reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

reklama
Dziewczyny wrocilam tak wkur******* ze rycze. Ten lekarz jest niepowazny. Skierowanie do szpitala wypisal dopiero na wtorek , w piatek mam na ktg przyjechac. Maly ma juz 4800 i na co ja mam czekac. Na skierowaniu napisal ze dziecko z duza waga i cc ze znakiem zapytania.:angry::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Ja mu mowie ze po swietach to bedzie moze 6kg . Musze szukac innego lekarza albo co bo nie bede tak czekac.
 
Jankesowa, nie chcę Cię martwić, ale jak tydzień temu leżałam w szpitalu, to z wielkim ALE przyjęli dziewczynę 8 dni po terminie...
dla nich do 14 dni to norma...
no, a Twój Synuś, to chłop jak dąb ;)
 
Tylko kto mi da gwarancje ze nic sie nie stanie, a drugie to ile on bedzie wazyl co ?? I do tego sn??

Niestety, takiej gwarancji, to nikt nie da...
ale ja tam wiem, że nic się nie stanie :))

Myślę, że jeżeli Małego w szpitalu zmierzą i wyjdzie im też, że jest tak duży, to raczej zrobią Ci cc...

ale wiesz co, podjedź może do szpitala jutro i porozmawiaj z ordynatorem, może uda się, że szybciej Ci by zrobili cc :))
no bo w sumie jesteś po terminie, prawdopodobnie masz mieć cc, to na co więcej czekać?
 
ewcia ale to jzu wole byc w szpitalu pod opieka ktg wtedy robia 3 razy dziennie a nie wcale. Nie wiem czy moj gin na kase liczyl czy co bo zmienil zdanie w ciagu 2 tyg jeszcze ostatnio mowil co innego... a ja sie po prostu boje i tyle pluc zas sobie w brode
 
Qrde Jankesowa ty z tą wagą w ogóle nie powinnaś być przeterminowana ani rodzić sn. Ja nie wyobrażam sobie rodzic naturalnie 4800 kg. Wiele szpitali czy lekarzy nie czeka aż minie 14 dni, bo to może być też niebezpieczne.
 
gosiu czytam wlasnie ze po 40 tc to juz jest ciaza wysokiego ryzyka i powinno sie byc w szpitalu chyba ze wszystko paramntery sa super lozysko, przeplywy itp a on tego mi nie sprawdzal... jutro pojade na IP cos na klamie i tyle co on mi tam powiedza, bo boje sie i juz
 
cześć dziewczynki, bylam u lekarza, zbyt optymistycznie nie bylo, bo szyjka mi się skrócila w tym pesarze, niby jeszcze jest jej tam trochę, ale sie skrócila i ja oczywiscie się rozbeczalam :-(boje się jednym slowem. :zawstydzona/y:

Jankeska - trzymam kciuki, idź do tego ordynatora, nie ma na co czekać
Zjola - to trzymam kciuki za nie przyjście @ i za spokojne 9 mcy
Ewcia - a pamiętasz, jak ci lekarze mówili, że do kwietnia to raczej nie wytrzymacie, a tu popatrz, jak ten czas zlecial
 
reklama
jankesowa kurde ty albo szukaj innego lekarza albo tam wołaj krzycz i niech tną!!!!! kurdek tak nie można. Mały jest naprawdę duży, nie można w ten sposób!!!!
 
Do góry