ból jak opisują babki na forach więc mam nadzieję, że to nie to. Do lekarza jadę 12-go, mam nadzieję że do tej pory nic niepokojącego się nie wydarzy. A jak tam u was? daleko jeszcze z remontem?
 
Magnusik - tez mialam takie bole, to chyba miednica sie tam rozciaga. U mnie Ela bardzo naciskala glowka w dol i lekarz mowil, ze to tak bedzie bolalo do porodu (nie non stop ale czesto) i tak bylo.
 
Hej dziewuszki!
Wybaczcie, ale dziś nie mam siły nawet na podczytanie co tam u was się dzieje...

Ja dziś czuję się fatalnie. Nie, fatalnie to kiepsko powiedziane. Czuję się MASAKRYCZNIE!!!
Brzuch nie boli tylko napier**la, głowę mi zaraz ktoś młotem rozłupie, krew z nosa co jakiś czas poleci niczym woda z kranu (ale ja tak w tej ciąży z tymi krwotokami mam, co nie znaczy, że się już do nich przyzwyczaiłam), a poza tym mam takie dziwne wrażenie, jakby mnie szew ciągnął
confused.gif
 
Dziewczyny, mamy zdrowego, absolutnie odmawiajacego wspolpracy, raczej chlopaka. Mowilam, ze chlopak? Mowilam? Skubany tak wial przed glowica ze nadazyc bylo ciezko, a jak go dopadla w kacie to zaslonil buzie raczkami i udawal ze go nie ma. :-D Byla ciezko zdziwiona jak powiedzialam ze wiem, ze to chlopak. Pytala skad wiem... Z zachowania wynika! :-D Powiedziala, ze to sie moze jeszcze zmienic... Sie zobaczy, poki co mowimy do Jajka "Karol".
 
reklama
Do góry