reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

reklama
Wielkie gratulacje JANKESOWA -> wielkoludek z Twojego synusia
laugh.gif
 
hej dziewczyny ja tylko na chwilkę.
Jankesowa mega gratulacje:)oj ale Wielki ten twój synuś:)
U mnie ok wczoraj w nocy dojechaliśmy do rodziców.Mały szaleje z dziadkami.
Wiecie co wczoraj też odebra lam wyniki bada n moczu i posiew i wszystko jest ok.zero leukocytów.az sie zdziwilam.
ale co mnie dziwi ze mam zapalenie a badanie jest ok.To normalne?
ok bo kochane nie wiem kiedy bede
Chciałabym życzyć Wam zdorwych, pogodnych świąt Wikanocnych
Wesołego Alelluja
buziaki
 
karolcia33 a jak objawia się to zapalenie (cyz jakieś upławy, jak wygląda wydzielina? oglądałaś się tam lusterkiem?) jeśli jedynym objawem będzie dość mocno zaczerwienienie to albo jakieś uczulueniowe sprawy albo się wyjałowiłaś. Czy w posiewie wyszły lactobacillusy? jeśli nie to zaaplikuj sobie lactovaginal albo bierz doustnie provag. Powinno byc ok, bo jeśli wyniki ok to raczej wyjałowienie.
 
reklama
Do góry