reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wieści od cieżarówek

Ssabrinaa, poryczalam sie dzis... Myslalam ze od dwoch dni mam zwidy.
A_gala, ja to znam, tyle ze nigdy nie czulam ich tak wczesnie. To tak delikatne, pojedyncze laskotki.
 
reklama
Kłaczku ja takie delikatne łaskotanie czułam już 3 tyg temu i to przy pierwszej ciąży, a wiadomo, że w kolejnych ruchy dziecka czuje sie wcześniej...

Ja jeszcze w klimacie zakupowym... Kiedys już pisałam, że na 100% będziemy kupować nianie z monitorem oddechu ANgelcare, pomału szukam odpowiedniej oferty i wpadłam na promocję tego zestawu. Do niani z monitorem dodają jeszcze kosz na brudne pieluchy http://www.angelcare.info.pl/angelcare-captiva.html Wydaje mi się, że taki kosz może być całkiem przydatny...
 
Ostatnia edycja:
klaczku Ja pamietam jak pierwszy raz poczulam mojego szkrabika to tez nie moglam w to uwierzyc no ale przez kolejne dni sie powtarzaly ruchy wiec juz bylo spoko i Ja poczulam ruchy pierwszy raz kolo 16tc :tak: no ale jest to niesamowite i bardzo wruszajacy moment :-)
 
A_gala, mamy nianie bez monitora, taka z Fisher Price. Mysle ze to bardzo przydatne urzadzonko, zwlaszcza w dwukondygnacyjnym mieszkaniu.
Ssabrinaa, to jest przedziki moment. Poryczalam sie uswiadomiwszy sobie ze to Jajko.
 
Kłączku - ja czułam ruchy w 16-tym tygodniu, więc całkiem możliwe, ze to jajko :) Musi być spory ten Wasz Zimorodek :)
 
Kosz na brudne pieluchy tez sie przydaje. Chocby po to, zeby nie latac z kazda do kosza w kuchni. Ja mam takie wiaderko z w miare szczelna pokrywa, specjalnie na brudy.
 
Cati, współczuję przeżyc, mam nadzieję, że jeszcze kilka tygodni wytrzymacie w dwupaku...
Niech juz ten wózek przywiozą, bo faktycznie szybciej urodzisz niz wózek dostaniesz


a_gala, no pewnie ze się przyda, tez myslę o kupnie fajnego kosza z pokrywką.
Chcialabym jeszcze kupic kosz na brudną bieliznę małego, nawet taki prosty składany

kłaczku jeszcze raz gratki!

A ja witam sie z wami juz na szóstym kwadraciku!!!!!!!!!!!!!!:-):-):-) Nie mogłam się doczekać.......:confused2:
Dotarly do mnie ciuszki, ktore zamawialam na allegro, CUDNE!!! Ja chcę więcej!!!
Zamowilam oczywiscie więcej ale będą docierac do mnie stopniowo... razem ze znajomymi... :-D
 
Ostatnia edycja:
Emy, pogratulowac szostego okienka! Cudnie Ci to idzie. I ubranka docieraja, jak fajnie... U nas tez co chwile cos do szafy dziecia przybywa, tylko szafy jeszcze nie ma.:-D O, pomysl na kosz na brudne ubranka, to jest dobra mysl!
 
reklama
Emy już widziałam na cpp twój 6-ty kwadracik :-) czyli wychodzi na to, że ja właśnie wkroczyłam w ten najdłuższy miesiąc...ufff ;-)

Ale mi się dzisiaj dzidzia rozbrykała, jakąś godzinkę temu chyna przez 30 minut szalała w brzuszku :-) chyba czuła, że właśnie oglądam dla niej pościel do łóżeczka i inne fajne gadżety....
A mnie tak korcą te zakupy, najchętniej to już bym kupiła łóżeczko i pościel, ale wszyscy powtarzją, że jeszcze czas...wstrzymuję się do 5 sierpnia, bo tego dnia mamy połówkowe i może uda się na 100% potwierdzić płeć naszej kruszyny... wtedy to dopiero zakupki pójdą w ruch ;-)

EDIT: no i nie wytrzymałam...
biggrin.gif
właśnie przed sekundą zakupiłam ZESTAW PIELEGNACYJNY tommee tippee --- NOWY MODEL- (1726060781) - Aukcje internetowe Allegro i dwie butelki tommee tippee (150ml i 260ml) u tego samego sprzedawcy
biggrin.gif
 
Ostatnia edycja:
Do góry