reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

reklama
ewelinko sliczne ciuszki widze duzy i konkretny zakup :tak:
a ja ostatnio wylicytowalam to i jeszcze jedno ale nie moge znalezc ubranka za grosze a stan super
LUPILU welurkowy pajacyk-żyrafa roz.62-68 (1400315186) - Aukcje internetowe Allegro

chce to sobie zobacz jakie jeszcze slodkie ma ta babka rzeczy


podoba mi sie to:
http://allegro.pl/disney-bawelniany-pajacyk-roz-50-56-i1436545694.html
http://allegro.pl/cheroke-cieple-spodenki-rozm-62-i1436547396.html
ale juz duzo mam takich malych wiec teraz na wieksze sie czaje
 
Ostatnia edycja:
Martusionek, aż się zaciekawiłam jak Twój M tłumaczył Tomusiowi, jak ma wyjść :-D, a chrzcinami się nie przejmuj, Tomuś jak zdecyduje, że wychodzi to wychodzi, a pretensje nieuzasadnione...

Maruszka, i zapewne przecudnie będzie się prasowało takie maleństwa :-D

Jankesowa, zapisałam link, zwłaszcza z "żyrafą", mój P oszaleje :-D :-D nie wiem skąd mu się zamiłowanie do żyraf wzięło...hahaha
 
Ok najpierw wieści z pierwszej ręki teraz doczytałam, a więc:
Ewelina28 - rycz kochana, rycz i rycz, będziesz tulić Syńcia na wiosnę, a prasowanie, ha jak prasuję koszule A. to wrrr, a jak prasuję ciuszki Ady to aaaaachhhhhhh :-)

Co do rozczulania się nad ciuszkami, dziewczyny mi to cały czas nie przechodzi, cały czas jak kupuję to są taaaaaaaaaaaakie słodziutkie! :-D Choć już 74 jedziemy :szok:

Dziewczyny pozdrawiam i cieszę się, że Maleństwa rosną :-)
 
LILIJANNA, ja z natury prasowania nie znoszę, ale być może zmieni mi się to podczas prasowania ubranek dla Ignasia, u mnie P koszule prasuje sobie sam, bo ja cierpliwości nie mam :-D
74? Ło matko! Kiedy ona urosła :)))
 
reklama
Do góry