reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiarygodność testu ciążowego

Ja zrobiłam dwa testy - pierwszy tydzień przed spodziewaną miesiączką i wyszła jedna krecha chociaż ja po paru godzinach widziałam prześwit drugiej kreski ale mój M nic tam nie widział i potem za tydzień zrobiłam drugi test i wyszły dwie grube krechy :-)
 
reklama
Będąc w ciąży z bliźniakami robiłam test 10 dni po zapłodnieniu i wyszedł negatywny, byłam wściekła i zawiedziona, kolejny tak dla pewności:-) zrobiłam w dniu spodziewanej miesiączki i okazał się pozytywny, pomimo, że była to różnica 4-5 dni między pierwszym a drugim testem, Tobie również życzę pozytywnego wyniku, pozdrawiam;-)
 
Mnie również zawiódł test - a robiłam 2 dni po terminie miesiączki. Za to zrobiłam szybko beta hcg z krwi i wiedziałam że to jednak ciążą:-D:-D:-D
 
U mnie też pierwszy test w dniu spodziewaniej miesiączki nic nie wykazał, a po 6 dniach owszem: dwie grube krechy. Więc jak widać nie zawsze jest jak piszę producenci, że już po trzech dniach wykrywa i takie tam.. :-)
 
test moze mylić sie tylko w przypadku, gdy się jest w ciąży, a on pokaze, ze sie nie jest. jesli pokazuje, ze jest to jest ciąża:-)
 
mi test od razu wyszedł ale to dlatego pewnie, że już trochę czasu od zapłodnienia minęło..ale pierwszy objaw to były lekko pobolewające piersi i podbrzusze...no i jak zauważyła moja mama, która była pierwszym wykrywaczem mojej ciązy jakoś podejrzanie wyładniałam.:-);-). myślę, że lepiej kupić nawet dwa różne testy i powtórzyć.życzę dwóch kreseczek!
 
mnie testy ciążowe nigdy nie oszukały. jak nie byłąm w ciązy, to wychodziły negatywne. jak zaszłam w ciąze, to pokazay sie dwie kreseczki. testy stosowałam rózne, i z apteki i z allegro
 
Ja robilam w sumie 4 testy ciazowe :) dwa jeszcze w niemczech - ktore wyszly niegatywne. Ale cos mi nie dawalo spokoju i nie chcialam wierzyc tym testa. Dlatego gdy pojechalam do polski zrobilam kolejny test ktory wyszedl pozytywny. Jak zobaczylam dwie kreseczki polecialam po nastepny i rowniez wyzedl pozytywny. Jeszcze tego samego dnia zarejestrowalam sie do lekarza ktory rowniez wykryl ciaze.
 
reklama
Ja przy jednej i drugiej ciazy robilam kilka testow-wszystkie negatywne. Dopiero te ostatnie wychodzily pozytywne. Malo tego, bylam kiedys u lekarza, patafiana, ktory zrobil usg i wykluczyl ciaze. Przepisal tabletki na wyrownanie m-czki! Dobrze, ze instynkt mi nie pozwolil wykupic recepty. Po 2 dniach zrobilam test-pozytywny. Trafilam pozniej do innego lekarza i potwierdzil 6-7 tydzien.
 
Do góry