reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiarygodność testu ciążowego

reklama
Witaj Malusiolka widzę, że Ty półroczek będziesz obchodziła w Walentynki. I nas za tydzień minie pół roku odkąd Nasze Szczęście jest z nami. Mamy już 2 ząbki od ubiegłej środy, nie było tragicznie. Dużo zdrowka Roksance i oby Oliwcia nie przeżyła tego zbyt mocno. Napisz jak urodziłaś, jaka waga i jak się czujecie.
 
Rodziłam siłami natury. Mała urodziła się 3225 i 53 cm, a wychodząc ze szpitala ważyła 3170. Roksanka dostała 9/10 pkt, bo była obwiązana pępowiną w wokół szyi i nóżki. Mogła się udusić ;/ Siadać i chodzić mi ciężko, ale staram się wszystko robić.

A co do Oliwki, to jest trochę zazdrosna - to normalne. W dzień jest ok, ale przed snem, albo jak w nocy wstaje to chce do mnie na ręce. Staramy się jej uświadomić, że nie jest już sama, ale ciężko. Miejmy nadzieje, że niedługo się to zmieni. Najlepsze było, to jak wróciłam do domu i Oliwka od razu do mnie żebym małą postawiła na podłodze, bo ona chce się z nią bawić hehe..

galwaygirl, a Twój maluszek jak się czuje, gdy mu wychodzą ząbki?

A powiedz mi jeszcze jakie stosowałaś sposoby, aby krocze wygoić?

Ja przy pierwszym dziecku stosowałam tantum rosa i szybko pomogło, a tu stosuje tantum rosa, szare mydło i nic. Nawet kilkadziesiąt razy dziennie się myje, a ból nie przechodzi. I na dodatek leci mocno ze mnie non stop ;/
 
Witam Kochane :)

Wczoraj ginekolog wyciągnął mi ostatni szew i teraz lepiej mi się chodzi i siada. Najbardziej denerwuje mnie to, że non stop ze mnie leci :p

karwiczki9, radę jakoś sobie daje - muszę. Jest trochę ciężko, bo Oliwka jest zazdrosna o Roksankę. Jak Karmie małą, to Oliwka próbuje przytulać się. Ale to normalne. Na szczęście Roksanka jest grzeczna i nie muszę jej nosić. A poza tym wczoraj małej odpadł kikut :D
 
2 tygodnie, to szybko z pępowinką. Długo tu nie zaglądałam, mam nadzieję, że już Ci lepiej. Ja też podmywałam się tantum rosa po każdej wizycie w toalecie. Zagoiło się bardzo szybko, a byłoby szybciej gdybym nie fikała i sobie nie naderwała. No i ja miałam szwy rozpuszczalne.
Oby Oliwcia szybko zrozumiała, że ma siostrzyczkę do kochania, że rodziców miłości starczy dla obu.
Pozdrawiam
Co do ząbków to Piotruś bardziej brał wszystko do buzi, 2 dni był ciut mocniej marudny, ale na prawdę nie możemy narzekać.
 
reklama
Do góry