reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wielki Styczniówkowy Zlot

Mariola, a może podopisuj na pierwszej stronie, kto gdzie preferuje wyjazd, bo ja się już gubię, ja pojadę w łódzkie :tak:
 
reklama
Żywa A bylabyś w stanie jakoś bliżej Piły? Bo spokojnie moglibyśmy cię dalej zabrać.

Dać to bym dała, może ktoś by mnie podwiózł ze znajomych autem, ale niestety napewno nie dojadę nigdzie. Bo ja pracuję w każdy weekend, albo sobote cały dzień, albo piatek i niedzielę. Mam tu umowe o dzieło, więc jedyne wyjście na wolne to się z kimś zamienić. A niestety po zrobieniu wstępnego rozeznania jedna kumpela uczy się zaocznie każdy weekend (ona w ogóle w weekendy nie pracuje) a ta druga będzie miała sesje, poza tym musiałaby wtedy 3 dni z rzędu po 12 godzin siedzieć w pracy, więc LIPA. Także dziękuję za chęci, ale niestety nie tym razem:no:. A szkoda, bo chciałabym Was poznać.
 
Właśnie też miałam ci napisać, że to będzie już po sesji ;-) Więc może uda ci się zamienić z jakąś koleżanką?
 
Dziewczyny .... wszystko spisuję :tak:

Proszę dalej pisać kto i gdzie ....

Ale już na wstępie widać, że chyba wypadnie łódzkie, śląsk pojedzie wszędzie, ale warszawka pewnie będzie chciała bliżej siebie i wyjdzie na łódzkie .... no i jak będzie łódzkie to może Antosiowa się skusi ???
 
Kurde się z tym zlotem namieszało:szok:

Ja jestem za Boszkowem.
Jeśli będzie zlot gdzie indziej to niestety z wielkim bólem ale nie będę mogła przyjechać:no::-(
Mieszkamy teraz w Grotnikach ::.. Gospodarstwo Agroturystyczne Grotniki ..:: prowadzimy agroturystykę i jeszcze do tego małż nie wie kiedy na jakie zawody jedziemy, myślę że w czerwcu bedę juz wiedziała wszystko.
Strasznie się u nas sytuacja pozmieniała :baffled::sorry2:
 
reklama
Mi się rownież bardzo podoba, szkoda, ze wczasy mam już niemalże zaplanowane. Gdybym wiedziała wczesniej....
 
Do góry