reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wielki Styczniówkowy Zlot

reklama
Mi się rownież bardzo podoba, szkoda, ze wczasy mam już niemalże zaplanowane. Gdybym wiedziała wczesniej....

Jak to nie wiedziałaś wcześniej ? Czyli nie pasuje ci ten termin ?? Kiedy masz te wczasy .... bo może natępny weekend też będzie dziewcznom pasował, to już będzie początek sierpnia ...


Elma ... pieknie .... tylko za mało miejsc jak dla nas .... Jeszcze raz cię proszę, żebyś dowiedziała się kiedy musiałybyśmy się zarezerwować w tym Boszkowie !

Ciągle mało dziewczyn się wypowiedziało :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Prosze częste bywalczynie o APEL do dziewczyn, które jakoś do tego wątku nie zaglądają .... Ja nie mam tyle czasu (własnie kuję do egzaminu - jest jutro :szok:), więc będę śledzić dokładnie tylko ten wątek.

Aniay, Antosiowa, Elżbietka, Kama, Karlam, Fogia, Kasiulka, TiTka (jaka ostateczna decyzja?), Tynka, Xandii ???????????????????????????????????????????
 
Jak to nie wiedziałaś wcześniej ? Czyli nie pasuje ci ten termin ?? Kiedy masz te wczasy .... bo może natępny weekend też będzie dziewcznom pasował, to już będzie początek sierpnia ...


Elma ... pieknie .... tylko za mało miejsc jak dla nas .... Jeszcze raz cię proszę, żebyś dowiedziała się kiedy musiałybyśmy się zarezerwować w tym Boszkowie !


Abeja miała chyba na myśli to ze wpadli by na urlop do nas :tak:
Abejka może w przyszlym roku albo jakiś weekendzik :blink:

Mariolka podaj mi proszę te dwa terminy i się zoriętuję czy jeszcze mają wolne no i kiedy najpóźniej nas zgłosić.

No szkoda ze nie zmnieścimy się wszystkie u nas :baffled: fajnie by było mieć was wszystkie pod jednym dachem :laugh2:
Myślę ze do tego terminu bedę juz miała 4 pokoje ale pomieszczę góra 17 osób i to tak bez wygód po 4 do 6 osób na pokój (oczywiście mówię o ekstremalnych zjazdach dużych zaprzyjaźnionych grup które lubią spać w ścisku i nie przeszkadza im obkład 6 osób na pokój:baffled::laugh2:)
 
My nie pojedziemy na pewno:-(. Po pierwsze do Boszkowa mamy za daleko (500km) a po drugie przez te perypetie wirusowe i nie przysługujące mi zwolnienie, całe te wolne muszę wpisać sobie w urlop, a to są dwa tygodnie.
 
My nie pojedziemy na pewno:-(. Po pierwsze do Boszkowa mamy za daleko (500km) a po drugie przez te perypetie wirusowe i nie przysługujące mi zwolnienie, całe te wolne muszę wpisać sobie w urlop, a to są dwa tygodnie.

Bidna Antosiowa :-(, a może jakieś krótkie zwolnienie dla ciężarnej ;-) i oczywiście łódzkie :tak:
 
Mariolka Elma dobrze napisała. Chodziło mi o agrowczasy ogólnie a nie o zlot. Bo na wczasy jaedziemy z poczatkiem lipca.

Co do terminu zlotu to ja juz sie zgubiłam i juz nie wiem, który jest prawidłowy
 
Mariola może dopisz przy osobach które jada na 100 % kto gdzie proponuje

Ja jesyem za propozycją Elmy :tak:
 
reklama
Do góry