reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiarygodność testu ciążowego

Nic innego nie pozostaje mi tylko pogratulować Ani :)

Ja byłam wczoraj u lekarza i maleństwo waży na Usg 2796g, czyli gdzieś 2700g :) Główką malutka ułożyła się do dołu i lekarz kazał mi na siebie uważać. A kolejną wizytę u ginekologa mam na 12.07.

Pozdrawiam :)
 
reklama
Tylko Natkusia może wysłać zaproszenie, bo Ona otworzyła grupę ale ale...
Zrobi to jak wróci z Michasiem do domku. Na razie OBOJE odpoczywają po porodzie, bo dziś Michaś powitał świat :-D:-D:-D
 
Malusiolka jeszcze miesiąc i będziesz tuliła dwa szkraby. Jak tam Oliwka, nie może się doczekać rodzeństwa? Ciekawe jak zareaguje jak maleństwo będzie płakało w domku.
 
Oliwka jeszcze mało rozumie jak mówi się jej, że niedługo będzie mieć siostrzyczkę w domu. Ale staramy się powoli ją przyzwyczajać. Od tygodnia mamy przygotowane łóżeczko dla Roksany tak aby Oliwka wiedziała, że niedługo jej życie się zmieni.

galwaygirl, a jak Twój synek się czuje? Widzę, że ma już 4 miesiące, a niedawno jeszcze byłaś w ciąży. Jak ten czas szybo mija.

A co tam słychać u Ani i Natkusi?
 
DSC0000228.jpgDSC0000234.jpgDSC0000236.jpgDSC0000237.jpg Mój Mały Wielki Skarb jak sobie ładnie Rośnie ;))))
 
Malusiolka jak u Ciebie, jeszcze w dwupaku jesteś? Mój Piotruś za 3 dni skończy 5 miesięcy. Już powoli chce siadać, ale tylko za palce dam mu się podciągnąć i kładę Go a On się buntuje bo w pionie fajniej. Gadatliwy bardzo, lubuje się w swoim głosie, krzyczy aż uszy pękają... Nam, bo Mu to się podoba.
 
reklama
galwaygirl, jeszcze nie rozpakowana. Planowo jeszcze 10 dni, ale mam nadzieje, że wcześniej urodzę. Nie mam już siły, w nocy spać nie mogę i wszystko mnie boli. Prawie dwa tygodnie temu czop mi odszedł i co jakiś czas czuje skurcze. Można powiedzieć, że różnie może być mogę lada dzień urodzić. Jest mi źle, bo nie chce zostawiać córeczki. Jestem przy niej non stop i jesteśmy ze sobą bardzo zżyte. W nocy budzi się, to nie woła taty tylko mnie. Martwię się, że może nie chcieć jeść jak będę w szpitalu.

galwaygirl, widzę, że Twój maluszek już duży jest :) Kiedy to było jak moja Oliwcia próbowała siadać.. Ach.. ten czas szybko leci. Zanim się obejrzymy, to nasze dzieci pójdą do szkoły.

Pozdrawiam, Malusiolka :)
 
Do góry