reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

martusionku to trzymam kciuki zeby w koncu sie zaczelo :tak:
annas mnie tam bolec moze wazne zeby z malym bylo wszystko dobrze i siedzial w brzuszku az na niego czas przyjdzie:zawstydzona/y: no matka sie stresuje

U nas dzis lod na chodnikach -3 i pada deszcze wiec znowu siedzenie w domu ale o 17 auto do odbioru byle chodzilo jak nalezy:dry:
Ja wcinam mandarynki mniam dobrze ze jest chociaz kogo na zakupy wyslac.

Upralam koce, rozki reczniki bo smierdzialy tragicznie a codziennie je ogladam i sie podniecam. :-)
 
reklama
zjola no to faktycznie twoj tomus to malenstwo:) a jak w sumie wyszlo u niego z tym sercem? dobrze pamietam ze cos mu dolegało?
 
Lucyf pamięć masz wyśmienitą! Z tym sercem nadal do końca nie wiadomo, ale ogólnie czuje się lepiej. Czekamy teraz na zrobienie tomografii serca. Większość lekarzy uważa jednak, że to wzrostowe. Miejmy nadzieję, że wyrośnie z tego chłopina. Wyrośnie! Byle nie za dużo!

Martusionek mój Tomcio przyszedł na świat o czasie ale za to potem z niczym się nie spieszył. Siadał jak miał 9 miesięcy, chodził jak miał 15, czytał płynnie jak miał 8 lat a dojrzewać zaczął w wieku 17 lat. Wyrywałam sobie przez to wszystko włosy z głowy a teraz i chodzi, i siedzi i czyta i rośnie :szok:(nawet za bardzo) i szaleje na punkcie motoryzacji, więc chodzi do technikum samochodowego. Gdyby się Tobie przytrafił podobny przypadek, nie przejmuj się. Z tego się wyrasta:-D
 
Coś mowa o ciuszkach była...właśnie paczka z ciuszkami dla Ignasia przyszła, a ja siedzę i ryczę nad nią, bo dociera do mnie, że już niedługo Ignasia utulę....tyle lat czekania....ech...jestem taka szczęsliwa :)))))))
 
Witam
Gosiu powodzenia
martusionku Tobie też żeby w końcu się ruszyło
Dzięki dziewczyny za odp. dot. moich bóli. Dzisiaj jest spokój.
Czyli z zakupami moge jeszcze troszke poczekać. Nie mam zupełnie nic kompletnie nic. Ale mam jeszcze trochę czasu. Oczywiście codziennie na allegro oglądam różnego rodzaju rzeczy. I sama sie do siebie śmieję.
jankeska Ty już w 30 tygodniu. Boże jak ten czas leci. Jeszcze tylko 10 i dzidziuś będzie po tej stronie. Z resztą pozostałym dziewczynom tez te suwaczki zasuwają do przodu że ho ho.
 
ewelinko to czekam :-p:-p
maruszka ja to juz bym chciala tak z 35tc miec (ciagle mam jakies schizy przedwczesnego porodu) i gdzie mnie zakłuje lub cos to juz mam stresa:zawstydzona/y::zawstydzona/y::angry::sorry2: panikara sie ze mnie zrobila straszna.

Moj maly to kuyrcze wiecznie po prawej stronie siedzi i pupa wypchnieta :cool2: poszmeram to zmieni pozycje a za chwile znowu spowrotem wraca.
 
Jankesowa, a proszę...:-D


100_7703.jpg100_7704.jpg100_7705.jpg100_7702.jpg100_7701.jpg100_7706.jpg100_7707.jpg


W rzeczywistości ubranka są ładniejsze...wina aparatu :|
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ewelina śliczne ubranka cieszą oko i rozczulaja ja swoje moge caly czas oglądać;-)

A ja posprzątałam w domku trochę tzn. szorowałam kuchnię i co bóle przeszły :zawstydzona/y: tylko Tomek chyba wyjścia szuka... dziewczyny wiecie co wczoraj M tłumaczył drogę dla Tomka jak trzeba wyjść z brzuszka hihi

A tak wogle to jak wyląduję w szpitalu to ominą mnie chrzciny Olusia , trochę mają do mnie pretensje ale cóż niestety teraz to Tomas decyduje o wszystkim. A poza tym to Oluś choruje ma przepuklinę pachwiną, którą trzeba operować i wodniaczka jąderek, szkoda mi go ciągle płaczę i ta przepuklina cały czas wychodzi cierpi maleństwo....
 
Do góry