reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

Gosiu to kciuki zacisniete za szybki porod:))))
zjola najwazniejsze ze juz sie czuje lepiej, a pewnie to od szybkiego wzrostu:)
 
reklama
aaaa Gosiu cala sie trzese no to czekamy czekamy...
ewelinko hehe zyrafowy tata :-D
lili:-) to dajecie czadu co ranek

Dziewczyny mama dzownila ze byla u niej cyganka:szok: i koniecznie chciala po wrozyc mama sie migala ale w koncu zgodzila kazala jej karte wyciagnac i powiedziala wszystko tak jak leci :szok: ze ma dwie corki, ze maz ma problemy ze stawami ale bedzie dlugo zyl, ma jednego wnuka ale drugi juz jest w drodze :szok::tak:. ze sylwestra spedzila w domu w gronie rodzinnym, o jej milosciach z mlodosci :tak: wszystko jak leci . Szkoda tylko ze po mnie nie zadzwonila tez bym chciala chopc raz sprobowac.

Pieke murzynka i juz sie doczekac nie moge kiedy go wyciagne i sprobuje :-D
 
Ewitko- GRATULUJĘ

Gosiu- Tobie oby szybko poszło :))

Ewelinko- ubranka super :)


a tak w ogóle, to witam w bardzo dobrym humorku po wizycie w klinice:-D:-):rofl2:

Kochane, jestem mega szczęśliwa:-D:-D
Mięsień jeszcze jako tako trzyma i po lekarza minie i odpowiedzi wywnioskowałam, że powinno być dobrze do samiutkiego końca:tak:
choć kontrole teraz będą jeszcze bardziej częstsze, ale to ze względu na to, że Maluch szybko rośnie i żeby widzieć co i jak z blizną:-)

i UWAGA:-D:-D

Kawaler waży już 1024 g:-D:-D:-D:-D


Lecę zaraz wcinać obiadek i odpocząć, gdyż te podróże są trochę męczące...


Buziaki
 
GOSIU POWODZENIA!!!!!!!!!!!! JESZCZE TROSZKĘ I BĘDZIESZ TULIĆ SWÓJ SKARB
MARTUSIONEK jeszcze chwilka i ty też:)
niesamowita zbiorówa w tym styczniu dobrze ze wyprzedziłam kolejka się ruszyła szybciej
 
Ewitko GRATULACJE! Zdrówka życzę i szybkiego powrotu do domku.

Gosiu &&&

Ewcia super wieści, tak się cieszę.

Ewelinko fajowe ciuszki.

A co do prania i prasowania to pierwsze było cudowne, wieszałam kolorystycznie na suszarce, pstrykałam fotki, prasowałam każdy milimetr...cieszyłam się jak wariat. Teraz to za prasowanie się nie tykam...zawsze prasuje u nas W. choć on ma manię bo nawet rzeczy których prasować nie trzeba to prasuje i składa w kosteczkę.

martusionku doczekasz się już niedługo.

jankesowa to niezła ta wróżka-cyganka...też mnie czasami ciągnie, ale jak postawię sobie pytanie "po co" to jakoś nie mogę znaleźć odpowiedniej odpowiedzi i rezygnuję.

Pozdrawiam Was wszystkie!
 
reklama
martusionek Julus tez ma wodniaczka ale to podobno wchlania się.A I Doczytalam w koncu o Twoich terminach:) dziekuję za info .no ale to tylko daty:) czekamy a chrzcinami nei przejmuj się,pretensji nie mogą miec do Ciebie,ze malemu dobrze w brzuniu:)
jankesowa śliczny brzunio a rozstepy olej jak ja:) co do wróżki tez mnie czasem korci,ale jakby coc zleo mi powiedziala?to co wtedy
ewelinko no ciuszki super
gosia superaśnie znowu ruszylo się:)
wiolka.Jezynka do boju:p

Ewitko GRATULUJĘ !!!!!!! I TRZYMAM NADAL KCIUKASKI ZEBY BYLO OK .NA PEWNO JEST:)
 
Ostatnia edycja:
Do góry